Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imam si novo dano, procesor i ram, ama ne moga da gi polzvam, 6toto trqbva da preinstaliram, a ne mi e razdelen harda i 6te si iztriq vsi4ko. Razvali mi se RW-to i nqmam pari za novo RW ili HDD! :( Po-dobre ni6to da ne si bqh upuval! :cry

Link to comment
Share on other sites

ОФФ :

ОФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФ, като не ти харесва, не ми чети постовете :)

Дет вика R_a_p_t_o_R , понякога функцията игнор не е достатъчна.

Link to comment
Share on other sites

А аз съм в центъра на събитията! МУХАХАХАХАХАХА! :devil :inqn :ph34r: :pirate :tongue

Хехехех ... На какви събития си център?! Ам, отдавна не си в центъра на каквото и да е ... поне за мен, Ваньо :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да се оплача от това колко задръстен е станал форума! Не искам да назовавам хора просто адски тъпотий се пишат от близо месец :dry:

 

А и от това че започнах да харча много пари и се ядосвам на себе си!

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

брех, от толкова бачкане съм забравил какво е да изпия няколко бири за доброто настроение. ;/ От 26ти апр. до 6ти май почивам. Еххх :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да се оплача от галченцето! Ама то не престана с тези лигави глупости бе! Айде там.. при джозо да се занимава, стига простотии!

 

 

Това форум ли е?Тема за оплакване ли е?Е щом четеш тук би следвало някой да се оплаква от нещо и като не ти харесва просто не чети тая тема!!!

 

Дали ще е при мен или не това си е наша работа! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Оле, Ванка, попиляваш ме от смях, честно !!! УжасТТТТТТ ! :) :D :woot

Link to comment
Share on other sites

Това форум ли е?Тема за оплакване ли е?Е щом четеш тук би следвало някой да се оплаква от нещо и като не ти харесва просто не чети тая тема!!!

 

Дали ще е при мен или не това си е наша работа! :angry1

 

Ми нали е тема за оплакване, ве, аз нали се оплаквам, а? К'ва ти е драмата?

 

Психар, такова нещо не може да стане.. в смисъл, на ринга да изляза срещу тоя.. Страх ме е! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Оплаквам се, че се оплакват от мен. Нека още разводним темата, драги VeGor-е!!! :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Искам да се оплача че ме назовават с ново име "Тоя".То сигурно и от Оня те е страх или пък от Ония от Враца сигурно.

Link to comment
Share on other sites

...една част от форума, ако не се вземе в ръце, то няма да й стигне темата да се оплаква колко тесен й е станал форума...

 

всичко си има граници. добре е да се знаят тия граници, че прекрачването им е свързано с кофти преживявания.

 

Форума не е чат канал. Не е Тийнпроблем. Не е клубс.дир.бг. Нито е форумс.абв...

Link to comment
Share on other sites

2 hrema ne minava nito s kapki , nito s rinoleks , nito sas tamponi napoenie s rakiq i qko smarkane , internet eksplorera zabiva i ne6et da zarejda , firefoksa ne6te da pusne bg phonetic naprao super kolkoto po rqdko sqdam na pc tolkova mi e po-dobre :)

P.S. zabravih nai-qkoto 2 dena nqmam vkus :D

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

...една част от форума, ако не се вземе в ръце, то няма да й стигне темата да се оплаква колко тесен й е станал форума...

 

всичко си има граници. добре е да се знаят тия граници, че прекрачването им е свързано с кофти преживявания.

 

Форума не е чат канал. Не е Тийнпроблем. Не е клубс.дир.бг. Нито е форумс.абв...

 

даноо, данооо, даноооооооооо!

Link to comment
Share on other sites

Вие с грипа сте зелен кахър!Моя приятелка бе блъсната и сега е в кома!Ето и новината: http://news.slivenbg.net/index.php?option=...30&Itemid=2 .Тя е с Пежото!Просто сега ми е много шибано!! :cry И то научих чак днес!Ба*ти!

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...