Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

26 minutes ago, pamporov said:

Преди малко разбрах че Ангел Гаров е загубил битката с коронавируса. :unhappy: Дано да не е верно, но така ми казаха.


Аз също, но докато не видя не вярвам, той има прекалено много душмани. Сега обаче ме е страх да звънна на телефона му... 

Link to comment
Share on other sites

Да почива в мир човека.

Създател на неща, около които ние, Пловдивските тийнове, можехме да се обединим през края на 90-те и началото на 2000-та година.
А tedy направо ме шокира с тия цифри...

Link to comment
Share on other sites

Лека му пръст.

 

Да ви кажа - поддържаше високо ниво в работата си, но определено на цената на нелеко ежедневие. Напрежението си казва думата след дългите години на професионални постижения, още от времето на залата и след това.

 

А това да не се набива на очи със сайт и реклама, а да разчита на добри отзиви, според мен е признак за качество, в наши дни. Доставчиците ги накараха да слухтят, да докладват кой къде ходи в мрежата, и затова по-малките и евентуално по-принципните са вече извън пазара, или са ъндърграунд един един вид - не шумят  много около себе си.

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

Понеже някой питаше за скорости:
5765857865756.jpg

Това е нормалното състояние на мрежата. Просто отдавна вече не ми прави впечатление и дори не обръщам внимание... 

Link to comment
Share on other sites

Аз питах.

Едно време докато бях на Лангейм, и аз вече постигах 100 мбита. Ангел ми беше казвал около времето на появата на гигабита на кулбокс, че има планове за 150 мбит тарифи. Пуснах Кулбокс колкото да опитам гигабита (паралелно карах с двата нета около 1 година) - и набързо "захапах" високите скорости и че дори 150 мбит щяха да ми бъдат малко. Не че човек не може с 2 и 200, ама след като има.. човек му намира приложение, и това беше препъникамъка. Абсолютния минимум , под който не бих паднал ако сега търсех, е 200 мбита. Разбира се и цената е фактор. Но за тия пари гигабит е направо.. Всеки различно му трябва, аз сега и за 5 лв да ми предложат 100 мбит, надали бих се преместил, но то и нуждите порастнаха с "яденето".. Вече и телевизийка през нета... там 13-14 мбит си трябват само за нея.. и то за един телевизор.

Link to comment
Share on other sites

On 11/24/2020 at 8:43 AM, RaptoR said:

Не се е случило преди 2-3 седмици, а сега в събота СЛЕД над две седмици борба с ковид вируса... Потресен съм просто... 

По принцип много рядко влизам в този раздел, но нещо случайно ме накара да погледна темата и така разбрах, че моя съученик от МГ-то Ангел Гаров е починал след неравна борба с коронавируса. Бог да го прости! Наистина е потресаващо! :unhappy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Пуснах запитване за покритие, но още не са ме отразили. Дали предлагат ftth в района на Събота пазара в Южен? Те или някоя от останалите фирми, които работят с тях - ако още съществуват. 

Edited by Danzki
Link to comment
Share on other sites

On 6/11/2023 at 11:03 PM, Danzki said:

Пуснах запитване за покритие, но още не са ме отразили. Дали предлагат ftth в района на Събота пазара в Южен? Те или някоя от останалите фирми, които работят с тях - ако още съществуват. 

В района на Събота пазара има отлично покритие на cooolbox...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...