Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mads Mikkelsen 

 

Перфектен е! В историята на кино индустрията едва ли има актьор, който да пасва по-добре на ролята си!

 

Но за сметка на това героят на Hugh Dancy много ме дразни.

 

-----------------------------------

 

Не знам как се е случило, но съм пропуснал ЦЕЛИЯ ТРЕТИ СЕЗОН НА ARCHER  :wtf:

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Достоен завършек на Spartacus!

 

Дори с всичките си недостатъци този сериал е зрелище, което не е за изпускане.

 

P.S. Изгледайте епизода до самия край!

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Има вече и наследник на Спартак. Не е точното определение,но ...

http://www.imdb.com/title/tt2094262/

От същата компания която направи Спартак. Да Винчи винаги ми е бил интересен като личност. Да не говорим за изобретенията и разработките му. Да видим какво ще сътворят. За момента коментарите са повече от добри.

Link to comment
Share on other sites

Има вече и наследник на Спартак. Не е точното определение,но ...

http://www.imdb.com/title/tt2094262/

От същата компания която направи Спартак. Да Винчи винаги ми е бил интересен като личност. Да не говорим за изобретенията и разработките му. Да видим какво ще сътворят. За момента коментарите са повече от добри.

Гледах му първи епизод, нещо не ме грабна. Прекалено са го холивудизирали. 

Link to comment
Share on other sites

Аз пък тези дни гледам едно българско сериалче.... :lol:

"Под прикритие"-дори ми хареса и го намирам за най-приличния от съвременните БГ продукции. :))

Въпреки,че сюжета бъка от шаблони,за най-голямо достойнство мисля е боравенето с камерата и монтажа.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Гледах му първи епизод, нещо не ме грабна. Прекалено са го холивудизирали.

Не съм го гледал все още. Трябва да приключи сезона и тогава :). Тъкмо през това време останалите ще сте го изгледали и ще има коментари дали си струва или не.

 

Аз пък тези дни гледам едно българско сериалче.... :lol:

"Под прикритие"-дори ми хареса и го намирам за най-приличния от съвременните БГ продукции. :))

Въпреки,че сюжета бъка от шаблони,за най-голямо достойнство мисля е боравенето с камерата и монтажа.

Един от най - любимите ми сериали. От доста време го препоръчвам. Не можеш да го сравняваш с другите Бг имитации на сериали.
Link to comment
Share on other sites

Sense8. Due in late 2014, it's being developed by the Wachowskis of The Matrix, V for Vendetta, Cloud Atlas and Speed Race fame, as well as J. Michael Straczynski, creator of Babylon 5

 

Също така, след 6 дни дебютира втори сезон на Continuum

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Съгласен. Имаше малко цица в началото, след това е само надоле :D За сметка на това Ханибал ме радва повече с всеки минал епизод. Гледах и пилота на Zombieland малко глуповат ми се видя, но май ще има смешки.

Link to comment
Share on other sites

За Hannibal четох, че покрай случката в Бостън щели да прескочат 4-ти епизод, който бил особено жесток. Fuck, само това мога да кажа по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Гледам Continuum и си мисля, че нещо му липсва. Не знам какво точно, ама нещо не му е както трябва. Дали още пари им трябват, дали нещо по режисурата, не мога да определя, ама ми се стува, че може да стане един от най-яките сайфай-та, ако се постараят още малко.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...