Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Колкото са останали интересни жени :)

 

Напоследък впечатлението ми от мъжете е, че много лесно се плашат от смели момичета... Затова смелите момичета сме сами... Има една приказка за мъжете, че са или заети или осрани, ако важи и за момичетата, май аз съм последната, не влизаща в категориите, нито съм осрана, нито съм заета. Ама а, де, къде сте, момчетааааааааааааааа :tongue :love :P

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Янко Сакъзов 13 ;) може и из ПУ да ме намериш спец. Право :lol: ама то е рядкост там.Не, сериозно.Проблема е че не давате шанс на точните хора.Този разговор го водих мин. петък с колежките...според тях те бяха прави, но с времето( и то колко бързо ) някои от тях си осъзнават грешката.Има много свестни хора има и много повече мърша.Това какво ще си избереш от менюта си е твой избор.

 

Още едно оплакване имам!!! :lol: ( мноо яко т'ва ) Заради @gal4enceto сега няма да ми се види от дост. хора предния пост за понеделника, а той беше важен :)

 

Едит:

Да не ъпрвам ненужно темата, защото ще пиша и без това офф топик.Аз за спец. право имах предвид, че мога и там да бъда открит на занятия ама рядко ходя.Иначе наистина и там е рядкост да има нещо свястно ама има( невероятно, но факт ).Програмата на спец. право 1-ва година я има на сайта на ПУ.Ако наистина са ти свършили интер. занимания намини някой път търси 4-та група ;) само забавни работи може да ти се случат в нашата група :)

За шансовете, аз нямах точно това предвид.По-скоро принципа да бъдат твърде често лишавани от шанс "точните" хора и после да се изказват съжаления за това вместо да се прави нещо по въпроса.Все тая, водната шир е голяма - риба има за всеки.Успех и щастие ти пожелавам.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Напоследък впечатлението ми от мъжете е, че много лесно се плашат от смели момичета... Затова смелите момичета сме сами... Има една приказка за мъжете, че са или заети или осрани, ако важи и за момичетата, май аз съм последната, не влизаща в категориите, нито съм осрана, нито съм заета. Ама а, де, къде сте, момчетааааааааааааааа :tongue :love :P

 

Пожелавам ти някой ден да слезеш и да стъпиш стабилно на земята.

Link to comment
Share on other sites

Не ми пука как изглежда отстрани, но съм стъпила здраво на земята, споко!

 

@host, извинявай за поста ти за понеделника... Може да е вярно, че не винаги даваме шанс на правилните хора, но няма безгрешни хора. Понякога всичко е игра на шанс, късмет и нацелване на правилния момент... За господата прависти, ти гониш, запознай ме с някой и ме опровергай...

Link to comment
Share on other sites

gal4enceto не съм много съгласен защото може би аз съм си такъв.Досоега на мен едно момиче не ми е показало че е наистина сериозно и знае какво точно иска та да ме стресне със смелост.От моята гледна точка пък "хубавите ябълки прасетата ги ядат".Когато аз съм сериозен и търся нещо дълго момичета или се нервят че те се били задушавали от таква връзка или нещо друго.Друг е въпроса че ако срещна такова момиче то все е гадже на някой приятел.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

И ти си прав, не може да се отрече. Не знам защо, има много момчета около мен, които се плашат, защото съм решителна и не се страхувам да правя 1-вата крачка. Знаеш ли, цъкни един ПС, защото се отклонихме май...

Link to comment
Share on other sites

gal4enceto не съм много съгласен защото може би аз съм си такъв.Досоега на мен едно момиче не ми е показало че е наистина сериозно и знае какво точно иска та да ме стресне със смелост.От моята гледна точка пък "хубавите ябълки прасетата ги ядат".Когато аз съм сериозен и търся нещо дълго момичета или се нервят че те се били задушавали от таква връзка или нещо друго.Друг е въпроса че ако срещна такова момиче то все е гадже на някой приятел.

Пдкрепям. Ти знаеш как стоят нещата с лекциите. Не ми трябват лигли които да ме карат в 8 сутринта да не ходя на лекции, а да ходя на кафе, а след това до 5 сутринта на дискотека, за всичко си има време... Партитата се правят в петък и събота вечер, но как да им обясняваш? Все се цупят като им откажеш някой път да излезнеш. Така че предпочитам да съм си сам за момента, а свесните момичета наистина се влачат с някви оръфляци... жалко.

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Наистина не исках да поствам пак тука ама...леко с тия определения.Моля, моля.Не всички хора които имат свестни половинки според вас не задължително са бита карта както мислите пак отново вие.Много се отклонихме всички от темата( айде в друга тема :) ще стане май ).

 

Сега да се оплача пак( много взех да се оплаквам ) - омръзна ми да гледам смотани филми през последните 2 години.Почти нищо свястно няма.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Напоследък впечатлението ми от мъжете е, че много лесно се плашат от смели момичета... Затова смелите момичета сме сами... Има една приказка за мъжете, че са или заети или осрани, ако важи и за момичетата, май аз съм последната, не влизаща в категориите, нито съм осрана, нито съм заета. Ама а, де, къде сте, момчетааааааааааааааа :tongue :love :P

 

Огледай се момиче, мъже останаха малко. Донякъде и жените имат вина за тая работа, както мъжете имат вина за държането на повечето жени напоследък. То е свързано. Не може да си възпитан от песните на Азис и да си нещо повече от умствено изостанал човек. Не може да носиш ярко розови блузки, да отделяш повече време на косата си, отколкото момичетата отделят и да си смел в същото време. Не може да си комплексиран до дъното на душата си и да се чудиш как да се изтъкнеш над останалите, като лайно изплувало над водата и да си мъж в същото време, че и смел на всичкото отгоре. Да ти изреждам ли примери и случки. Достатъчно е да седнеш на едно кафене на главната и да огледаш тълпата около тебе. Заслушай се какво си говорят хората. Огледай се как са облечени, как ходят, как жестикулират и мисля сама ще разбереш що са толкова малко момчетата и мъжете дето имат топки. Болшинството е толкова фалшиво, че чак ми се повръща като се замисля. Не може кафенетата да са пълни до дупка и да очакваш да има сериозни хора между безделниците. Искаш интересни мъже ? Ако бяхме на състезание по прически, щеше да намериш интересни. Ако търсиш характер у някой, ще ти е много трудно да го намериш.

Link to comment
Share on other sites

В казаното от KILLERINCHO няма какво да допълня.

Всичко това ме дразни и мен и то МНОГОО!

Ако се почне с шамамарите по тези лигльовци , няма да ми останат ръце.Всички така са се изпедерастили ,че няма накъде. Жените викат няма мъже, мъжете викат няма жени, какво да кажа освен ми събудете се ,че живота е пред вас , а НЕ гейо аСиС .

Мъчно ми е за държавата , но все пак тя е такава не заради 200 човека , а заради останалите "овце".

Всеки си пази и малкото което има без да рискува да помага и на ближния си, на приятелите.

Така не може, щом ще се правим на гейове нека почнем ,но накрая някой да не почне да вика "ама то болялоо" , еми ще боли щом се дупиш?! :angry1

Link to comment
Share on other sites

gal4enceto, я се огледай в огледалото и прецени, ама точно, какво виждат мъжете когато те погледнат. Не ме разбирай погрешно - не те обиждам. Но понякога се получава ОГРОМНО разминаване между това което търсиш и това което показваш, че търсиш... Човек се избира по вид и излъчване и чак тогава се стига до характер и други такива. Пак казвам - не искам да те обидя, още повече че не те познавам и не знам как изглеждаш!

 

Килеринчо е прав, но характер се намира, макар и скрит под нищо и никаква външност. Просто ние жените сме патици и винаги си представяме принца и го търсим във външност и богатство. А приказките са само метафора...

 

По темата: Лоши вести - на път сме да загубим договора с италианската фирма! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мога да се оплача , че имам да пиша доклади и протоколи ама ша мине квот си надробих такова си сърбам сега .

Малко ОФФТОПИК :

KILLERINCHO както обикновенно е много прав и с железни доводи .

gal4enceto неискам да те нападам ама на дали са останали много тъй като масово жените търсят материалното после умственото ( ако има такова ако липсва още по-добре ) .

Link to comment
Share on other sites

Галче... Ако на мен ми се предложиш, няма да те взема. Требе да съм на зор.... Нищо лично. :)

сега пак ще мрънкат, цитирам -

 

Тук съм забелязала, че ви прави кеф да се заяждате с противополжния пол. ;)
Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

Галче... Ако на мен ми се предложиш, няма да те взема. Требе да съм на зор.... Нищо лично. :)

 

Ванка, ми ти не си ли вече на зор :lol: И да не се предложи - зимай /разбираш нъли/ и бегай :laughing: :laughing:

 

Оле, все едно не съм жена :laughing: Това алкохола мноооого променя ей! ;)

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

Eeeee, вече си неоснователно груб, освен ако не я познаваш :huh: . Момичето явно е отчаяно,щом търси мъже по форумите, но и ти си спомни какво е отчаянието...само преди седмица беше :cry . Я се извини и я утеши - аз знам, че си свястно момче, що се правиш на грубиян сега :tongue

 

По темата: Излезе ми пъпка от целодневния тормоз :angry1 Къде ли още ще избие :confused

Link to comment
Share on other sites

И аз съм напълно сългасен с KILLERINCHO ,че повечето мои връстници и тези,които са по-малки от мен (а даже и по-големите),не можеш да ги наречеш мъже с начина им на обличане и държанието им!

Викам стига с офф топика,да взема и аз да се оплача веднъж :D

От вече две седмици не мога да направя една свястна снимка,или няма да нося апарата,когато трябва,или не съм я нагласил правилно снимката,или просто идеята липсва :lol:

Edited by goggo
Link to comment
Share on other sites

Май създадох интригата. Не си търся мъже по форумите, това че пиша тук за мъже, не значи, че се предлагам. Психар, къде се набута и ти между шамарите, нямало да ме вземе, пък тебе някой те питаше дали ще ме вземеш. Както се казва, нищо лично! Аз наистина съм дива и трудно укротима, така че не може на 100 % да съвпада това, което влагам в действията си с това, което другите си мислят, че влагам и това не е само моя грешка. Не се оплаквам, че няма мъже, вие сте прави, много се изпедерастиха, но тези, които не са заети или осрани, са малко. Не отричам, че и жените сме така, защото и аз се грижа за външния си вид, но не повече от необходимото. И където и да си търся мъж, определено не искам мутрата с кинтите, а човек, който да ми е на интелектуалния потенциал и да разбира начина ми на мислене. Това е, не държа да е там Джордж Клуни, абе какво съм седнала да ви обяснявам какви мъже харесвам. Да, на моменти ми е самотно, но аз само споделям, не ща тука да ме разкритикува някой, все пак човек сам за себе си знае какви емоции влага, как преживява нещата, така че дали се смея или съм постнала нещо интересно, или казвам, че ми е тъжно, това е въпрос на настроение, не на светоглед. Той ми се мени честичко, за жалост. Но така е по-интересно. Благодаря на всички за отделеното внимание и ако някой ми е стигнал до края на поста, му желая лека вечер! :tongue

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Май създадох интригата. Не си търся мъже по форумите, това че пиша тук за мъже, не значи, че се предлагам. Психар, къде се набута и ти между шамарите, нямало да ме вземе, пък тебе някой те питаше дали ще ме вземеш. Както се казва, нищо лично! Аз наистина съм дива и трудно укротима, така че не може на 100 % да съвпада това, което влагам в действията си с това, което другите си мислят, че влагам и това не е само моя грешка. Не се оплаквам, че няма мъже, вие сте прави, много се изпедерастиха, но тези, които не са заети или осрани, са малко. Не отричам, че и жените сме така, защото и аз се грижа за външния си вид, но не повече от необходимото. И където и да си търся мъж, определено не искам мутрата с кинтите, а човек, който да ми е на интелектуалния потенциал и да разбира начина ми на мислене. Това е, не държа да е там Джордж Клуни, абе какво съм седнала да ви обяснявам какви мъже харесвам. Да, на моменти ми е самотно, но аз само споделям, не ща тука да ме разкритикува някой, все пак човек сам за себе си знае какви емоции влага, как преживява нещата, така че дали се смея или съм постнала нещо интересно, или казвам, че ми е тъжно, това е въпрос на настроение, не на светоглед. Той ми се мени честичко, за жалост. Но така е по-интересно. Благодаря на всички за отделеното внимание и ако някой ми е стигнал до края на поста, му желая лека вечер! :tongue

Не се превземай толкова , лека вечер и на теб.

Link to comment
Share on other sites

Още един път се убеждавам, че чикиджийството е на мода в тоя форум.Появи ли се някоя мома тя трябва да е фотомодел,да е Ентелегентна,да е смирена и какво ли не.Малко хора обаче, които критикуват са се осмелили да покажат половинката си............

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

А нужно ли е да провесим език пред всяка новопоявила се мома? И защо накой трябва да показва половинката си? За да си лъсне някой бастуна ли? Я покани девойката на среща и да приключим въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...