Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Стигнах до трети сезон на Breaking Bad, който до сега е най-интересния. Само не разбирам, защо началото на почти всеки епизод започва по много странен начин, даже понякога се разбира какво става чак след 4-5 епизода какво са имали предвид.

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тази седмица почнах първия сезон на "Person of interest". Прилично е сериалчето.

 

В една от сериите героите влизат в квартал от някакво нюйоркско гето, който се управлява от български наркобос, като дори руската мафия не смеела да влиза там. :laughing1:

 

Link to comment
Share on other sites

Изгледах първия сезон на "Person of Interest" и съм впечатлен отново от гения на J.J. Abrams в продуцирането на качествени сериали. Изключително интересна фабула, съчетана много добре със задължителните за всеки филм елементи на фантазия, но в случая те изобщо не дразнят, дори напротив. Поредната изключителна игра на Michael Emerson (явно JJ Abrams го е харесал още от Lost и то има защо) - според мен пича заслужава много повече наградите, които взеха онези смешници за Homeland.

Надявам се вторият сезон да продължи в същия дух!

Link to comment
Share on other sites

Тези дни нямаше какво да правя и понеже започна новият сезон на Californication реших да изгледам всички сезони отново за да си ги припомня. Тъкмо ще има време да завърши и този който излъчват в момента. Велик сериал е! За него няма средно мнение. Или много се харесва или тотално се отрича. Не съм чул обаче и една жена на която да и харесва. В топ3 на най - любимите ми сериали е. Може би на второ място :). Адаш(Psihara^^) задължително да го гледаш, ако поради някаква невероятно причина си го пропуснал.

Link to comment
Share on other sites

http://bt.wrzru.com/details.php?id=98135

 

Качих Raines, за който не го е гледал и се интересува от по-интересно замислени детективски драми. Жалко, че само един сезон и то от 7 епизода, но пак си заслужава, а и трудно се намира из нета.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не мога да намеря едно малко старо детско сериалче,което много искам да изтегля и да гледам.Ще ми помогнете ли?Казва се:Страната на конете на английски - Horseland преди беше по телевизията.Сега искам да го намеря за теглене за предпочитане на български език да е.Моля да ми помогнете не знам от къде да го тегля вече! :unhappy:  :unhappy:  :unhappy:  :unhappy:  :unhappy:  :cry  :cry  :cry  :cry  :cry  :cry  :cry

Link to comment
Share on other sites

Revenge

 

Изненадващо добро. Първоначално не ми се гледаше след като прочетох кратка рецензия, но се радвам че му дадох шанс. А и Емили ВанКамп е просто радост за окото.

 

Също така преди няколко години излезна един минисериал Durham County - http://www.imdb.com/title/tt0885761/ Препоръчвам го.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Shameless съм го признал. Все си викам, че няма къде по-надолу, но винаги има. :D

charm, горе-долу подобни на Шеймлес са Californication и Entourage. На втория май му гласят и пълнометражен филм, тъй като сериалът свърши.

Link to comment
Share on other sites

Shameless съм го признал. Все си викам, че няма къде по-надолу, но винаги има. :D

charm, горе-долу подобни на Шеймлес са Californication и Entourage. На втория май му гласят и пълнометражен филм, тъй като сериалът свърши.

Ща послушам съвета ти и тази вечер ще почна Entourage. Има доста положителни коментари, предполагам, че ще ми хареса. Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Най-извратения сериал за мен е Nip/Tuck. Друг до сега не съм гледал, който да може да му стъпи на пръста дори и мъничко.

Гледай Shamless, гарантирам ти, че ще откриеш нови висоти на извратеност.

Link to comment
Share on other sites

Добавих си го в списъка, но от тая тема толкова много сериали добавих в списъка, че не знам за кой ще ми стигне по-напред времето.

Link to comment
Share on other sites

The  Following е повече от добре! 



House of Cards

 

IRL хич не ми пука за политиката. Обаче дай ми политически драми - с лопата ги ям! :)

 

Кевин Спейси е гигант!

Пси за пореден път показва, че ако изключим някой малки детайли, вкусовете ни са доста близки. И жената, и аз, много се радваме на House of Cards.

Link to comment
Share on other sites

Започнах да гледам 2-ри сезон на Спартак и нещо не съм очарован. Защо е толкова нисък бюджета на тоя филм? Оправя ли се по-нататък? До 3-ти епизод съм стигнал. 1-вия сезон изглеждаше много по-добре.
На 2-ри сезон в 1-ви епизод като видях общия изглед на Рим и направо щях да падна. Ужасно CGI. Още повече изпъкна разликата като го сравних с Рим, който видях в сериала Рим. Нищо общо.

Link to comment
Share on other sites

WTF?! Нисък бюджет?! Вървят по 10-тина милиона на епизод.... Този сериал струва повече от Аватар... Грам не те слуша главицата. Водката ти е изпила и последното останало.

Link to comment
Share on other sites

Пусни си първи епизод и виж Рим. Кажи ми после до колко това ти прилича на истински град.

Намерих точно кадъра за който говоря в интернет.

SPARTACUS_ROME.jpg

Много ще ме извиняваш, но това прилича на Cinematics от Caesar 3.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Не знам за House of Cards,вероятно ще е добър с изпълнението на Кевин Спейси,ама останах доста впечатлен от BOSS с Kelsey Grammer. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...