Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

пък аз искам да се оплача че ни почва сесията и ще ни ....мамата и то много!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Какво се оплакваш за сесията аз незнам дали ще влезна . Днес по социална медицина не ми даде заверка то до 5 януари има време :)

Link to comment
Share on other sites

iskam da se opla4a...sled praznicite mi e adski zle.... a kato se zamislq te daje ne sa svar6ili...a i imam imenica .... a kato se zamislq 4e ot 7mi qnuari sam na ba4kane- koe e za izbirane - postoqnno pu66kane i vuzdi6ane ili ba4kaneto....mdam predpo4itam praznicite... Aide 4estito na vsi4ki imennici !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Марките "Camel" & "Marlboro" в България нямат НИЩО общо с реалните такива!Това са някакви фекалии, които слагат вместо тютюн тук.Защо няма Лъки в България?Защо Кемъл-а го внасяме от Румъния!??!?!?! :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

днеска една селянка ми каза че съм абсолютен простак и винаги ще си остана такъв....... :lol: :lol:

 

Васко въпроса е какво й каза преди това ти :devil

Link to comment
Share on other sites

Счупихме се от оф-топик

 

Сандман купих за Коледа на баща ми един Fender - малко ни е трудно да го настроим - дали да не ми помогнеш :punk

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

а пък днеска едно момче в търговията дойде с една бележка "аз съм глухоням , моля помогнете като си купите бла бла бла....." и аз кво да права бях на кеф викам си айде ще изкупя 1 грях и му давам аз 1лв и оооо чудо момчето проговори и ми казва "мерси" , земах си левчето , споменах му всичките роднини , дори обмислях и да му бия 2 шамара и да му зема всичките ключодържатели ама един приятел ме спря ...... да еба и измамници

Link to comment
Share on other sites

Чак вчера ми се показа новата емотиконка,за която сички говорят- :lol: ,преди тва ми излизаше ей така :laughing: .тцъ тцъ тцъ

Link to comment
Share on other sites

Счупихме се от оф-топик

 

Сандман купих за Коледа на баща ми един Fender - малко ни е трудно да го настроим - дали да не ми помогнеш :punk

Влизаш в този сайт. Изтегляш си програмката - най-долу на страницата. Инсталираш я. И от тук нататък има 2 начина :

1. Отваряш програмата отиваш на Device, избираш Мidi и после цъкаш върху една от струните - тя почва да звучи и започваш да настройваш същата струна на китарата, докато не зазвучат в унисон.

2. Отваряш програмата отиваш на Device, избираш Fourier, включваш китарата в компютъра с подходящия кабел за целта, пак цъкаш върху някоя струна и настройваш докато стрелката не покаже средата(100%)

От Main->Tunning type, можеш да променяш строевете, но едва ли ще ти върши работа - стандартния строй си е най-отгоре.

А от Опшънс можеш да променяш типа на инструмента, който звучи като цъкаш върху струните.

Надявам се да съм бил полезен!

 

П.П.

Можеш да си купиш и тунер за китара - продава се в музикалните магазини. Има най-различни - от такива, в които се включва китарата, до такива, които приличат нащипки - само ги закачаш на главата на китарата и като удариш струната ти показва кой тон звучи и дали трябва да опънеш още струната или да я отпуснеш.

Link to comment
Share on other sites

а пък днеска едно момче в търговията дойде с една бележка "аз съм глухоням , моля помогнете като си купите бла бла бла....." и аз кво да права бях на кеф викам си айде ще изкупя 1 грях и му давам аз 1лв и оооо чудо момчето проговори и ми казва "мерси" , земах си левчето , споменах му всичките роднини , дори обмислях и да му бия 2 шамара и да му зема всичките ключодържатели ама един приятел ме спря ...... да еба и измамници

Може и да лъже може и да не лъже . Мойте съседи и те са глухонеми но като говорят им се разбира дори и да не са много правилни изречения пак се разбира .

Link to comment
Share on other sites

Може и да лъже може и да не лъже . Мойте съседи и те са глухонеми но като говорят им се разбира дори и да не са много правилни изречения пак се разбира .

UzITo е прав.Познавам глухонеми и мога да кажа че,въпреки голямата загуба на слуха повечето говорят макар и малко нечреноразделно.Не изговарят ясно като нормално чуващ човек думите,а малко гърлено.Също така също когато казват изречение не казват например:Аз отивам до аптеката ,а казват:Отива аптека.С една дума гълтат доста срички.Но за това те нямат вина,те просто не чуват собственият си глас и не могат да развият говора си.Има и хора който се водят-Тежкочуващи, който си чуват гласа и говорят по добре от глухонямите,въпреки че и те не чуват много добре.

И всички те имат инвалидна група от ТЕЛК:Втора за глухонемите.трета за тежкочуващите.И си имат свой език:Езика на жестовете(Говорят с ръце)

 

Zlobile,човека който ти продаде ключодържателя ясно ли като нормален човек ли ти каза -Мерси или гърлено.И докато му споменаваше роднините ,нещо отговори ли ти?Ако бях там веднага щях да разбера дали е глухоням или някакъв симулант.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...