Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

на мен лично ми харесва с торенти,защото сега свалям дори с 1мб и не се изнервям, че мрежата е пренатоварена, а дори се кефя защото има повече сийдари. и наистина се публикуват новите неща. аз от една седмица насам започнах да свалям сериалите от wareza, защото не ми се чакаше 2-3 дни докато ги сложат! Явно торентите са най-доброто разрешение за натоварването на мрежата и законодателството донякъде!

Link to comment
Share on other sites

просто наблюдение - прави впечатление че:

1- нещата, които се пускат на торент са нови или ги няма в каталога (или к'вото му скимне на потребителя, тъй като всеки има права на uploader. това не от значение)

2- има подредба по азбучен ред на това, което се качва. от достта време не се ползва ftp-то, което между другото е достъпно(не за upload обаче). факт.

3- на порт 8081 са филми до буква N -> вижте филмите на тракера и последния филм, който е на http server-a т.е. въпреки, че е достъпен за download, не се ползва. предполагаме, че хората, които поддържат www.wrzru.com нямат достъп. обяснимо е.

4- в същото време на 8085 са сериалите и там продължава да се upload-ва .... на http-то (не съм наясно как стоят нещата с правата за сериалите, но не мисля че е същото както при филмите ;) т.е. да се дига партадия ). факт.

5- каталога отразява и това, което е на тракер, и това, което на сървъра

 

.... аз откривам съгласуваност. за вас не знам.

 

Изв. за ламерския въпрос,но: как да вляза в портове 8081 и 8085,за които говориш и как да вляза в ftp-то?

10х предварително!

Link to comment
Share on other sites

Прощавай за невежеството - какво е лаг?

Link to comment
Share on other sites

Прощавай за невежеството - какво е лаг?

Лаг е, когато ти идва отвътре да "поздравиш" всички роднини на работещите в Евроком. :devil

@JDFU, така е...от време на време даже чакам по 5-10 секунди на страница.... :zzz

@Richard_79, след последното "jp" слагаш ":" и пишеш порта. (пример http://******:jp:8085). Само че от 2-3 седмици насам не се отварят филмите с порт 8082, 8083, 8084....а днес гледам, че са спрели да се отварят и 8081 и 8085... ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз никога няма да плащам за пиратски файлове!

 

НЕ отваря филмите дори и с порта. Незнам какво става, но май цялата информация с толкова много филми ще изчезне, както едно време изчезнава музикалните клипове при затварянето на warez.ru

Edited by Clades
Link to comment
Share on other sites

Нали се сещате, че ако локалите си идат, а и нещо стане с торентите ЕК и ГГБит ще останат без абонати... Не вярвам да се стигне до там. Иначе лага е на лице и е доста неприятно. Не знам какво правят, но дано да приключат бързо и нета да се оправи.

Link to comment
Share on other sites

lokalite si otivat, a sled tqh i torentite si otivat, spravka Data.bg

ot dogodina vsi4ko 6te se pla6ta! vse pak sme v evro saiuza, ne moje da piratstvame beznakazano.

извинявай, но по ЦЕЛИЯ СВЯТ има торенти и всеки може да тегли ако има желание

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Аз пък чух, че в офиса на Гигабит казали, че от Септември - гигабит няма да има.

Чух че от утре всеки абонат на ЕК трябва да турга фес и да съ моли 3 пъти на ден за да се оправи нета

Link to comment
Share on other sites

Чух че от утре всеки абонат на ЕК трябва да турга фес и да съ моли 3 пъти на ден за да се оправи нета

 

Tва съвсем сериозно го казвам. Не е от ония работи дето през 40 човека минават.

Link to comment
Share on other sites

не е ли удачно линковете към каталозите с игрите и филмите(+еротиката) да се махнат от заглавната страница, за да се избегнат теми като тази, които на ден са сигурно към 3-4 ... аз лично не виждам смисъл, след като няма съдържание, а ако идеята е постепенно да се "запълнят" с линкове, водещи към тракера подобно на арената преди време .... ами желая ви успех, макар силно да се съмнявам, че ще има някакъв резултат в тази насока :)

Link to comment
Share on other sites

Аз не знам за какво се държат и линковете от ggwarez.....

 

Единственото което работи са фимлите и то новите които се пренасочват към торент.

Както установих за пореден път след като ми се искаше да гледам Командо :)

 

Значи може да се каже че бачка единствено торента , с което подкрепям @samkijot .

Link to comment
Share on other sites

не е ли удачно линковете към каталозите с игрите и филмите(+еротиката) да се махнат от заглавната страница, за да се избегнат теми като тази, които на ден са сигурно към 3-4 ... аз лично не виждам смисъл, след като няма съдържание, а ако идеята е постепенно да се "запълнят" с линкове, водещи към тракера подобно на арената преди време .... ами желая ви успех, макар силно да се съмнявам, че ще има някакъв резултат в тази насока :)

Абсолютно. Направено, освен ако не съм пропуснал някъде нещо.

Link to comment
Share on other sites

Аз както и някой по-назад беше казал,предлагам да се въведат санкций за хората,които не оставят торента да се сиидва.Аз вчера се регнах и до сега коефициента ми е вече Ratio: 1.294 Uploaded: 4.37 GB Downloaded: 3.38 GB ;) .Айде измислете нещо,че по торентите няма сиидъри :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ами аз ъплоуднах 1 филм. Свалиха го 190 пъти , 1-2 седмици държа по 10-15 сийдъра и сега познайте . отново аз съм единствения сийдър. :bgrin: Това е нормално .Повечето торентите нямат дълъг живот.

А санкции ще има и в момента екипа обмисля какви да са те за да са добре изпипани нещата.

 

2007-03-04 - От днес 04.03.2007 всички нови юзъри ще са със статус User, ще се правят Uploader по определен критерий, който още се обмисля, досегашните юзъри остават uploader-и, докато се издънят и минат в клас User.
Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Мноу хуу аиди и вие да сте на Достъпна Тарифа па да си говорим наите ли кво е хубаво да се сийдва с 5-15К сигурно не ... ми хубаво е :)

Link to comment
Share on other sites

Мноу хуу аиди и вие да сте на Достъпна Тарифа па да си говорим наите ли кво е хубаво да се сийдва с 5-15К сигурно не ... ми хубаво е :)

от тоя тракер полза имат само тези, които са на ггбит ... и просто гледат от собствената си камбанарии, без да отчитат положението на другите

Link to comment
Share on other sites

Мноу хуу аиди и вие да сте на Достъпна Тарифа па да си говорим наите ли кво е хубаво да се сийдва с 5-15К сигурно не ... ми хубаво е :)

Ставаше въпрос поне да се остави да се сиидва а не след като дръпнеш торента да го махнеш.Ако не сте разбрали да поясня ;)

Link to comment
Share on other sites

Pinvam temata i neka v neq da se obsujdat vsichko vaprosi ot roda na "Ave lokalniqt na evrocom" "Ave survara tva onva" "Ave kvo stava s filmite" i tn.

Link to comment
Share on other sites

Защо в правилата на сайта пише, че е задължително писането на английски по форумите? Поне не виждам някой да го прави; както и да е...

Имам предложение вместо да се измислят санкции за несийдване - да се измислят привилегии за сийдване. Определено мисля, че основно сийдването и ъплоадването треа да се поеме от страна на доставчиците. Все пак единственият смисъл за прикачане към тях беше локалната скорост и възможността да се дърпат по-големите файлове от там. Щото ако се разчита на мен - простия юзър да сийдвам и ъплоадвам - има ADSL - за какво да се мъча на некви мрежови връзки - поне да мога и от международния обмен да дръпвам нещо.

Имам и още един въпрос - има ли замисъл от страна на админите при доставчика да се ъплоуднат като торенти всички филми - вкл и старите които до сега съществуваха по локалните, всички програми и игри и музика и т.н.?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...