Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1333702804.png

 

20 лв, в това време сийдвам торенти с около мегабайт/с.

Но това е спеедтест, отдавна знаем, че не е някакъв много силен показател.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Абе и аз съм на 20 лв., ама преди малко разцъках из другите теми за доставчиците, в които практически не влизам и ми направи впечатление, че тамошните "спийдтестове" са с доста по-малко (в пъти) мегабайти, отколкото са нашите...от което, разбира се ми стана доста приятно. :)) Сега очаквам някой от другите теми да дойде и да каже, че Гаров си е платил на спийдтест-сайта, за да му изкарват високи резултати. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Има си специална тема, там поствай!

То в тая тема, ама барем да беше оставил и първоначалния тест който беше постнал до Франкфурт (и който беше леко антиотсрамващ) :)

Цялото това мерене на скорости е леко безсмислено вече. Да има там 30-тина мегабита плюс някаква по-височка локална, хубав пинг, и по-важното е да е стабилен нета и това е.

Link to comment
Share on other sites

1337030494.png

 

1337034279.png

 

Нямам никакви проблеми със стабилността, но някакви странни резултати ми раздава теста... Ако продължава така ще изискам ново трасе до мене.

Link to comment
Share on other sites

уоу, добре, че съм написал, че не е плд доставчик :))

 

а тестовете са за тези на които им е интересно да си направят някакво сравнение, цената на нета е като на високата тарифа на гаров ;)

 

ps : ако исках да се заяждам щях да пусна от тестове от плд доставчиците ми :)))

Link to comment
Share on other sites

Не го приемаме като заяждане, както и аз не се заяждах като попитах. Просто се почудих какъв извод трябваше да си направим. Аз все още не виждам смисъла :) . Имат си високи локални за там, по-ниски за навън и така. Нормално.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
За домашни абонати нов начин на плащане:

чрез VISA, MASTERCARD и МАЕСТРО.

 

Всичко затова как да платите ? - http://www.filibe.net/online.php?msg=online-conditions

Плащанията са без допълнителни такси за картодържателя.

 

Бърз, лесен,удобен и сигурен начин на плащане.

Причини да платите с карта http://www.filibe.net/online.php?msg=online-reason

Link to comment
Share on other sites

Аз да попитам нормално ли е това да е скоростта на тарифа 35 лева през целия ден ?

 

 

http://speedtest.net/result/1436899296.png

 

 

Плащам за 2 различни ip адреса с две различни тарифи , но след неделя всичко се разпадна >Примерно тегля от едното pc и другото не може да зареди страница или обратно . Въпроса мие някои имал ли е такива проблеми от този род ?

 

 

От Kоматево съм това ми изтъкнаха преди години , че не може да имам вискока скорост , както при вас .

Edited by Dek0
Link to comment
Share on other sites

Това и направих , но никoй нищо по въпроса. Всичко било наред при тях и дотам .Някой да постне спеедтест да видя какви скорости постига с колко сваля от торентите ?

Edited by Dek0
Link to comment
Share on other sites

Това е тотално субективно и няма да видиш нищо, годно за сравнение в твоя случай при положение, че си в Коматево. Ако при тях всичко е наред, то при теб значи не е. Особено както като те гледам ползваш рутер.

Link to comment
Share on other sites

Неползвам рутер а Суич, и ми казаха , че няма да има проблем с скоростта .Пък и те го поставиха .

 

Според мен Суича забавя интернета , но немисля , че той гълта половината от скоростта ми .

 

 

Пробвах и директно лан кабела сега в 1 PC , но скоростта немръдна нагоре , а се запази същата .В тях е проблема и утре ще им звъна пак мерси за инфото все пак .

Edited by Dek0
Link to comment
Share on other sites

Неползвам рутер а Суич, и ми казаха , че няма да има проблем с скоростта .Пък и те го поставиха .

 

Според мен Суича забавя интернета , но немисля , че той гълта половината от скоростта ми .

 

 

Пробвах и директно лан кабела сега в 1 PC , но скоростта немръдна нагоре , а се запази същата .В тях е проблема и утре ще им звъна пак мерси за инфото все пак .

 

Според мен проблема е, че и двете ИП-та минават по едно трасе.Също на този switch или на предния преди него има закачени още клиенти - демек не ползваш само ти трасето.Oт тук следва, че и 5 ИП-та да имаш пак не може да докараш 5x30Mb ако switch-a е 100Mb-тов, а има закачени няколко човека.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...