Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

smartchartkr2tj8.th.jpg

Искам да погледнеш от декември насам колко потребители на евроком влизат.. И колко на останалите доставчици. МОЛЯ!

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

но имайте впредвид господа админи, че със западането на евроком и ггбит запада и Вашия сайт.

тука според мен си в огромна грешка ;)

Link to comment
Share on other sites

Точно в грешка си е,а за хората които са си прекарали интернет само за да могат с 2кликания да си пуснат онлайн филмче тия дни си заминават ще стане както бабите и дядовците говорят за социализма и вие така ше говорите за хубавото време когато имаше локали....

Link to comment
Share on other sites

Защо да е в грешка,тоя сайт е направен,за да могат хората да си теглат филмите и музиката,които сега ги няма!

дано ги затворят всички локални, където и да са те! тогава може да се надяваме на свястен интернет ;)

Link to comment
Share on other sites

дано ги затворят всички локални, където и да са те! тогава може да се надяваме на свястен интернет ;)

Бе така си мислехме преди, ама ако стане свестен, ще е от падането на маймуни от клона на ЕК, иначе натоварването, тоя път на външния трафик даже би могло да развали нета, след като няма вече бг тракери (в момента май само wrzru бачка). Аз лично от външния нет съм нямал никога оплаквания, той е основното, което ползвам, само ако може да е по-стабилен и да не прекъсва, и да се качи ш.ания ъплоуд, друго не искам.

Link to comment
Share on other sites

Добре сме ти как си ?

Каквото видиш в каталога /новите неща/ ги тарси в bt.wrzru.com

Нещо бутона DOWNLOAD е бъгнал.

Link to comment
Share on other sites

Добре сме ти как си ?

Каквото видиш в каталога /новите неща/ ги тарси в bt.wrzru.com

Нещо бутона DOWNLOAD е бъгнал.

 

 

Бъгнал ли е?Аз мислех,че сте го спрели нарочно. Извинявам се.

Link to comment
Share on other sites

Да не се притеснявай това е временен бъг в системата бутона се появява но в точно определено време в зависимост от деня на седмицата и датата та значи днес сме 20 март 2007 г събираш всички числа 20+3+2007=2030 следователно бутона ще се появи в 20:30 и тогава ще може да сваляш спокойно а утре ще се появи 1 мин по късно дано съм успял да ти обясня както трябва

Link to comment
Share on other sites

Да не се притеснявай това е временен бъг в системата бутона се появява но в точно определено време в зависимост от деня на седмицата и датата та значи днес сме 20 март 2007 г събираш всички числа 20+3+2007=2030 следователно бутона ще се появи в 20:30 и тогава ще може да сваляш спокойно а утре ще се появи 1 мин по късно дано съм успял да ти обясня както трябва

баси и шоуто майна! да ама се появява и скрива или ще си седи активен? Щото сега пак го няма,или поне на мен не ми излиза. И как по-дяволите го разбра тоя пениз за това появяване??? Баси и джурото!!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

баси и шоуто майна! да ама се появява и скрива или ще си седи активен? Щото сега пак го няма,или поне на мен не ми излиза. И как по-дяволите го разбра тоя пениз за това появяване??? Баси и джурото!!! :blink:

 

Ти и останалите, които повярваха на това, сте супер риби.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Проблема е че ви мързи да погледнете 1-2 теми във форума за да разберете защо няма бутон за сваляне може да си пуснете телевизора или радиота там напоследък само за това говорят

Link to comment
Share on other sites

problema e 4e nqma nikaf problem tolkova li e trudnod da kopirate imeto na filma koit iskate da dadete na search i ot tam da si namerite filma kato torent mnogo lesno i taka e po dobre da ne se gleda byton download tova e ne6to normalno ;) saglasen sam ne mi pre4i taka da ima korici samo koi filmi se ka4vcat i si4ko 6t :punk :punk :punk :punk e e 6

Link to comment
Share on other sites

Ти и останалите, които повярваха на това, сте супер риби.

ОК! Благодаря ти, че открехна рибите.А ти как разбра, че някой е повярвал,като всеки има навика да проверява нещата( или поне повечето хора го правят),които някой си е дал труда да напише тук, и не само тук?Общо взето като чИтеш можИш поне да осмисляш(малко!) това което си прочел....или не по-добре недей ти и така си си добре...... ;) нали си с някъв + там-явно ти пише на монитора "еди кой си и еди кой си са риби". Или не....по скоро си някакъв роднина на Ванга!? Познах ли?

И все пак на мен ми е интересно кой го е открехнал този човек за тая работа с тия смятания на разни му там числа......Сам ли го е измислил,или някой му го е казал......бе въобще.....любопитство.Много трудно може да се измисли такова сложно пресмятане за някакъв си бутон. Или поне аз не съм се сетил а не ми е и работа де....

 

Проблема е че ви мързи да погледнете 1-2 теми във форума за да разберете защо няма бутон за сваляне може да си пуснете телевизора или радиота там напоследък само за това говорят

а я кажи нещо за тези дето не гледат телевизия........ Нито пък слушат радио щото някой охлюв си е напрвил труда да им тафи cd-то заедно с тонколоните сред бял ден!!! :angry1 . А за инетрнет да не говорим щото им е пълна нивеа и го ползват за работа основно! А не трябва ли да преглеждаме теми които ни интересуват??? Или не по добре да си запълваме времето със форума и да преглеждаме всичко и да хакаме постове....е така, за бройката!?

Както много други изказвания и моето няма много общо с темата, за което се извинявам на останалите членове!

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно нищо не разбрах от написаното. Но при всички случаи - никой не е длъжен да ви слага буотнчета за каквото и да е. Като искате - намирайте си ги сами филмите и си направете ваш си warez сайт със ваши правила.. и след това обяснявайте във форума на хора които ги мързи да прочетат нещо преди да питат глупости.

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D :punk Mnogo dobre mu obqsna mai 6te svanat sega za kakvo stava duma :rolleyes:

Добре че не си човека дето трябва да ми обяснява за какво става дума,защото ми беше трудно да ти разчета поста.Но тук вече е очевадно(не са му нужни никому екстрасенски способности),че или се правиш на оригинален, или си абсолютен неграмотник!

Съжелявам че го пиша тук, но всички дрънкат каквото им дойде, където им дойде..........не ми се коментира! Ще потърся една определена тема и ако я няма ще я създам(когато имам време) и ще пусна един доста солиден пост там,освен ако някой вече не го е направил, за което ще го поздравя и ще му платя вечерята в някое заведение(с други думи ще го почерпя)

Link to comment
Share on other sites

ОК! Благодаря ти, че открехна рибите.А ти как разбра, че някой е повярвал,като всеки има навика да проверява нещата( или поне повечето хора го правят),които някой си е дал труда да напише тук, и не само тук?Общо взето като чИтеш можИш поне да осмисляш(малко!) това което си прочел....или не по-добре недей ти и така си си добре...... ;) нали си с някъв + там-явно ти пише на монитора "еди кой си и еди кой си са риби". Или не....по скоро си някакъв роднина на Ванга!? Познах ли?

 

Дам. Моя грешката, че не направих разследване, дали си повярвал или не. Направих глупостта просто да прочета. По принцип това правят хората в тоя форум. Някой пишат, а други четат. Има пък и някои, които правят и двете. А има и такива като теб дето не знаят къде се намират изобщо. Колкото до догатките ти - не. Не си познал. Онлайн ги върша нещата. Всичко е дигитализирано вече. Даунлоуднал съм си (нямаше бутон Download в удобно подреден каталог, сам си направих труда да го намеря) софтуеър и той ми казва разни работи.

Link to comment
Share on other sites

С каква цел пак се смени домейна на форума :blink:

Ай сега и ти...много си подробен - трябвало е - сменили са го...като почнат да ти искат пари за домейна...тогава питай. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...