Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Браво! Похвално и безсмислено дело:)

Тия фрий-та ги вее вятъра на промяната и скоро ще ги издуха и няма да ги има:) След което сайта става наистина безсмислен;) Щяло да се търсят торенти и хави...тая работа е тотална измислица;) С ъплоад скоростите дето ги има засега в Плд торенти скоро няма да има;)

 

Единственото хубаво-Форума! Само дето според мен трябва занапред да насочите вниманието си само и единствено към него:) Да го направите портал или нещо такова:)

 

Да махнете downloads и рикуест темите, че нали вече нямате общо:) т.е. като пишат потребителите там няма да има кой да ги чуе и да им качи каквото са искали.

 

Вкарайте малко повече лайф:) Все твърдяхте, че това не е форум за лайфстайл ма като ви умрът японците ще трябва и вие да ги последвате:) Изобщо развивайте го не от гледна точка на пощипани девици, като отмъщение за старите ви шефове!

Link to comment
Share on other sites

Не слагай всички на едно място.

 

post-100-1171711104_thumb.jpg

ОФФ: Вместо долу да ги задраскваш, защо просто не ползваш shift+prtsc по удобно е ;)

Link to comment
Share on other sites

ОФФ: Вместо долу да ги задраскваш, защо просто не ползваш shift+prtsc по удобно е ;)

 

Защото бях забравил за тая клавишна комбинация при положение, че съм я ползвал 1 единствен път през живота си и то, за да видя дали работи. Какво значение има в крайна сметка?

Link to comment
Share on other sites

що не сложите икона на bt.wrzru.com, която излиза точно преди адреса. И също да сложите линк на главната страница към торента

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Лично за мен торентите е система която е с по голям плюс за лан мрежите...поне засега

 

Ами ако търсиш нещо на което няма никакви сийдъри? Къде е плюса тогава?

Link to comment
Share on other sites

Винаги се намира... не са само торенти. не са само уарез сайтове, нито само дцц, нито само емагарета... има толкова много възможности, че е просто невъзможно да не намериш което търсиш. Така че - плюса си е там, някъде навън, въпроса е да го потърсиш - и ще го намериш :)

Link to comment
Share on other sites

Е чакайте малко бе, уж всичко в локала става на торенти вече пък ей ся пробвах пак си изсмуча един филм и не ми иска юзър нейм и пасс директно почнах да го смуча(с флашгет).Как става тая работа?

Link to comment
Share on other sites

Е чакайте малко бе, уж всичко в локала става на торенти вече пък ей ся пробвах пак си изсмуча един филм и не ми иска юзър нейм и пасс директно почнах да го смуча(с флашгет).Как става тая работа?

 

Ем тва е тактиката...новия флаш гет е харабийски аз бях с 1 доста стар до ся ;) от този съм мноого доволен.. :pirate

 

ъеах дърпам ОЦ .. ще се счупя от кеф много е удобно така..обаче проблема е да сийдва некой гигабитец.. :angry:

 

едит2: гледам продължава да се качва на хттп.. 8081 работи..някой ще каже ли за кво иде реч..

Edited by I`GoT`Da`PoWeR
Link to comment
Share on other sites

Това беше най-грандиозната простотия от локалния сървър да се сваля чрез торент система:angry1

Edited by Snake0ne
Link to comment
Share on other sites

локалите ще станат глобали, а глобалите локали... хахаха... отиват си локалите, какво има да става - то е ясно. Куките поддържаха Дата.Бг - щом куките си закриват торента и се правят на не-пирати, какво мислиш, че остава на останалите?!

Link to comment
Share on other sites

Винаги се намира... не са само торенти. не са само уарез сайтове, нито само дцц, нито само емагарета... има толкова много възможности, че е просто невъзможно да не намериш което търсиш. Така че - плюса си е там, някъде навън, въпроса е да го потърсиш - и ще го намериш :)

 

Незнам ти какво и къде търсиш, но по публичните тракери (demonoid и разни други такива в които има по много от всичко), това което търсех го нямаше или имаше някакви мизерни сийдъри от рода на 1. Затова винаги локално FTP ще е по-добре от каквото и да било друго.

Link to comment
Share on other sites

И на мен не ми се иска локалните ни да изчезнат, но уви... Съгласен съм с w00x, че локалните FTP-та са по-добре. Аз имам навик да свалям по-стари неща (игри, музика и т.н.), но явно ще трябва да се пригодя към торент системата ;( Сийдинг смърди яко

Link to comment
Share on other sites

Интересно по какъв критерий се решава кой филм ще е на торент и кой - на http-то. Или малко по малко всички ще ги превърнат в торенти?

Link to comment
Share on other sites

просто наблюдение - прави впечатление че:

1- нещата, които се пускат на торент са нови или ги няма в каталога (или к'вото му скимне на потребителя, тъй като всеки има права на uploader. това не от значение)

2- има подредба по азбучен ред на това, което се качва. от достта време не се ползва ftp-то, което между другото е достъпно(не за upload обаче). факт.

3- на порт 8081 са филми до буква N -> вижте филмите на тракера и последния филм, който е на http server-a т.е. въпреки, че е достъпен за download, не се ползва. предполагаме, че хората, които поддържат www.wrzru.com нямат достъп. обяснимо е.

4- в същото време на 8085 са сериалите и там продължава да се upload-ва .... на http-то (не съм наясно как стоят нещата с правата за сериалите, но не мисля че е същото както при филмите ;) т.е. да се дига партадия ). факт.

5- каталога отразява и това, което е на тракер, и това, което на сървъра

 

.... аз откривам съгласуваност. за вас не знам.

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...