Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

Взел съм един безжичен стационарен Панасоник за в къщи.Та от него реших да звъня-нали съм платил пакет минути към стационарни.Ама рядко го ползвам де ;)

За тези същите! :woot

И двата ли ги провери?

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Този го набрах преди малко от мобилния. Ако твоя стар панасоник дава откат при набирането е друга тема. Телефона не само е валиден ами и работи. Проблема е в твоя телевизор.

Link to comment
Share on other sites

На Петър Христов, собственика на АСИ Къмпани, кой друг?

 

Предположих, че така ще кажеш! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Не, този номер е съпорт, но не знам откога. Трябва да има едно поне 2 години...

Link to comment
Share on other sites

Напоследък имам ужасен интернет. Доста често се оправя след рестарт и в тази връзка

1) може ли да ми кажете как да си резетна network adaptera без да рестартирам компютъра, защото явно е свързано с това

2) при вас има ли проблеми?

Link to comment
Share on other sites

1) може ли да ми кажете как да си резетна network adaptera без да рестартирам компютъра, защото явно е свързано с това

Отваряш страницата с мрежовите връзки. Десен бутон на тази която използваш и избираш Disable. Изчакваш няколко секунди да стане сива иконата и пак десен бутон и Enable. Има и други варианти, но този е най - добрият в случая.

Link to comment
Share on other sites

Напоследък имам ужасен интернет. Доста често се оправя след рестарт и в тази връзка

1) може ли да ми кажете как да си резетна network adaptera без да рестартирам компютъра, защото явно е свързано с това

2) при вас има ли проблеми?

 

Преди имах такъв проблем с нета и се оправи след като си взех нова ланка.

Link to comment
Share on other sites

Напоследък имам ужасен интернет. Доста често се оправя след рестарт и в тази връзка

1) може ли да ми кажете как да си резетна network adaptera без да рестартирам компютъра, защото явно е свързано с това

2) при вас има ли проблеми?

 

Аз също имах ужасен интернет наскоро.

Проблемът се оказа в това, че настройките са ми автоматични. Така се получаваше голям пинг, а от време на време губех и IP configuration.

Провери го това първо!

Link to comment
Share on other sites

Аз също имах ужасен интернет наскоро.

Проблемът се оказа в това, че настройките са ми автоматични. Така се получаваше голям пинг, а от време на време губех и IP configuration.

Провери го това първо!

 

в неделя преинсталирах - не знам какви са били настройките, ама сега са ръчни (с автоматични май не хващам интернет).

 

За сега върви без проблем, ако е имало нещо като токов удър, може да са минали на default настройки, но и преди това бяха ръчни.

 

Благодаря на всички

Link to comment
Share on other sites

в неделя преинсталирах - не знам какви са били настройките, ама сега са ръчни (с автоматични май не хващам интернет).

 

За сега върви без проблем, ако е имало нещо като токов удър, може да са минали на default настройки, но и преди това бяха ръчни.

 

Благодаря на всички

 

По-скоро някой твоя комшия е ръгнал мрежовия кабел в грешния вход на рутера си и неговия рутер се бъзика с DHCP-то и оттам прави проблеми. Обади им се да хвърлят едно око на положението защото последото е проблемно.

 

Донякъде проблема е именно поради естеството на мрежата и ползването на switch-ове, но това е друга тема. Поне подобни проблеми лесно се хващат, само желание да има.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да помогне с информация тия мушмороци къде имат каси в града?Имам лош слух и по телефона не чух нищо когато заформихме разговор с някакъв младеж.

А сайта им е наистина мн.изчерпателен,както и да е.

 

има Online Плащане, ако имаш някаква карта тип VISA Electron.

аз знам за 2 каси - една на 6ти септември, от тунела към Била непосредствено преди 2рият светофар, зад плочките в един блок

и другата мисля, че беше някъде срещу бивето кино Фламинго.... или в този район

Тенкю това е точно моя район(кино Фламинго.... или в този район),алелуя жив и здрав да си...

Edited by kodi
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да помогне с информация тия мушмороци къде имат каси в града?Имам лош слух и по телефона не чух нищо когато заформихме разговор с някакъв младеж.

А сайта им е наистина мн.изчерпателен,както и да е.

 

има Online Плащане, ако имаш някаква карта тип VISA Electron.

аз знам за 2 каси - една на 6ти септември, от тунела към Била непосредствено преди 2рият светофар, зад плочките в един блок

и другата мисля, че беше някъде срещу бивето кино фламинго.... или в този район

Link to comment
Share on other sites

Тенкю това е точно моя район(кино Фламинго.... или в този район),алелуя жив и здрав да си...

 

На Данаил Николаев малко след Офис 1 се пада. Но дали пише Langame, Filibe, WiNet или AsiLAN не съм сигурен. Което и да видиш от тези - то е. Между офис 1 и ъгъла се пада, вървейки по Дан. Николаев в посока към киното.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

1. Данаил Николаев 10( 50 метра след Office 1, с плъзгащи връти)

Работно време:понеделник-петър:09:30-18:30

събота:09:30-13:30

 

2. Атон 32 (пресечка на гешев)

Работно време:понеделник-петър:09:30-18:30

събота:09:30-13:30

 

3.Цар Асен 30 (срешу Рилон център до офисът на Blizoo)

Работно време:понеделник-петър:09:30-19:00

събота:09:30-13:30

 

4.Мортагон 5 (новата здграда зад турския ресторант-бившия цигански кореком)

Работно време:понеделник-петър:09:30-18:30

събота:09:30-13:30

Link to comment
Share on other sites

Опасни пичове са. Днес отидох да плащам и казах на Гаров, че трасето ми е старо, от времето на Нетгруп, пълзи по покрива на блока и вече кабелът е прегорял, което скоро ще доведе до прекъсване. Това бе къмто 12 часа на обед. В 15.00 часа пристигнаха техници, обсъдихме ситуацията, след което сменихме трасето с ново, като сложиха и два суича. Просто бързи като светкавици... beer.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Имате ли проблеми с 'външния' трафик? никой от гореизброените телефони не работи. На кой номер е съпорта ?

 

Телефона на поддръжката след работно време е друг.

 

Имаше проблеми и вече са решени.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...