Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

Сериозно? Така и така нямам намерение в близките години да се местя, що да не спестя 130+ лева...:P

Плаща ли се някаква сума наведнъж или просто се ангажираш с договора и продължаваш с месечните такси?

...

Напълно сериозно, аз минах на такъв договор, и нищо не се плаща, просто от следващия месец таксата ти намалява. Edited by pamporov
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Значи вече съм на такса 14.40. :D

Честно, бях от първите абонати на ЕК, толкова години киснах при тях (защо ли?) и откак се махнах - лагове, спирания....всичко забравих. За няколко години съм имал само 2-3 прекъсвания и то поради външни причини, напр. в началото през едни празници нямах нет, понеже преди мен имало някаква фирма-абонат, от чиито суичове е идвал нета към мен и преди да запразнят, ония дръпнали шалтера на тока във фирмата. :P Ама вече не съм зависим от тях, понеже техниците веднага го пренасочиха като им се оплаках по телефона.

Link to comment
Share on other sites

Сега ако кажеш,че предлагат и цифрова телевизия... :laughing:

 

 

Нещо ти е кофти, че хората считат Лангейм за най-добрия провайдър в Пловдив, или на мен така ми се струва? Аз със същата сила мога ли да констатирам, че любимците ти, които те правят доволен, хич не са ми интересни като доставчик на цифрова телевизия, поради простата причина, че им липсва ЕЛЕМЕНТАРНА базова функция като подредба на канали? Спри с провокативните ти констатации. Искаше нещо конкретно да ти се каже - каза ти се.

Link to comment
Share on other sites

Защо да ми е кофти,точно обратното -емотиконката значеше задоволство само от мисълта,че биха могли да предложат и тв услуга.С лека ирония разбира се,защото едва от предния пост се разбра за срочните договори при тях на по-ниска цена.А това го няма описано на сайта им.И за това ги критикувам,а тук реагирате нервно като запалянковци на ниво градско дерби :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Реагираме нервно защото с лека ръка правиш неверни изказвания, които с още по-лека ръка могат да докарат някои незапознат ( като теб ) до грешния извод, че имат калпава подръжка и кофти сайт, и едва ли не за нищо не стават.За сайта може да е донякъде вярно, но пък си има телефони за тази цел. Нали се сещаш, че като не упоменават период на обвързване, всеки който звънне това ще му е първият въпрос?Не е тайна, че Лангейм не разчитат на лъскав сайт за привличане на клиенти. При тях рекламата я правят абонатите, както виждаш.

 

ПС. Добре знам какво друго илюстрита тази иконка, хайде няма нужда.

Edited by ELySiuM
Link to comment
Share on other sites

То може и да не съм улучил емотиконката ама взе да ми писва от твоето отношение.Правете каквото ви скимне ,пишете каквото си искате.Излизам от темата и няма да си развалям вечерта.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм го видяла на google maps, но говорех за ул. Костаки Пеев No.5, това пише в сайта им, а и ми е по-близко до пътя, по който минавам.

 

Като се изправиш с лице към входа на университета, ще забележиш как уличката, което е точно зад гърба ти прави завой и минава от лявата страна на сградата (на университета). Тръгваш по тази уличка и след 30 секунди ще стигнеш до сграда (пада се пак от лявата ти страна), в която има нещо като малко тунелче. Това е - минаваш през "тунелчето" и влизаш в първия вход (който ти се пада от дясната страна), качваш се на първия етаж и там си пише името на фирмата. Дори и да се объркаш, попитай първия около университета, когото видиш - мисля, че веднага ще ти покажат къде точно се намира.

Link to comment
Share on other sites

Като се изправиш с лице към входа на университета, ще забележиш как уличката, което е точно зад гърба ти прави завой и минава от лявата страна на сградата (на университета). Тръгваш по тази уличка и след 30 секунди ще стигнеш до сграда (пада се пак от лявата ти страна), в която има нещо като малко тунелче. Това е - минаваш през "тунелчето" и влизаш в първия вход (който ти се пада от дясната страна), качваш се на първия етаж и там си пише името на фирмата. Дори и да се объркаш, попитай първия около университета, когото видиш - мисля, че веднага ще ти покажат къде точно се намира.

Преди да влезнеш в това тунелче там оградено ли е откъм вътрешният двор на университета с мрежи или се бъркам за мястото, защото сега го карам на памет само..?

Edited by DeviL_Female
Link to comment
Share on other sites

...сега го карам на памет само..?

 

Следвай червената линия (Гугъл мапс малко е изместил надписа на Пловдивския университет, но мисля, че ще се ориентираш).

 

 

 

a487522c51883069.jpg

Link to comment
Share on other sites

Преди да влезнеш в това тунелче там оградено ли е откъм вътрешният двор на университета с мрежи или се бъркам за мястото, защото сега го карам на памет само..?

 

Бъркаш се :)

 

Заставаш с лице към ПУ, като спирката и булеварда ти се падат зад гърба.Хващаш улицата която е в ляво от оградата на ПУ.Тя е задънена.Преди да стигнеш задъненото :) има тунел който върви под сградата и мисля беше доста нашарен със срейове :) Като излезеш от тунела веднага в дясно.

 

П.С. 4К съществува ли още?

Link to comment
Share on other sites

П.С. 4К съществува ли още?

До преди месец го имаше, но предполагам и в момента си работи!

Продължение на обяснението - ... и влизаш във входа, качваш се по стълбите и на първия етаж вратата вдясно - на нея си пише. :))

Link to comment
Share on other sites

ТОВА достатъчно черно на бяло ли е...?

 

"Това" вероятно важи само при едногодишен договор - аз сключих двугодишен и на реда "други:" нямам написано нищо...а може и да е някакъв бонус ако се прехвърляш от друг доставчик при тях.

Link to comment
Share on other sites

По принцип било за нови абонати...

Каквото и да е, аз съм съвсем доволен, въпреки че до мен оптиката още не била стигнала (директно) - при добро стечение на обстоятелствата лятото ще я докарат и до нас.

За 14.40 на месец даже и не ми трябват някакви супербързи скорости - достатъчно ми е на мен да не ми прекъсва по "технически причини" и на синът ми да не му лагва, докато играе...досега тия две неща на практика не са се случвали. :rolleyes:

 

 

1687897698.png

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да е, аз съм съвсем доволен, въпреки че до мен оптиката още не била стигнала (директно) - при добро стечение на обстоятелствата лятото ще я докарат и до нас.

За 14.40 на месец даже и не ми трябват някакви супербързи скорости - достатъчно ми е на мен да не ми прекъсва по "технически причини" и на синът ми да не му лагва, докато играе...досега тия две неща на практика не са се случвали. :rolleyes:

 

 

1687897698.png

 

Lol, това през LAN кабел?

Link to comment
Share on other sites

Lol, това през LAN кабел?

 

Ами да...обикновено локалният е около 90+ Mb/s, но днес явно времето е подходящо и духа попътен вятър. :lol:

 

 

@pamporov, ланката ми (3Com) е тази, която е вградена в дъното...иначе си е гигабитова.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...