Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

Ами да...обикновено локалният е около 90+ Mb/s, но днес явно времето е подходящо и духа попътен вятър. :lol:

 

 

@pamporov, ланката ми е тази, която е вградена в дъното...иначе си е гигабитова.

 

Съответно нереално отчитане на Speedtest.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Съответно нереално отчитане на Speedtest.

 

Честно казано изобщо не ми дреме за спийдтеста, който е доста относителен показател за качеството и бързината на връзката...но все пак чрез него може макар и грубо да се добие някаква представа. Затова и чат-пат слагам по някой шот от сайта. ;)

Link to comment
Share on other sites

Което ме подсеща колко стари са шотчетата от първия пост на liquid, че и името Нетгруп фигурира все още :D

 

viiiper хубав подпис, само сложи на мястото на who which, понеже ISP-тата все още са неодушевени предмети ;)

Edited by ELySiuM
Link to comment
Share on other sites

Което ме подсеща колко стари са шотчетата от първия пост на liquid, че и името Нетгруп фигурира все още :D

 

viiiper хубав подпис, само сложи на мястото на who which, понеже ISP-тата все още са неодушевени предмети ;)

 

Ако някой е забелязал, все го променях, но не бях сигурен, дали да сложа who, или which.;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Преди малко се прибрах в Пловдив и пуснах да се теглят едни торенти - приятно изненадан съм...отдавна не съм свалял нещо с повече от 7-8 мегабайта в секунда...:))

 

a27b4b3a6821a16f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Че то не е имало спиране на тая работа! Имаше поокуцял ъплоуд, но последно бях забелязах вдигане и там.

 

В тая връзка вече Батълфийлд 3 съм го изпратил в обем около 4 ТБ biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Някой ще пусне ли един спийдтест до Благоевград и един до Лондон... :)

 

Тц, тц, тц...толкова време никой не пусна един спийдтест на това момче...:P

Гледайки, че последно си влизал в края на май (а аз дори и по-отдавна), отново си затвърждавам мнението, че всъщност в темата не се пише, защото няма някакви кой знае какви проблеми, по които да се обсъжда, което е добре, предвид множеството проблеми във всички доставчици преди 5-6 години например. :))

 

 

П.П. Не че с такова закъснение ще ти свършат някаква работа, ама така и така съм влезнал - ето ти резултатите до Благоевград и Лондон...

 

2077312244.png2077318432.png

 

 

 

Едит: Вярно, ъплоудът до Лондон е доста слаб, но пък локалният кърти мивки - същият, както в началото на годината! :punk

 

2077311078.png

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Фотошоп. :))

Ами, просто "супер точния" speed test за пореден път доказва как "добре работи". Такива резултати съм ги виждал много пъти. Тая глупост наречена speed test изобщо не е критерий за качествена и/или бърза връзка.

Това като мммалко офф.

А иначе на работата съм супер доволен от Гарови, даже виждам напоследък специално в БГ пиъринга леки увеличения, което е супер като се има предвид колко маймуни сме на клона зад един рутер :D

Link to comment
Share on other sites

Така е, в тая и в други теми многократно сме обсъждали "достоверността" на тоя флаш-сайт. За точни данни и дума не може да става...единствено може да ти даде някаква приблизителна представа, изразена в цифри, за надеждността на връзката и пинга към конкретен сървър.

Link to comment
Share on other sites

Така е, в тая и в други теми многократно сме обсъждали "достоверността" на тоя флаш-сайт. За точни данни и дума не може да става...единствено може да ти даде някаква приблизителна представа, изразена в цифри, за надеждността на връзката и пинга към конкретен сървър.

 

За надеждността не може да даде никаква информация, но ако случайно имаш под 2мбпс до повечето сървъри в БГ или Европа определено говори за проблем... евентуално...

 

Но пък са красиви картинките и все някак трябва да си ги мерим :)

Link to comment
Share on other sites

Но пък са красиви картинките и все някак трябва да си ги мерим :)

 

Ами тъй де...след като по другите раздели вече премерихме всичко останало, дето можеше да се мери...:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой знае ли какви са офертите за нет на доставчика към момента. Прегледах ги в сайта, но прочетох назад в темата за нещо от 6Х7,2+6Х14,4 лв на месец. Също така за скоростите, като цяло как се държи мрежата, доволни ли сте и така, защото обмислям промяна на доставчика.

Link to comment
Share on other sites

Преди време говорихме за сайта им и се получи спор щото видите ли ЛАНГЕЙМ били НАЙ-ДОБРИЯ интернет доставчик и нямало нужда от поддръжка на сайта им.Г Л У П О С Т И ! ! !Дадените телефони за връзка не са актуални,единия ме свърза с общинския инспекторат.Една елементарна комуникация не може дса се осъществи.СРАМОТА! :devil

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Това е бившия номер на Пешо. Сега май го вдигат момците в неговия Офис.

 

Верно ли тези телефони вече не работят?

 

ЕнджълСофт

4000 Пловдив,

ул. Костаки Пеев No.5

тел.: 032 638 209

тел/факс: 032 635 211

Link to comment
Share on other sites

Кой Пешо бре? laughing1.gif

 

На мен този номер ми е даден като съпорт по принцип. Ползвал съм го 2-3 пъти общо през всичките години... Най-малкото могат да му дадат адекватна информация на човека ако не му се ходи до 4К.

Link to comment
Share on other sites

На Петър Христов, собственика на АСИ Къмпани, кой друг? Преди 10 години това му беше телефона когато продаваха компютри... или бяха 20... баси как минава времето.

 

Иначе аз направо на Ангел звъня ама не мисля за удачно да публикувам неговия телефон.

 

Иначе ако онези телефони не работят ще го попилея от бъзик.

 

 

тел.: 032 638 209

 

Този работи. Къде гледате бе майна?

 

 

Преди време говорихме за сайта им и се получи спор щото видите ли ЛАНГЕЙМ били НАЙ-ДОБРИЯ интернет доставчик и нямало нужда от поддръжка на сайта им.Г Л У П О С Т И ! ! !Дадените телефони за връзка не са актуални,единия ме свърза с общинския инспекторат.Една елементарна комуникация не може дса се осъществи.СРАМОТА! :devil

 

Да повторя - къде гледаш и за кой телефон става дума че не работи? Защото аз отворих www.filibe.net и телефоните от първа страница си бачкат. Та остава въпроса ти за кои телефони говориш?

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...