Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

...

Определено мисля, че основно сийдването и ъплоадването треа да се поеме от страна на доставчиците. Все пак единственият смисъл за прикачане към тях беше локалната скорост и възможността да се дърпат по-големите файлове от там.

...

 

:blink: :huh:

 

...

Имам и още един въпрос - има ли замисъл от страна на админите при доставчика да се ъплоуднат като торенти всички филми - вкл и старите които до сега съществуваха по локалните, всички програми и игри и музика и т.н.?

 

няма как да стане тази работа. замисли се малко и ще видиш, че http сървърите са едно, а торент протокола е съвсем друго.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

E ако има няколко компа да ги наречем служебни които са предназначени за тази цел и са винаги он не става ли,

бай дъ уей замислянето не ми е силна черта - справка ника, за това попитах

Link to comment
Share on other sites

E ако има няколко компа да ги наречем служебни които са предназначени за тази цел и са винаги он не става ли,

бай дъ уей замислянето не ми е силна черта - справка ника, за това попитах

то може ама не е там работата,въпроса е да няма компютри с каквото и да било нелицензирано.

Тия компютри служебните трее да се разхвърлят по наще компютри ;)

Link to comment
Share on other sites

E ако има няколко компа да ги наречем служебни които са предназначени за тази цел и са винаги он не става ли,

бай дъ уей замислянето не ми е силна черта - справка ника, за това попитах

и кой ще ги осигури тези "служебни" pc-та? евроком не искат да имат вече нищо общо с нелегални сървъри със съдържание ... няма смисъл да се пише тук по този въпрос, защото форума няма нищо общо с евроком

 

ето ти и най-точен отговор на въпроса "защо не може да стане" - тук

Link to comment
Share on other sites

nekoi moje li da obesni, za6to v ciala BG zakriha torentite , a nie tuk sega minavame na tqh? i ima li vaob6te bude6te bt.wrzru.com ?

Верно ли са ги закрили? :bgrin:

Като гледам sab.bz си работи, същото важи за arenabg, за zamunda.net, за torrents.bol.bg... да продължавам ли? Как ги говорите тия глупости.. без да проверите или като чуете какво пише някъде си или някой си бил казал еди какво си ?

 

bt.wrzru.com има бъдеще каквото вие си го направите, ние само ще помагаме да го има и да работи.

Link to comment
Share on other sites

zamunda.net ne raboti,data bg ne raboti, sab.bz e vidim samo ot registrirani potrebiteli,arenabg e premestena v 6tatite, bol. bg e zakrit i e s novo ime torenti.com i e hostvan ot malaiziq. koito iska da proveri. bulgariq se 4isti ot piratstvoto, tova e fakt, ako nqkoi vse o6te se sumnqva ili zalugva, neka vidi na4lnata stranica na bol.bg

http://torrents.bol.bg/

Link to comment
Share on other sites

Окейо, махаме всички нелегалности. Юзърите ставаме ъплоудъри, само ,че с този високоскоростен нет не мога да си обесня как ше стане. Връзка, която се измъчва даже при отваряне на страници извън бг, особено ако не са .ком искате сега да я натоваря с ъплоуд. Освен това за да качвам примерно филми треа да мога да ги дърпам ефективно от някъде, а не за около 8 часа.

А и забравих - ако форума няма нищо общо с евроком, защо сайта е локален само аз юзъри на евроком и гигабит?

Edited by tinker
Link to comment
Share on other sites

padnal_angel дори в сайта на арената са дали инфо какво е положението с тези торенти въобще не са закрити а замундата е в процес на преместване и като свърши е отново в играта пише и защо дата.бг торента е закрит другия момент е че с преместването закриването на торентите въобще не намалява пиратството в бг просто наще управници замазват чуждите очи реално с пълна сила продължава да се точи нелегално съдържание от нета и няма да спре скоро.:)

Link to comment
Share on other sites

А и забравих - ако форума няма нищо общо с евроком, защо сайта е локален само аз юзъри на евроком и гигабит?

кой сайт? :huh:

ако имаш в предвид www.wrzru.com, доколкото ми е известно последно беше видим отвън ...

Link to comment
Share on other sites

sorry za latinicata ama mi se precaka ne6to ili klaviaturata ili FlexType-a. Moje vse o6te da se svalqt nqkoi ne6ta ot datata(ne sym siguren dali moje vsi4ko) primer http://store1.data.bg/sanilg/ ! Taka 4e ob6to vzeto ne vsi4ko e zagubeno. Samo ne e qsno dali 6te si ostane taka!? Da ne revem za lokala-to v globalnata mreja si ima vsi4ko. Samo deto trqbva malko da se potyrsi......

Link to comment
Share on other sites

sorry za latinicata ama mi se precaka ne6to ili klaviaturata ili FlexType-a. Moje vse o6te da se svalqt nqkoi ne6ta ot datata(ne sym siguren dali moje vsi4ko) primer http://store1.data.bg/sanilg/ ! Taka 4e ob6to vzeto ne vsi4ko e zagubeno. Samo ne e qsno dali 6te si ostane taka!? Da ne revem za lokala-to v globalnata mreja si ima vsi4ko. Samo deto trqbva malko da se potyrsi......

Естествено, че в глобала има всичко, само че с тази скорост ще си го теглим и сийдваме до пенсия

Link to comment
Share on other sites

zamunda.net ne raboti,data bg ne raboti, sab.bz e vidim samo ot registrirani potrebiteli,arenabg e premestena v 6tatite, bol. bg e zakrit i e s novo ime torenti.com i e hostvan ot malaiziq. koito iska da proveri. bulgariq se 4isti ot piratstvoto, tova e fakt, ako nqkoi vse o6te se sumnqva ili zalugva, neka vidi na4lnata stranica na bol.bg

http://torrents.bol.bg/

1. sab.bz работи, можеш да се регнеш там с покана. Това, че нямаш ти как да се регнеш не значи, че сайта не работи.

2. Arenabg.com работи, какво значение има дали е в таджикистан или в тутракан?

3. Дай ми една разлика между торентс.бол.бг и торенти.ком, която да оправдае наистина това, че е друг сайт? Няма такава. Сайта си е същия и РАБОТИ.

4. Замунда.нет също работи...

 

та нали твърдиш, че не работят ? или всъщност май не си наясно какво твърдиш

Link to comment
Share on other sites

1. sab.bz работи, можеш да се регнеш там с покана. Това, че нямаш ти как да се регнеш не значи, че сайта не работи.

Даже и от покана няма нужда, днеска се регнах без никой да ме е канил :)

Link to comment
Share on other sites

Даже и от покана няма нужда, днеска се регнах без никой да ме е канил :)

Като има мисъл се получава. Редовния въпрос е как човек да се логне в sab.bz :) ама с пипе-то всичко се получава.

Link to comment
Share on other sites

nekoi moje li da obesni, za6to v ciala BG zakriha torentite , a nie tuk sega minavame na tqh? i ima li vaob6te bude6te bt.wrzru.com ?

вече няколко човека ти казаха да не говориш без да си наясно. Ако искат да ги сложат в Иран тракерите пак ще си работят и ще са с български юзери.

 

zamunda.net ne raboti,data bg ne raboti, sab.bz e vidim samo ot registrirani potrebiteli,arenabg e premestena v 6tatite, bol. bg e zakrit i e s novo ime torenti.com i e hostvan ot malaiziq. koito iska da proveri. bulgariq se 4isti ot piratstvoto, tova e fakt, ako nqkoi vse o6te se sumnqva ili zalugva, neka vidi na4lnata stranica na bol.bg

http://torrents.bol.bg/

Всички до един работят без никакви проблеми, без значение дали със сменено име, дали преместен в Турция или Ирак. Тракерите са си същите. Много чудно как торентите в САЩ и в Холандия са легални, а в България не

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Оставете го. Аз му казах, че като е падал си е ударил главата нещо или като се е родил направо са го изпуснали на кратунката.

Link to comment
Share on other sites

Човека се опитва да спори с всички... Може и да успее! Като излизате се оглеждайте за снайперисти по покривите! :)

@тинкер Ъъъъ... Ако се разчетеш малко из форума, ще видиш, и че "външни" сийдват и лийчват... И че процента хора потребители на ЕК + този форум спада ... мощно...

Link to comment
Share on other sites

О да сори пропуснал съм да се извиня, щото проверих и разбрах, че сайта не е локален, което не значи, че не е свързан с Еврокома, както вече казах в някъв друг постинг.

А иначе си представям кви максимуми на скорост ше достигаме щом не са само квартални опа локални юзъри.

Edited by tinker
Link to comment
Share on other sites

:devil :angry1 :punk ggbit sa bokluci......................evrocom pedali...............waresru tiahno izrodche

 

obache se mestia v drug sarvar, taka che im pojelavam da go duhat..

 

--mod-note: 30 дни забрана за писане с цел усвояване на правилата и културата на поведение. При отрицателен резултат, бананче за десерт.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам първия пост и ми става странно, доста странно.

Много ми е интересно как да не свързвам wrzru.com с евроком и ггбит, като всички, които посещават сайта са точно клиенти на тези доставчици.

И защо чак сега официално всеки твърди, че нямат нищо общо, сабрахте си достатъчно юзери? - айде да си правим сайт, но имайте впредвид господа админи, че със западането на евроком и ггбит запада и Вашия сайт.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...