Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Айдееееее, пак сме тук :D :D :D

Как е компанията :laughing: :laughing: :laughing:

 

@Midex - Ми чудя се и питам :P Човек да не пита нещо :D

 

Незнам къде е качен форумът, но скоростта е перфектна. Отваря за части от секундата. Не е бил така от няколко месеца, да не кажа половин година :excl: Поздравления за екипа :punk :punk :punk

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Айдееееее, пак сме тук :D :D :D

Как е компанията :laughing: :laughing: :laughing:

 

Незнам къде е качен форумът, но скоростта е перфектна. Отваря за части от секундата. Не е бил така от няколко месеца, да не кажа половин година :excl:

Верно верно пак сме тук и по-бързи от всякога :punk :punk B) :excl:

Link to comment
Share on other sites

Бреййй....не съм и предполагал, че толкова съм се обвързал с форума... :blink: Разбрах го едва тези дни, когато липсваше....и в други форуми членувам, ама като го няма нашия си....не е същото....никой не може да го замести. :punk

Сега чакам обяснение някой админ да каже защо ни мъчиха толкова дълго време... :)

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Уф, най-накрая... :punk

Вече беше почнала да ме тресе абстиненцията :D

 

*EDIT от днеска:

Дано този път се закрепи, че всички усетихмме колко гадно е без форум...

Edited by sMARTBomber
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

на тоя форум вече му бях турил кръста (макар че всеки ден проверявах стария и новия адрес). :punk

Link to comment
Share on other sites

Бреййй....не съм и предполагал, че толкова съм се обвързал с форума... :blink: Разбрах го едва тези дни, когато липсваше....и в други форуми членувам, ама като го няма нашия си....не е същото....никой не може да го замести. :punk

Сега чакам обяснение някой админ да каже защо ни мъчиха толкова дълго време... :)

Абе по-важното е дали вече се е появил за постоянно :) .

Липсваше НИ, форум!

Link to comment
Share on other sites

Оф ужас. Тамън взех да се примирявам. Някакси празно ми беше без форума. Сядам на компютъра и се чудя какво да правя. Гадна работа. Добре че се върна.

Link to comment
Share on other sites

По едно време даже си мислех да се обзаложа кое ще се осъществи по-напред: 1. Строежът на централата в Белене, 2. Тунела под Босфора или 3. Местенето на форума. :woot

Добре, че ме сгряваше надписа долу вляво на заглавната страница, който ме успокояваше че в края на тази седмица форумът ще заработи отново. :punk ....и най-интересното е, че не ми поиска да се логвам пак, все едно че са го прехвърляли като имидж на новото място. :)

Link to comment
Share on other sites

И аз много се радвам, че форума отново е налице! За съжаление връщането му бе свързано също с финански, както и поддръжката на bt.wrzru.com, но няма как да оставим нашето прекрасно community да изчезне, а вярвам и всички Вие.

 

Много ми е приятно да знам, че ви е липсвал форума и на вас. Всички познати като ме видят и ме питаха кога ще тръгне и аз отговарях, че това ще стане скоро, а те също бяха зачеркнали форума.

 

С Veno къде на шега къде не се базикаме, че много фирми фалираха заради липсата на форума :D

Link to comment
Share on other sites

Dreamer, майтапа настрана....но при толкова регистрирани членове....айде да махнем новорегистрираните от последните 6 месеца (които не са се привързали към форума както по-старите), да махнем и тези които така или иначе няма да се привържат никога, махаме и "скръндзите" :D ...и още някои.....обаче съм сигурен, че оставаме едно 5-10%, които няма да имат нищо против да подпомогнат финансово такъв род операции - откривате един телефон за платени SMS-и с такса 2 лв., примерно, от тях чисто ще ви остават към 1.20....умножи го по 500, да речем.....все пак е някаква сума с която да си помогнете. Може и да разсъждавам малко идеалистично, но ми се струва, че доста хора няма да имат против да внесат малка лепта, за да продължи да съществува forum.wrzru.com. :)

Link to comment
Share on other sites

Dreamer, майтапа настрана....но при толкова регистрирани членове....айде да махнем новорегистрираните от последните 6 месеца (които не са се привързали към форума както по-старите), да махнем и тези които така или иначе няма да се привържат никога, махаме и "скръндзите" :D ...и още някои.....обаче съм сигурен, че оставаме едно 5-10%, които няма да имат нищо против да подпомогнат финансово такъв род операции - откривате един телефон за платени SMS-и с такса 2 лв., примерно, от тях чисто ще ви остават към 1.20....умножи го по 500, да речем.....все пак е някаква сума с която да си помогнете. Може и да разсъждавам малко идеалистично, но ми се струва, че доста хора няма да имат против да внесат малка лепта, за да продължи да съществува forum.wrzru.com. :)

Важното е рекламодатели да има, засега горе долу се справяме, ако дойде още един рекламодател и ако Скай Такси продължат да рекламират при нас, за което им благодарим, всичко ще е наред. Ще го мислим ако нещата отидат в безизходица. Сега нека се порадваме на форума и дано си възвърне посещаемостта.

Link to comment
Share on other sites

Ако се закъса за $$, напълно одобрявам идеята за финансов съпорт от страна на потребителите. Все пак ние ползваме форума.

Link to comment
Share on other sites

С Google Adsense и толкова много потребители, нищо чудно ако правите по 300-400$ на седмица, но ай да неговоря данеми вземете бизнеса :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...