Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

не ми отваря сайта от няколко часа,само при мене ли е проблема или и при други го има?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

не ми отваря сайта от няколко часа,само при мене ли е проблема или и при други го има?

Хостинг компанията ни правеше профилактика и това беше причината за временното спиране на сайта.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

След дългото ми забягване към други задачи мога да Ви съобщя с радост, че се завръщам към виртуалния чат на форума :punk , а за всички, с които съм се забавлявал: Ха ЗДРАВЕЙТЕ !!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Форумът е явно, че не се ъпдейтва към новите версии (лошо няма), но да попитам - някой грижи ли се да е пачнат против разни нови експлоити и т.н.?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Преинсталирах уиндоуса и сега на почти всяко отваряне на страницата ми изисква да си въвеждам името и паролата, а квадратчето "запомни ме" си е маркирано. реди преинсталацията нямах тоя пробле. Идеи за премахване на досадния проблем ?

Link to comment
Share on other sites

Преинсталирах уиндоуса и сега на почти всяко отваряне на страницата ми изисква да си въвеждам името и паролата, а квадратчето "запомни ме" си е маркирано. реди преинсталацията нямах тоя пробле. Идеи за премахване на досадния проблем ?

Вероятно браузъра ти е настроен да не пази кукита. Виж си от настройките и ги разреши.

Link to comment
Share on other sites

Преинсталирах уиндоуса и сега на почти всяко отваряне на страницата ми изисква да си въвеждам името и паролата, а квадратчето "запомни ме" си е маркирано. реди преинсталацията нямах тоя пробле. Идеи за премахване на досадния проблем ?

И на мен ми се беше случвало нещо подобно, оказа се че е защото се логвах на www.bulforum.com, а после като въведа само bulforum.com и не става нищо - защото кукито е записано с www. отпред ;) дано си разбрал нещо от обяснението ми :woot

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми се беше случвало нещо подобно, оказа се че е защото се логвах на www.bulforum.com, а после като въведа само bulforum.com и не става нищо - защото кукито е записано с www. отпред ;) дано си разбрал нещо от обяснението ми :woot

Разбрах, точно от това е било, мерси

Link to comment
Share on other sites

Само това му липсваше на форума - да се сложат гадните Google Ads - админи, паднахте много много ниско!

Гадните Google Ads са най-добрите реклами в интернет и по принцип най-незабележимите и недразнещи. Честно казано за мен това е доста странно "падение".

 

За мен е нормално да има недоволство заради реклама, но конкретно спрямо Google? Какви други реклами да се сложат тогава, които са по-приятни за гледане или по-скоро такива, които не дразнят - защото това е целта, недразнеща реклама.

 

Може да помислим за слагане на банера най-долу, но ще седи горе поне няколко дни за да видим дали има ефект. Ефекта няма да се отрази върху нашите джобове, а върху хостинг компаниите, които ползваме. По-скоро би ни помогнало ако да не даваме въобще пари от собствения си джоб то поне сумата да не е голяма. Пък времето си сигурно ще си го изплатим в следващите два живота.

Link to comment
Share on other sites

.........

може ли да ги сложитв ляво от рекламата на KEV, дясно от логото БУЛФОРУМ ?

така ще са в синьото поле и ще е по яко :)

пък аз го и измерих, става , даже остава доволно място.

Link to comment
Share on other sites

Какво против google ads имате? Вие ли ще плащате за поддръжката на форума и хостинга? Не стига, че са почти незабележими ами и може да се блокират с адблок+. Ако тези реклами ще помогнат на форума - аз съм за!

Link to comment
Share on other sites

може ли да ги сложитв ляво от рекламата на KEV, дясно от логото БУЛФОРУМ ?

така ще са в синьото поле и ще е по яко :)

пък аз го и измерих, става , даже остава доволно място.

Може, но не всички са на 1280x1024 :)

Така горе банера като е текстов дори не се забелязва, наистина. За мен това е оптималния вариант хем да ги има, хем да не дразнят и даже да не се забелязват.

 

Скоро в Hattrick сложиха едни ужасни банери - онези "you are the 999,999 user, you won" - мигащи, святкащи и насочени към... да си го кажем направо - към малоумни юзъри и чисти новаци. Беше доста обидно що се отнася до аудиторията. Много необмислена постъпка. След доста мрънкане и малко замазване на ситуацията тихомълком ги махнаха и след седмица сложиха google banners (текстови, тук таме някой цветен, пак през google) на същото място. От тук насетне нямаше и едно оплакване от банерите.

Edited by Dreamer
Link to comment
Share on other sites

Ясно защо не съм ги видял. Адблок-а ми ги блокира автоматично. Относно някои коментари на разни хора... ами не е лесно да си тъп. :)

Link to comment
Share on other sites

Що не сложите подфорум Орнитология, Ядрена физика, Културно наследство, Уют и дом? Аз мисля, че ще е идеално начинание...

Link to comment
Share on other sites

Какъв е този нов подфорум?

Таман щях да питам същото...какво ще се пише вътре...и това:

За лица 18+ години.

...интересно ми е как ще бъде спазено... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...