Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами току що си направих труда, порових назад в темата да видя кога е било последното оплакване от Какъвто и да било сорт.... и някои ще бъдат изненадани, но като изключим 2-3 поста за плащане през epay, единствено viiiper_ през Април миналата година нещо се оплаква от "супер бърз брауз" само дето връзката му нямала и 1 Мбит свързаност :bgrin: , или нещо такова. И като се има предвид нетзомби от темата за кулбокс, вече можем да подлагаме на съмнение всеки пост с оплакване, НЕ само за Кулбокс B) . Та по-назад от 1 година постове, ме домързя да ровя, резултата - едно съмнително оплакване година назад. Останалото - суперлативи и общи въпроси :punk .

Link to comment
Share on other sites

Ами току що си направих труда, порових назад в темата да видя кога е било последното оплакване от Какъвто и да било сорт.... и някои ще бъдат изненадани, но като изключим 2-3 поста за плащане през epay, единствено viiiper_ през Април миналата година нещо се оплаква от "супер бърз брауз" само дето връзката му нямала и 1 Мбит свързаност :bgrin: , или нещо такова. И като се има предвид нетзомби от темата за кулбокс, вече можем да подлагаме на съмнение всеки пост с оплакване, НЕ само за Кулбокс B) . Та по-назад от 1 година постове, ме домързя да ровя, резултата - едно съмнително оплакване година назад. Останалото - суперлативи и общи въпроси :punk .

 

Чакай малко недей ми "скачай" така, той Гаров знае дали е фалшиво, или не! Ако не си сигурен, не пиши но аз няма да ти се обяснявам за случая.

Link to comment
Share on other sites

Ми недей. Аз ненапразно писах "съмнително", което не означава непременно "фалшиво". Схващаш ли разликата. Освен това видяхме, Нетзомби 5 месеца се обясняваше а накрая кво излезе. Фактът остава - последно гледам, че от теб имаше оплакване, година назад.

Аз не скачам, ти скачаш с тоя пост. Жалко, че не го осъзнаваш, а реагираш по тоя начин.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Ми недей. Аз ненапразно писах "съмнително", което не означава непременно "фалшиво". Схващаш ли разликата. Освен това видяхме, Нетзомби 5 месеца се обясняваше а накрая кво излезе. Фактът остава - последно гледам, че от теб имаше оплакване, година назад.

Аз не скачам, ти скачаш с тоя пост. Жалко, че не го осъзнаваш, а реагираш по тоя начин.

 

Като сме започнали, аз се върнах на написаното преди година, където ти не ми схвана думите от написаното, с изтъкване че не съм подбрал правилния словоред, еми сега е същото с твоя коментар и от написаното не става ясно дали ми "скачаш" на поста, или не. :beer:

Link to comment
Share on other sites

Моля ви се - не хвалете, че ще вземете да го урочасате....вече съм забравил какво е "проблем" още от времето, когато напуснах кабела на ЕК и нямам намерение да си го припомням. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ок де, мир :) .

Нищо лично, просто е очевидно, че по принцип много много не може да се вярва на негативните оплаквания, защото както е известно, в доста случаи причините са в абоната. Доказано е.

Просто с казаното исках да наблегна, че дори е възможно последното оплакване реално да е отпреди повече от година :bgrin:

 

Моля ви се - не хвалете, че ще вземете да го урочасате....вече съм забравил какво е "проблем" още от времето, когато напуснах кабела на ЕК и нямам намерение да си го припомням. ;)

Не може да има урочасване тука, тук говорим за опит и мозък, при реализиране и функциониране на нещата :bgrin:

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Първи по-сериозен локален проблем при мен днес, след 4 години потребление. Както работех, нета прекъсна и няма тръгване. За втори път изобщо ми се наложи да звъня на съпорта. За няма и минута се разбрахме. За моя изненада техниците дойдоха за няма и 10 минути. Останаха шашнати от факта, че кабела ми върви по покрива на блока - на тях им е забранено да ги пускат така. Обясних им, че е така от времето на Нетгруп и е пуснат преди 4 години... За минута-две видяхме къде кабела е наранен с времето е прекъснал. За още 5 го оправихме и всичко тръгна. При още един проблем ще се смени цялото трасе (не че не може и днес, но ми е хладно отвън). Ей такъв съпорт харесвам и на всички такъв доставчик пожелавам.

Link to comment
Share on other sites

Моля ви се - не хвалете, че ще вземете да го урочасате....вече съм забравил какво е "проблем" още от времето, когато напуснах кабела на ЕК и нямам намерение да си го припомням. ;)

 

Аз като разправям, че много плямпате....току що нещо стана с международния нет - досега не ми се беше случвало.

 

 

Едит: За щастие проблемът трая по-малко от 10 минути...явно нещо се е било запушило по магистралата...:punk

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Нищо лично, просто е очевидно, че по принцип много много не може да се вярва на негативните оплаквания, защото както е известно, в доста случаи причините са в абоната. Доказано е.

 

В една друга тема приказваше други работи. Ах, колко ти са очевидни нещата :) Ние простосмъртните репички с марулка да ядем :) Поне е вкусна салатката :P

Edited by sharkbg
Link to comment
Share on other sites

В една друга тема приказваше други работи. Ах, колко ти са очевидни нещата :) Ние простосмъртните репички с марулка да ядем :) Поне е вкусна салатката :P

И тук ли почна да спамиш?! Май седмичната почивка не ти е била достатъчна или толкова ти е капацитета на онуй що го носиш за украшение върху раменете.

 

victory, не е нужно и ти да си просиш излишно наказание с подобни изказвания - пробвай се един път да пропуснеш да се обадиш. Има кой да обърне внимание.

Прав си. Взимам си бележка.

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

В една друга тема приказваше други работи. Ах, колко ти са очевидни нещата :) Ние простосмъртните репички с марулка да ядем :) Поне е вкусна салатката :P

 

Държа да обясниш защо го каза това тук. Защото аз не виждам логично обяснение, отделно е персонално насочено - отвсякъде нарушение на Правилата. Ако не получа адекватно обяснение какво общо има този пост с тази тема и този доставчик - ще получиш съответен % warn както си му е реда. И не обяснение на ЛС, а тук, на място - да се види от всички.

 

victory, не е нужно и ти да си просиш излишно наказание с подобни изказвания - пробвай се един път да пропуснеш да се обадиш. Има кой да обърне внимание.

Link to comment
Share on other sites

То мисля, че е ясно. Докато в една друга тема приказваше друго и защитаваше "проблемните", сега тук излиза че... цитирам: "в доста случаи причините са на абоната". Докато в други теми причините се допускат да са в мрежата, то тук е обратното. Това е :) И затова го казах, не се сдържах :)

 

Иначе признавам, беше лично и може би се получи и спам. Просто исках да насоча внимание на всички към постовете му.

 

Относно мнението на Виктор, то това вече е директно обида. Иначе капацитета си го имам :)

Edited by sharkbg
Link to comment
Share on other sites

RaptoR, какво се занимаваш и ти да искаш логика в случая?!

В "оная" тема съм спрял да пиша от месеци, но явно все още се намират озлобени злопаметни хора.

И между другото да вметна, че никога не съм си противоречал на мнението че "в доста случаи причините са при абоната". sharkbg, явно си извадил нещо от контекста, ако тръгна да ровя и цитирам малко по-точно какво съм казал смислово, може да спорим доста, но не искаме това, нали?

Не знам victory какво е имал предвид с неговия пост, но това е един от малкото случаи, в които бих могъл го подкрепил.

Link to comment
Share on other sites

Отричам, не съм озлобен. Дали съм злопаметен, зависи за какво става въпрос. Не вадя нищо извън контекста му, както правят някои други лица. :)

 

С този ди пост отправяш обида към мен и подкрепяш друга обида към мен.

 

Така да спорим дооста можем, но не е редно да замърсяваме форума :) Подкрепям те, да спрем спора. Мир :)

Edited by sharkbg
Link to comment
Share on other sites

Как е банда не съм писал от много време :bgrin: . Не съм чел за какво се разправяте даже и не ми е интересно :beer: :devil :devil . Я да ва питам аз, има ли някой някакво инфо защо Гараво не дърпа кабели към Тракия а??? :ph34r: :angry: :angry1 . Даже и да е най - най - ......... слух ми е просто интерсно . Чаках го а той все не идва :cry :tongue . А за протокола след доста големи скандали и доста голямо мрънкане и ходене по мъките нета ми при булсата за сега се държи добре . Даже дойдоха да ми заковат кутията която си висеше цял месец :love ма това са бели кахъри :lol: аре поздрави . БЕЗАВАРИЙНО ПОЛЗВАНЕ НА ЕДИН ОТ НАЙДОБРИТЕ ИНТЕРНЕТ ДОСТАВЧИЦИ ПРИ НАС В ПЛОВДИВ

Link to comment
Share on other sites

Какво да ти кажа, брат. Днес за пръв път откакто ползвам интернет ми се случи да дойде техник у нас без да съм го викал. Отсъствах 4 дни от къщи и нета е спрял (блокаж на машината или по-скоро на лан картата). Хората отсреща са видяли и идват да отстраняват проблем преди аз да разбера за него. Разбира се проблем нямаше, с един рестарт всичко тръгна. Момчето ми се обади на ГСМ-а ми и казва "Господине, имате проблем, пред дома ви съм и бих искал да погледна какво става". Аз точно долу паркирам колата в тоя момент. Стана ми едно весело такова и за пореден път се зарадвах, че съм клиент на този доставчик. От няколко години изчетеното в темите на всички други доставчици в Булфорум затвърждава факта, че единствено N3 се доближава по качество и отговорен и адекватен съпорт до Лангейм... Да са живи и здрави и дано да ви пуснат нет и в Тракия. Как беше твоя лаф.....: Победата ще бъде наша! laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Айде, на работата с моето лобиране им станахме клиенти. Искам си процента! За сега - доволен. Съпоставено с Вгъзу, на които бях при наш'те - лети та пушек се 'дига

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Имам едно питане - защо на лаптопа спийдтестът винаги ми показва по-високи резултати отколкото ако го пусна от десктопа, при положение, че и на двете машини имам XP?

 

 

 

Десктоп:

 

1332981091.png

 

 

Лаптоп:

 

 

1332985109.png

 

 

Едит: Схванах откъде идва проблема - десктоп машината ми беше "даунклокната" и това явно е оказало сериозно влияние върху резултата, а всъщност точно това пък изобщо не би трябвало да влияе. Когато я пуснах на оригиналната си честота, всичко си дойде на мястото, че и пингът даже падна...много бъгава история е тоя спийдтест. :ph34r:

 

 

Ето вторите резултати:

 

 

Десктоп:

 

1332990513.png

 

 

Лаптоп:

 

1332989332.png

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...