Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На всеки епизод на Homeland ми става пишката, баси.

 

Тая от Хоумланд е супер зле. Аз съм на телевизора, гледам я в очите, и въпреки всичко не чувствам, това което казва. К'во ли остава тоя морков да вярва...

 

Типично за Ванчо - юруш на маслините и малко след това - да ти пикам на маслините.... laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

 

Тая мадама дет блъснаха... Коя е?! Щото не се види хуу, а мое да е репуртерката!

 

 

Ако това се окаже истина, то тогава сценаристите трябва да бъдат прехвърлени към екипа на "The Big Bang Theory". :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Ако това се окаже истина, то тогава сценаристите трябва да бъдат прехвърлени към екипа на "The Big Bang Theory". :laughing1:

 

Сакън, ще осерът хубавия сериал. Да си седят там където са ти :)

Link to comment
Share on other sites

Последния епизод на Arrow, сцената в която "Стрелата" носи документите в офиса на онзи, някой дали може да ми каже коя е песента, която тече

Link to comment
Share on other sites

Последния епизод на Arrow, сцената в която "Стрелата" носи документите в офиса на онзи, някой дали може да ми каже коя е песента, която тече

Ако говориш за офиса на адвокатката Лоръл, би трябвало да е тази :) =>

http://www.youtube.com/watch?v=2ydYhTG4LbI

 

Трябва всеки ден, или през ден, да излиза епизод на Arrow. :JC_golly: :))

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

да, направил съм техническа грешка и вместо онази, съм написал онзи. Точно за тази сцена и песен говорех, мерси много :)

 

Напълно съгласен за честотата на излизане на епизодi :D

Link to comment
Share on other sites

да, направил съм техническа грешка и вместо онази, съм написал онзи. Точно за тази сцена и песен говорех, мерси много :)

 

Напълно съгласен за честотата на излизане на епизодi :D

Абе четвърти епизод нещо куца сякаш... дано не се разочаровам.

 

Новият сезон на Fringe как е?

Не е както преди, но все пак е последен и е интересно как ще го завършат.

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

FUCK FUCK FUCK

 

Декстър ми падна в очите...

 

Определено този епизод е най - глупавия от всички досега...

Link to comment
Share on other sites

Mockingbird Lane - Adams Family, eat your heart out!

Одобрявам!

 

Между другото, непременно трябва да гледаш новия Castle - има една сцена, която определено ще те направи хепи ин дъ пантс ;)

Link to comment
Share on other sites

Определено този епизод е най - глупавия от всички досега...

а вие кво очаквахте след като се появява изрусена кльощава сексапилка със склонност да си подчертава зърната на тситсите и то в няколко последователни епизода?! във всеки сезон го връзват за такава с малки изключения за 1 брюнетка.

Link to comment
Share on other sites

а вие кво очаквахте след като се появява изрусена кльощава сексапилка със склонност да си подчертава зърната на тситсите и то в няколко последователни епизода?! във всеки сезон го връзват за такава с малки изключения за 1 брюнетка.

+1

а е и малко или много fucked up in the head, а наш Декстър си пада по таквиз моми.

Така че ще помоля мненията на Психозата и Стасьо да бъдат изтрити и форумът да се затвори! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Аз за момата нищо лошо немога да кажа . Още като се появи беше ясно какво ще стане . Според мене просто нямаше динамика .

Link to comment
Share on other sites

Одобрявам!

 

Между другото, непременно трябва да гледаш новия Castle - има една сцена, която определено ще те направи хепи ин дъ пантс ;)

Вчера на работа изгледах глупави сериали като Beauty and the Beast, Hunted (не е зле) и др. Днес е ред на Person of Interest, Castle, Mentalist, etc.

Elementary си мислех, че ще е супер тъп, но си признавам - добре се справят за сега.

 

EDIT: Последният епизод на Кесъл - голям смях!

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не съм очаквал от БНТ толкова добър сериал - новата серия на Под прикритие беше много яка.

Не си ли гледал предните 2 сезона? Най - добрият български сериал е това. Ако си ги пропуснал горещо ти ги препоръчвам. Иначе колкото и да ми се иска да си я пусна ще си спазя правилото да не гледам преди да е приключил сезона :).

Link to comment
Share on other sites

Не си ли гледал предните 2 сезона? Най - добрият български сериал е това. Ако си ги пропуснал горещо ти ги препоръчвам. Иначе колкото и да ми се иска да си я пусна ще си спазя правилото да не гледам преди да е приключил сезона :).

Е много ясно, че ги гледах и то даже наведнъж, както си трябва, ама тази серия беше като пълнометражен филм. Поне с такова чувство останах. Иначе изгледах и първите 3-4 серии на Революция З и да ви кажа малко детски ми се стори.

Link to comment
Share on other sites

Наистина има нещо такова, че като гледаш епизодите по 1 на седмица не е толкова интересно, а ако ги изгледаш наведнъж е много по-завладяващо

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...