Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

Абе и на мен ми липсваше форума. По няколко пъти на ден съм проверявал тръгва ли вече или не :) Минах на Визио за доставчик, но в този форум се чувствам на място някак си . Не смятам да се махам от тук изобщо :) Ако работите с финансирането тръгнат кофти - ще съм от тези които са за идеята за платено членство един вид.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ехеее, най-сетне да се появи. Е гати и историческото местене стана. :) Вече започнах да си измислям версии защо го няма:

1. Админите са се прехвърлили към някой друг доставчик, който им е спрял нета "не по тяхна вина".

2. Международния Upload на админите все още е 4 КB/s.

3. Боповците са ги арестували...

:D

 

Като прочетох, че вече е пуснат форума и гледах и не вярвах на очите си. :) Айде дано вече няма такива спирания и все повече рекламодатели да идват.

Link to comment
Share on other sites

Ехеее, най-сетне да се появи. Е гати и историческото местене стана. :) Вече започнах да си измислям версии защо го няма:

1. Админите са се прехвърлили към някой друг доставчик, който им е спрял нета "не по тяхна вина".

2. Международния Upload на админите все още е 4 КB/s.

3. Боповците са ги арестували...

:D

 

Като прочетох, че вече е пуснат форума и гледах и не вярвах на очите си. :) Айде дано вече няма такива спирания и все повече рекламодатели да идват.

Форумите се хостват в България (не в Евроком) за да може да достъпа до тях да е на нивото, на което беше и досега, а и сървъра ни в Америка не може да понесе натоварването. От друга страна взимането на нова машина за форума пак там би ни излязло още 150$ на месец освен сегашните, което става твърде много за да можем да си го позволим.

 

Реално наистина форумите се забавиха доста с преместването, но това е защото не беше планирано местенето му и като се наложи нямахме готови варианти къде да го сложим. Това отне известно време, от друга страна хардуера го имахме, но се наложи покупка на 1U кутия (232лв с ддс е най-евтината на пазара), после транспорт до новия хостинг на хардуера когато имаше възможност това да стане и накрая физическото му инсталиране, което бе забавено пък от нормални неща от живота. И в крайна сметка се получава едно доволно забавяне от 2-3 седмици .. май толкова станаха.

 

Ето това са нещата от кухнята. Приемам като моя грешка, че не сложихме по-рано статус на сайта за да се знае какво става с форума и кога ще го има отново. И най-вече това, че ЩЕ ГО ИМА.

Link to comment
Share on other sites

Браво!Тоя форум е голяма работа ; ).Жалко щеше да е просто така да изчезне. ; )

Според мен финансите няма да са проблем занапред.Ако възникнат такива затруднения Админите отварят една тема и всеки, който иска да помогне пише.След тва на едит в най горния пост админа отбелязва тези, които са сериозни и наистина са готови да помогнат и като седи тая тема 1-2 седмици и се съберат поне 50 човека(защото толкова са вярвам тези, които бихме дали поне няколко лв за тоя форум) се прави една среща и се събира кинтаж. ; )

....Абе важното е че пак бачка форума. ; )

Link to comment
Share on other sites

Значи да разбирам сега, че форума е видимим за всички вече, а не само за потребилети на evrocom и ggbit?

По-добре късно (да разбереш) от колкото никога :woot

Edited by sMARTBomber
Link to comment
Share on other sites

Че той си беше видим от няколко месеца за всички.

 

Ми не знам от кога е бил видим, само знам че два пъти се пробвах от София да вляза и неставаше, а това беше Ноември/Декември 2006г. :)

Link to comment
Share on other sites

Че той си беше видим от няколко месеца за всички.

май от около края на септември мин. г. Спомням си как един ден пробвах за пореден път от Кабул и той взе че се зареди...

Link to comment
Share on other sites

wareza ни е видим от всички доставчици ако не за цяла бг то за плд със сигорност демек шита е още по голям дали си на ЕК или Визио или на Енжъл Софт няма значение тооо по скоро има значение ако си на Визио или Енжъл си на далавера имаш си warez като слънце а и от този можеш да теглиш ....Страшна фирменна стратегия евала на новия шев на Ек спирам до тук че неми издържат нервите в к'ва простотия живеем .....

Link to comment
Share on other sites

wareza ни е видим от всички доставчици ако не за цяла бг то за плд със сигорност демек шита е още по голям дали си на ЕК или Визио или на Енжъл Софт няма значение тооо по скоро има значение ако си на Визио или Енжъл си на далавера имаш си warez като слънце а и от този можеш да теглиш ....Страшна фирменна стратегия евала на новия шев на Ек спирам до тук че неми издържат нервите в к'ва простотия живеем .....

Първо не е за цяла България, а за целия СВЯТ. Второ целия ти пост е една голяма ГЛУПОСТ. И хората наясно с нещата много добре знаят защо

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Да не почнете да се дъвчите сега - вънка е слънчице, птичките чуруликат - усмихнете се и се радвайте на приятния ден + wаrеzа.

 

Veso_PLD - Не че искам да се заяждам, ама за кои фрийта викаш, че са като слънце и ги има на небосклона??? Защото аз до колкото знам - има буреносни облаци и над двата, които ти споменаваш, ама пък и това хич не ме интересува де.

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Първо не е за цяла България, а за целия СВЯТ. Второ целия ти пост е една голяма ГЛУПОСТ. И хората наясно с нещата много добре знаят защо

1 Казах че незнам къде се вижда

2 Не всички са наясно

3 Защо е глупост ?

4 Точно от теб очаквах подобен отговор ти си най голямата оста в тоя форум и най неприятна ...

 

Хората били наясно наясно са такива манияци къто теб по цял ден компа и тва е да и аз лично съм наясно но ходи ги обиавай тия неща на Юзари над 35 40 години където до преди няколко месеца се пребираха от работа пускаха си някое филмче вечер и се радваха на живота е да на тях трябва да им се каже че това няма да се върне че такова е дережето от тук на татък и те задават въпроси защо ние нямаме филми а "Иван от 10 етаж" има ..........Виж ся приятел ти си ми силно антипатичен не се обоснова грам защо въобще ти трябваше да се обаждаш . Вероятно ти си най умния и най можещия...Хората били наясно тая приказка по хубаво не е повтаряй ....Лек ден ти желая

Да не почнете да се дъвчите сега - вънка е слънчице, птичките чуруликат - усмихнете се и се радвайте на приятния ден + wаrеzа.

 

Veso_PLD - Не че искам да се заяждам, ама за кои фрийта викаш, че са като слънце и ги има на небосклона??? Защото аз до колкото знам - има буреносни облаци и над двата, които ти споменаваш, ама пък и това хич не ме интересува де.

Останете със здраве!

 

И аз нямам намерение да правя безмислени спорове с когота и да е и да прав си и имат проблеми но все още не си махат warezite а при нас тия проблеми почват с всяка акция на НСБОБ първо го разделиха на части накрая го махнаха целия а другите 2 доставчика издрържаха и до ден днешен е утре може и да нямат warez така е ....Само глупака се радва на чуждото нещастие.Както и да е ...живи здрави

Link to comment
Share on other sites

Не знам, дали ботев1912 е тъп, но ти си толкова интелигентен, че ми трябваха още 2ма души, за да си преведа поста ти. Но след като успях да прочета излиянията ти, които нямат нищо общо с никой от досегашните постове на ТАЗ или ботев, разбрах, че вече ти си ми новия идол за идиотизъм. По - добре ми кажи номера на автомобила ти и името на даскалката ти по български... И от двамата требе да бегам... Ако датата на раждане ти е правилна - консултирай се с психолог за изостанали и за да не кажеш, че не съм се обосновал ще го направя.

1во: През к*ра му е на ботев дали ти е антипатичен.

2ро: Не неговия пост е безмислен, а твоя, защото ти не отговаряш на нито 1 въпрос. Става въпрос за форума, а не за торент тракера. (тук ставаш още по - нисш в хранителната верига)

3то: Не само, че си нямаш и идея какво пишеш, а и се опита да опонираш на ТАЗ без да кажеш нищо. Всичко, което написа беше : блаблабла аз не мога да напиша нищо интелигентно.

4то: Преди да прочета поста ти бях бодър и смислен, след като го прочетох затъпях с 1 година.

5то: За какво нещастие говориш?!?! Ти четеш ли изобщо кво пишат хората?!?!?!?!

И за да не се сърдиш, недей ми отговаряй на поста.. Даже не го чети...

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

Ъъъ с риск да наруша спорът дето се разгаря в последните 1-2 часа искам да кажа едно ГОЛЯМО

БЛАГОДАРЯ

на целият екип на forum.wrzru.com за работата ви над него ;)

 

ПС Не че ви четкам или нещо подобно ама сигурно не получавате много често едно просто "Благодаря" за работата ви :)

Edited by D-Devil666Hell
Link to comment
Share on other sites

Страшна фирменна стратегия евала на новия шев на Ек спирам до тук че неми издържат нервите в к'ва простотия живеем .....

ето заради тоя ред написах че поста ти е голяма глупост и даже няма място в тоя форум, а ти ми отговаряш някакви неща, които нямат нищо общо. Щом не си го разбрал си е твой проблем. Продължавай в същия дух

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Не знам, дали ботев1912 е тъп, но ти си толкова интелигентен, че ми трябваха още 2ма души, за да си преведа поста ти. Но след като успях да прочета излиянията ти, които нямат нищо общо с никой от досегашните постове на ТАЗ или ботев, разбрах, че вече ти си ми новия идол за идиотизъм. По - добре ми кажи номера на автомобила ти и името на даскалката ти по български... И от двамата требе да бегам... Ако датата на раждане ти е правилна - консултирай се с психолог за изостанали и за да не кажеш, че не съм се обосновал ще го направя.

1во: През к*ра му е на ботев дали ти е антипатичен.

2ро: Не неговия пост е безмислен, а твоя, защото ти не отговаряш на нито 1 въпрос. Става въпрос за форума, а не за торент тракера. (тук ставаш още по - нисш в хранителната верига)

3то: Не само, че си нямаш и идея какво пишеш, а и се опита да опонираш на ТАЗ без да кажеш нищо. Всичко, което написа беше : блаблабла аз не мога да напиша нищо интелигентно.

4то: Преди да прочета поста ти бях бодър и смислен, след като го прочетох затъпях с 1 година.

5то: За какво нещастие говориш?!?! Ти четеш ли изобщо кво пишат хората?!?!?!?!

И за да не се сърдиш, недей ми отговаряй на поста.. Даже не го чети...

 

Е да ама е "Dog For Life" с шрифт 7 и цвят ярко червен. Ти къде се редиш и ти в "А" група. Ясно е че младежа е далече от истината, всъщност не знам дали е младеж, звучи ми в стил Вучков, ама какво да се прави. Сигурно даже не е успял да разбере, че тоя форум, тракера и квото има още там няма нищо общо с Евроком, Гигабит и другите доставчици. Сигурно не е успял и да разбере, че и на Визио и на Гаров фрийтата увяхнаха. Ама здраве да е. Важното е че фирмената политика на Евроком куца. Се едно не куцаше откак е създадена фирмата. И все едно на някой му пука от тая работа или пък променя нещо като плаче из форумите.

 

wareza ни е видим от всички доставчици

 

wareza ти е какво ??? Кога пък стана твой тоя warez. И имаш ли идея какво значи думата която ползваш изобщо ??? Силно се съмнявам, честно. Или ся ще вмъкнеш крилатата фраза "АЗ ЗАКВО ПЛАЩАМ УЕ ЕЙ, (мръсна дума по избор)". Аре нема нужда, гледали сме ги такива вече.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аве тва с тракера е супер простотия :angry: преди като си имаше локални беше голям айляк..... можеше да си гледам филмите ONLINE без да ги свалям :( ама всичко пре**аха мизерниците :hmmm: :dry:

Edited by Blade Master
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже защо като се опитам да влезна в bt.wrzru.com ми дава това:

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/local/www/apache22/data/tb/include/bittorrent.php on line 254

Table './tb/users' is marked as crashed and should be repaired

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже защо като се опитам да влезна в bt.wrzru.com ми дава това:

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/local/www/apache22/data/tb/include/bittorrent.php on line 254

Table './tb/users' is marked as crashed and should be repaired

Ахм ... И на мен също! :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...