Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:cry Много ме боли главичката... Искам някой да ми я цунка :wub: ...

Ей, сладурче, много си те обичкам, недей да му мислиш толкова. Де да можех да ти помогна да ти мине главичката :cry Вдигай гордо глава и само напред и нагоре, нали съм ти казала... :love

Link to comment
Share on other sites

:cry Много ме боли главичката... Искам някой да ми я цунка :wub: ...
Ох... Елинка, тва е от много мисли... :D по-спокойно! :P
Ей, сладурче, много си те обичкам, недей да му мислиш толкова. Де да можех да ти помогна да ти мине главичката :cry Вдигай гордо глава и само напред и нагоре, нали съм ти казала... :love

Оооо, я стига... :dry:

Link to comment
Share on other sites

cry.gif Много ме боли главичката... Искам някой да ми я цунка wub.gif ...
Ох... Елинка, тва е от много мисли... biggrin.gif по-спокойно! tongue.gif
Ей, сладурче, много си те обичкам, недей да му мислиш толкова. Де да можех да ти помогна да ти мине главичката cry.gif Вдигай гордо глава и само напред и нагоре, нали съм ти казала... love.gif

 

Чесно докато четях единственото, което ми идваше да направя беше :sick . За вас няма ли Skype, MiRC или нещо от рода. Форума не е чат за бога

Link to comment
Share on other sites

Ама gal4enceto и приятелки ли си е довела?! :tongue

Link to comment
Share on other sites

И то не една... Седи гледай мача само....

 

Клонираните атакуват!!! Джедаи, залавяйте се за Лайтсейбърите!!! :P

 

Иначе по темата ... поредната "греда" в стремежа ми за по-близки взаимоотношения с представителка на противоположния пол ... няма такъв кърък просто :cry :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Клонираните атакуват!!! Джедаи, залавяйте се за Лайтсейбърите!!! :P

 

Иначе по темата ... поредната "греда" в стремежа ми за по-близки взаимоотношения с представителка на противоположния пол ... няма такъв кърък просто :cry :wacko:

 

Пробвай при някое от по-горните момиченца. Жорето проби при последната с рицарска постъпка. Ти може да успееш като Великия лечител на главоболие :D Успех!

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

Пробвай при някое от по-горните момиченца. Жорето проби при последната с рицарска постъпка. Ти може да успееш като Великия лечител на главоболие :D Успех!

Момчето не иска да се самонаказва :D

Link to comment
Share on other sites

Пробвай при някое от по-горните момиченца. Жорето проби при последната с рицарска постъпка. Ти може да успееш като Великия лечител на главоболие :D Успех!

 

 

Момчето не иска да се самонаказва :D

 

Солидна доза Аналгин мога да им препоръчам - ще свърши по-добра работа от мен ;) пък и както каза @Tomahawx : садомазохизма не ми допада нещо. :P Но наистина ме преследва някаф злобен карък относно девойките.... :ghost Курбан ли да заколя, да отида магия ли да ми развалят , ко да направя :lol: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

бе то и на мен ми се ще някой да ме цунка по главичката, за предпочитане нежно девойче, ма щот съм момченце ще ме обвините в педофилия+сексуално пристрастяване с ясно изразена орална фиксация.

а то оня ден така ентусиазирано да се издрънкам в един винкел, дет не щеше да се премести.....още ме боли.

ех да имаше наблизо коя да ме цунка по главичката, пък така и така ще е почнала......

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

:cry Много ме боли главичката... Искам някой да ми я цунка :wub: ...

 

предложение ли е това :)

 

И то не една... Седи гледай мача само....

 

и боцкай в салата :):)

 

бе то и на мен ми се ще някой да ме цунка по главичката, за предпочитане нежно девойче, ма щот съм момченце ще ме обвините в педофилия+сексуално пристрастяване с ясно изразена орална фиксация.

а то оня ден така ентусиазирано да се издрънкам в един винкел, дет не щеше да се премести.....още ме боли.

ех да имаше наблизо коя да ме цунка по главичката, пък така и така ще е почнала......

 

частта с винкела ме срина от смях. ама ако е истина явно те боли още :):)

Link to comment
Share on other sites

Елате повечко! :)

 

май ми е заминалава нафтовата помпа на а4ка....мъка....мъка......

 

Искрено ти съчувствам. Ето това е дизела, рядко се разваля ама като се развали и ти го забива право в сърцето. Язък от икономията... :angry1

Link to comment
Share on other sites

май ми е заминалава нафтовата помпа на а4ка....мъка....мъка......

 

Леле майко .....Това ще е доста сериозна сума за нова.

Link to comment
Share on other sites

Jozo и каква рицарска постъпка!?! Заедно сме по взаимно съгласие, никой никого не е печелил. Иначе искам да се оплача, че никой тук не се и опитва да ме разбере, макар ако имам възможност да говоря на живо да знам, че ще се разбера с поне 3/4 от съфорумците. Колко по-лесно е да рушиш, отколкото да създаваш... Да критикуваш всичко и всички. Хората са си казали : Кусури винаги има... Няма безгрешни хора. И още нещо за оплакване, трябва да чета "За божествените имена" на Псевдо - Дионисий Ареопагит!!! :cry

Link to comment
Share on other sites

Искам да се оплача от галченцето! Ама то не престана с тези лигави глупости бе! Айде там.. при джозо да се занимава, стига простотии!

Link to comment
Share on other sites

ОФФ :

ОФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФ, като не ти харесва, не ми чети постовете :)

Link to comment
Share on other sites

май ми е заминалава нафтовата помпа на а4ка....мъка....мъка......

Преди 1-2 месеца ми се преебаха много работи по а4ката заради една ролка , която запецна - скъса се пистовият ремък, запле се в агренажния и се прееба мотора) - 2к ремонт :angry1 :angry1 :angry1

Edited by wbyte
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...