Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А защо е нужно поне може ли да кажете? Пък и не сме толкова Бул колкото Плд :)

btw, Dreamer, новия на SX кърти ;)

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Ми бул щото сме у беге ;) и да не ограничаваме форума само до Пловдив тъй като половината администратУри и модератУри се изнесоха у софийскУ. И на другия въпрос отговорът е у беге - буквално и преносно. За разлика от един друг сайт.

Link to comment
Share on other sites

Името хич не бива ... ако жа го праим български непременно жа се намерят убави хора които да го усерат ша станем кът дата.бг или култовия clubs.dir.bg с туй си дело нарушавате правилата на форума както щете го кръщавайте само да си остане пловдивски форум ни щеми ний ора от село да се изживяват кат видни дейци в борбата за свобода на интернет чопляцити !

/офф @liquid много радва :)

Link to comment
Share on other sites

Хайде предложете нов домейн тогава... ако има някое яко име дето на всички им допада може да го регнем и него.

Link to comment
Share on other sites

Хайде предложете нов домейн тогава... ако има някое яко име дето на всички им допада може да го регнем и него.

forum.rulz :punk

Link to comment
Share on other sites

Хайде предложете нов домейн тогава... ако има някое яко име дето на всички им допада може да го регнем и него.

Някакви ограничения има ли?

Link to comment
Share on other sites

Някакви ограничения има ли?

com/net/org/info

 

естествено трябва да е звучно, да е близко до идеята за този форум, да не е дълго, да не е ограничително за град и т.н.

Link to comment
Share on other sites

bgforum.org ще е много по добре. Т'ва bul по-скоро ме навежда на мисълта за bull отколкото за bg. :) Пък тук крави рядко засичам. Повечето тук са пръчове и има няколко каубоя. :D ;)

 

За име на друг домейн може да бъде и например bgpeople.com, bgmeeting.com, foryou.info (или за да е по-БГ, za-teb.info или za-men.info), AntiBOP.org (:D )...

Link to comment
Share on other sites

wadafak.org ;)

Квото и да се реши , warezru си остава над всички..

Link to comment
Share on other sites

А какво му е лошото на forum.wrzru.com не разбирам?

тъй и тъй forum. поддомейна спокойно може да се намира навсякъде различно от основния домейн.

По тая логика дайте за всички линкове в wrzru.com да регнем по един домейн :D

Нито един от предложените варианти дотук в темата не ми допадна, ама хич.

де да знам, bulforum е най-добре спрямо тях. Още трябва да се мисли ако искаме да е на отделен домейн.

Макар че warezru колкото и да навява носталгични спомени, си е руски домейн и частта "ru" навсякъде с времето според мен е добре да отпадне.

А и в името защо е нужно да присъства warez, wrzru, ru, forum и т.н.?!

Вижте arena, zamunda, нещо такова.

Link to comment
Share on other sites

bgforum.org ще е много по добре. Т'ва bul по-скоро ме навежда на мисълта за bull отколкото за bg. :) Пък тук крави рядко засичам. Повечето тук са пръчове и има няколко каубоя. :D ;)

 

За име на друг домейн може да бъде и например bgpeople.com, bgmeeting.com, foryou.info (или за да е по-БГ, za-teb.info или za-men.info), AntiBOP.org ( :D )...

 

 

 

Да foryou.info е добро.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...