Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

днеска някакъв дядка олигофрен е ударил кучето ми с дървен прът защото го лаело през оградата , проблема е че често минава от там и другият път най-вероятно ще му счупя ръцете и краката макар че е възрастен ..... пак късмет че на кученцето ми нищо му няма и че не съм бил там като е станало

 

и..... свалили са семейство симсън за да пуснат тъпия мюзик айдъл ебати тъпаците

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Май прихванах някаква хрема от жената, сега ми тече отзад в гърлото и започва и гърло да ме боли. Няма да се разберем така! :[

 

Абе дупето да не сълзи.........гърлото ще мине :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Стига сте тормозили момичето бе! Това е от възрастта, след време може и да се осъзнае. Какво сте я погнали всички тука :devil

 

И сам не си вярваш, сигурен съм :)

Link to comment
Share on other sites

днеска някакъв дядка олигофрен е ударил кучето ми с дървен прът защото го лаело през оградата , проблема е че често минава от там и другият път най-вероятно ще му счупя ръцете и краката макар че е възрастен ..... пак късмет че на кученцето ми нищо му няма и че не съм бил там като е станало

Имай напредвид, че заради подобна случка изкъртих 2 зъба и то на млад човек.Разкарването по съдилища и полиции са доста досадни и не си струва, изкарах късмет че нямаше свидетели, така че има други начини, по хитрото е да си сдържиш нервите, направи го по тарикатския начин ;)

Link to comment
Share on other sites

Не се пише "НАпредвид" ;)

 

Искам да се оплача от Windos-a.Тъпата боза влачи като за световно, а аз само си слушам музика на нея и си гледам филми, мамка й!1gb ram трябва да й е достатъчен!!!!!!!!!!Сега се сваля Ubuntu, ще видиш ти Microsoft-ско изчадие такова що е то качествен OS!!!

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Не разбирам как на хората им се оклепва Windows-а. Предишната ми инсталация беше на 4 години, работеше като пчеличка на 256 мб рам. Сега съм на 2 гб и пак си работи като пчеличка. Нито забивания, нито проблеми, нито някакви гадости и ядове.

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам как на хората им се оклепва Windows-а. Предишната ми инсталация беше на 4 години, работеше като пчеличка на 256 мб рам. Сега съм на 2 гб и пак си работи като пчеличка. Нито забивания, нито проблеми, нито някакви гадости и ядове.

Не можеш да си преставиш какво е удоволствието когато нямаш Windows на компютъра ;). Стига да знаеш как да си настроиш другите ОС-и :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Работата е там, че на Windows мога и да играя игри и не ми се налага да прекарам половин месец в опити да накарам плейъра за музика и видео да не изглежда като правен от аборигени. И естествено имам по-голям избор на софтуер просто защото Windows-а е по-популярен.

 

Т.е. ако Windows не ми прави проблеми, няма никаква причина да го махам.

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам как на хората им се оклепва Windows-а. Предишната ми инсталация беше на 4 години, работеше като пчеличка на 256 мб рам. Сега съм на 2 гб и пак си работи като пчеличка. Нито забивания, нито проблеми, нито някакви гадости и ядове.

 

 

И аз съм г/д като теб с разликата че го инсталлнах преди 3 години и сега вече взе да се поомазва леко..

Link to comment
Share on other sites

Работата е там, че на Windows мога и да играя игри и не ми се налага да прекарам половин месец в опити да накарам плейъра за музика и видео да не изглежда като правен от аборигени. И естествено имам по-голям избор на софтуер просто защото Windows-а е по-популярен.

 

Т.е. ако Windows не ми прави проблеми, няма никаква причина да го махам.

Значи ако започнем да спорим темата няма да се изчерпа скоро. Само ще кажа няколко неща.

Игри можеш да си играеш и под linux. Аз също го правя от време на време когато имам време. Има си перфектни емулатори за целта. Има и известен брой които имат и linux версия.

 

Това за player-а няма да го коментирам. Явно никога не си ползвал съвременна дистрибуция. За софтуера до някъде съм съгласен. Все пак до момента съм много време изцяло на linux и за мометна не е имало нещо за което да не си намеря софтуер с които да си го свърша. Всичко зависи от това колко желание имаш.

 

Тук наблегнах на linux. MAC OS също е една много добра алтернатива. Даже за десктоп може би и много по - добре от linux.

 

Ако някой има желание. Може да поговорим в раздела linux. Ако има желание да изпробва алтернативи ще му помогна с каквото мога.

Link to comment
Share on other sites

какъв е шанса от крумово до смирненски да ме спрат 3 пати полицаи и всичките да ме карат да духам и да ми проверяват всичко каквото се сетят по колата ...... добре че се отказах от малкия грош по време на мача :D

Link to comment
Share on other sites

Оф, да се оплача и аз та да ми олекне... :lol:

Крака още ме боли, на всичкото отгоре не спирам да стъпвам накриво и пак си го навяхвам :angry1 :bgrin:

Имам чувството че от мен футболист няма да стане :lol:

Link to comment
Share on other sites

Днес е толкова прекрасен ден...а аз само с едно кафенце ще го уползотворя...срамота, плаче си за едно кръчме на открито в градинка, в Стария град.Ех...

Link to comment
Share on other sites

Как може да имам такова гадно копито . Половината Пуми и Адидаси които мерих неуспях дори да си пъхна копитното ходило . Утре ще мръдна пак дано да ударя киоравото .

Link to comment
Share on other sites

Току що се прибираме от следобедна разходка на Гребна База.

Какво да ви кажа ужас, мръсотия до шия особенно към Марица като тръгнеш. Мизерия от всякаде крави , овце се разхождат.

Абе с няколко думи неможе да си направите следобедна разходка спокоино. Мръсотията ви дразни или поне мен, немога да си пусна кучето спокоино че само боклук около теб.

Направо си е страшна работа.

Стига съм се оплаквал вече че ...

:angry1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...