Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

Телефона на поддръжката след работно време е друг.

Може ли да ми дадеш този телефон? Може и на лични ако не искаш в темата. Снощи към 20 часа ми спря нета, и чак към 9.30 днес успях да се свържа, дойдоха техници към 10.30, проблема беше в изгоряло захранване на суич който дава нет към мен. Ако има дежурен техник нощем, може би щеше да реагира своевременно и да оправи проблема по-бързо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Вече си имаме електронно плащане! punk.gif

 

Преди малко нета прекъсна и освен самовключването ми излезе новата опция, платих за минута и моментално връзката се поднови.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте, искам да помоля някой да сподели какви скорости на сваляне има от следните сайтове http://www.nvidia.co.uk , http://eu.computers.toshiba-europe.com/innovation/download_drivers_bios.jsp ? При мен от известно време се наблюдават доста ниски скорости на сваляне не само от въпросните сайтове, но от повечето международни сървъри.

Edited by petst
Link to comment
Share on other sites

Сваляне на какво - напр. драйвер ли? Пробвах с един - 8 MB/s, свали се за секунди (160+ мегабайта)

 

П.П. Това горе е само от сайта на NVidia, сега ще пробвам и с другия сайт...

 

 

Едит: С втория наистина има някакъв проблем - 40 килобайта в секунда и то с някакви периодични прекъсвания през 2-3 секунди за мъничко...

Link to comment
Share on other sites

Да, явно в било нещо временно, защото и при мен се отпуши, сега отново пробвах....само, че не мога да кажа с колко свалям от там, защото файловете са по десетина мегабайта и докато погледна скоростта, вече се е изтеглило...вероятно пак се тегли с няколко мегабайта в секунда.

Link to comment
Share on other sites

Явно има проблем, но какъв не може да се разбере. Пробвайте нещо конкретно, при мен не вдига повече от 40-50-60к. Кажете и да мирясам и квото е такова...

http://www.nvidia.co...-driver-uk.html

 

Мирясай - проблемът ти не е локален. :))

Сваля се по същия начин както се сваляше от сайта на Тошиба първия път - 50-60 килобайта с едни постоянни падания на скоростта до 10 килобайта и отново до към 50. Вероятно отново ще се отпуши след някое време, както предишния път...

Link to comment
Share on other sites

Ясно,нарочно тествам и аз,защото Гаров му обяснява,че проблема е във ФТП-то,а той явно не е.

 

Май ще е добре да се тества по едно и също време, защото на моменти може да увисва и да не е от доставчика. Не че изключвам доставчика като възможност за проблем, но за такива сървъри е доста типично да увисват в даден момент и в следващия да са наред.

 

Между другото от няколко дни форума зацикля на моменти, та в този смисъл - да не изчезне пак? :))

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Между другото от няколко дни форума зацикля на моменти, та в този смисъл - да не изчезне пак? :))

 

Да ти кажа ли защо зацикля? Заради един съфорумец, няма да му споменавам името, ама регистрацията му е от същата година, от която и аз, и ти сме във форума. Та днес е пуснал наведнъж около 90+ рапорта, като преди това е издирил всичките си теми от 2004-та досега, в които е продал продуктите...та ей затова зацикля форума, заради неговите рапорти. :P Майтапът настрана, но ако всеки, дето не е съобщил за приключена продажба когато е трябвало, а е решил да си рапортува всички стари теми от предишни години в пакет - тогава форумът наистина може да увисне. ;)

 

 

П.П. А между другото от сайта на NVidia все още не може да се сваля като хората...довечера пак ще опитам, понеже точно вчера теглих от там с 8 Mb/s...

Link to comment
Share on other sites

За Кукуруза не знам, но по спомен, от време оно, сайтът на NVidia има ограничение. Ако ще и на 100 мегабита да си, от nvidia се сваля с много ниска скорост, което не мисля, че е някакъв проблем, предвид факта, че не теглиш драйвъри по 10 пъти на ден или седмица.

Link to comment
Share on other sites

Мда, няма мирясване, доста тъпо и изнервящо става. Ето сайта, (http://www.asrock.com/mb/AMD/890GM%20Pro3/?cat=Download&os=Win764) свалете първия драйвер. При мен се дърпа с 50к. Абсолютна простотия, трябва да чакам 1 час да си изтегля драйвера. Пълен абсурд.

Link to comment
Share on other sites

Мда, няма мирясване, доста тъпо и изнервящо става. Ето сайта, (http://www.asrock.com/mb/AMD/890GM%20Pro3/?cat=Download&os=Win764) свалете първия драйвер. При мен се дърпа с 50к. Абсолютна простотия, трябва да чакам 1 час да си изтегля драйвера. Пълен абсурд.

 

Нали сте запознат, че скоростта зависи от сървърите на Nvidia?

Link to comment
Share on other sites

Мда, няма мирясване, доста тъпо и изнервящо става. Ето сайта, (http://www.asrock.co...nload&os=Win764) свалете първия драйвер. При мен се дърпа с 50к. Абсолютна простотия, трябва да чакам 1 час да си изтегля драйвера. Пълен абсурд.

Ето ти тегленето на първия драйвер - между 7 и 8 мегабайта в секунда.

 

7bfadbd76e0f72e1.jpg

 

 

 

А иначе що се касае до торентите...досега бях свалял най-много с около 9 мегабайта/сек и то невинаги. Преди малко реших да си изтегля от нашия тракер 2 филма за приспиване и останах приятно изненадан, когато първият филм се изтегли с 10.5 MB/s, а вторият малко "по-бавно" - с 9.9 MB/s. :bgrin: Докато се усетя да натисна 'принт скрийн' бутона, първият вече се беше изтеглил, а вторият беше минал 90% и започваше да намалява скоростта. Не знам, може би е и заради това, че отскоро съм с един нов гигабитов рутер, та затова, но иначе напълно съм удовлетворен от връзката ми и стабилността й (в центъра съм), а откакто въведоха и онлайн плащане - още повече се измързеливих. :P

 

b1c1dc93281a46fe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...