Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

Нямам против рекламите. Само се надявам форума и самия сайт да не заприличат чак като на Арена-та, че там вече е прекалено :).

 

Като не ти харесват,си ги спираш :P Все пак е по-добре с рекламки,отколкото изобщо без форумче...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой знае ли новорекламираната фирма за таксита на какви парички возят.

Всички возят на една цена...0,42 дневна и 0,49 нощна на км.Престоя е 15 стинки...Всичко е до предпочитание,вероятно става дума за скай такси,щото друга нова фирма няма.Аз се возя на 6116.И макар да не съм превърженик на скай такси,поздравявам за рекламата тъйкато е някакво такси...Всички се досещат на гнусните сайтчета за анти такси,чийто създател е някаква утрепка...Стига сме се отклонявали от темата.

Link to comment
Share on other sites

Като не ти харесват,си ги спираш :P Все пак е по-добре с рекламки,отколкото изобщо без форумче...

Аз ще си ги спра, но все пак по-добре да не се приема тяхната политика на колкото повече-толкова повече :).

Link to comment
Share on other sites

Аз ще си ги спра, но все пак по-добре да не се приема тяхната политика на колкото повече-толкова повече :).

 

След като сайта не е на никой доставчик,трябва да се издържа някак...Колкото до Арена,аз съм блокирал всичките им шаренийки и немам ядове :)

Link to comment
Share on other sites

Е ми разясни и на нас де,плс,щом ти е ясно...

http://www.wrzru.com/invision/index.php?showtopic=50967

 

 

Ще се възползвам да ти кажа, преда да са ти затворили темата. Подобни проблеми има не само с игрите, но и с филмите и музиката от време на време, след което ваичко отново си идва на мястото. По едно време беше пък актуален проблемът с MySQL Server-a. Така че малко търпение

 

без коментар ....

Edited by Was ist? ? ?
Link to comment
Share on other sites

Принципно да се плаща за споделяне на пиратски фаилове е престъпление !

Но , ако се направи дарение с дадена сума (donate) не се престъпва закона !

Защо и тук не е така ... който иска да дава по малко за да са доволни всички !

;)

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам ама на мене вече ми писна. Постоянно ми се скапва нета, няма вътрешно фтп и на всичкото отгоре с цялата си наглост вдигнаха интернета на 20 лв ;) в предвид нараствашата конкуренция и нови и-нет оператори не мисля че работите във ваша полза ;)

Edited by karajoff
Link to comment
Share on other sites

И аз мисля, че ти някак си може да пишеш, но не можеш да четеш. То толкова ясно е казано толкова пъти, че трябва да си по-тъп от бетонна стена, за да не се сетиш. Да не говорим, че не е много трудно да ти дойде на ум и без да четеш, но както казах- лишен си от тази способност. Или поне от тази да разбираш това, кеото евентуално можеш да четеш.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

И се пак не се разбра за кво са спряли всички фтпта за далнлоад.... секи си приказва някви простотий а няма никъв админ да каже по същество за кво така... преди се скапваше само един от сървите сега всичко. А отгоре на това се говореше че щяли да спират целия ларез.Ми те ако направят така мислят ли че ще останат с много абонати?! :sick

Link to comment
Share on other sites

И се пак не се разбра за кво са спряли всички фтпта за далнлоад.... секи си приказва някви простотий а няма никъв админ да каже по същество за кво така... преди се скапваше само един от сървите сега всичко. А отгоре на това се говореше че щяли да спират целия ларез.Ми те ако направят така мислят ли че ще останат с много абонати?! :sick

гледам и ти нищо не написа. Човек да е глух или сляп щеше да разбере че сайта вече няма нищо общо с интернет доставчик

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

... Човек да е глух или сляп щеше да разбере че сайта вече няма нищо общо с интернет доставчик

 

а сървърите? :D :P

в днешно време едва ли "на добра воля" се поддържат такива масиви с разни неща, които предизвикват интерес ;)

Link to comment
Share on other sites

а сървърите? :D :P

в днешно време едва ли "на добра воля" се поддържат такива масиви с разни неща, които предизвикват интерес ;)

както виждаш сървърите не се намират на домейна wrzru.com :laughing:

Тук говорим за сайта wrzru.com, а не за линковете към movies.co.jp

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...