Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Хм сега видях че са 5 сезоните. Мислех че са 10. Освен за след 3тия да са се изчерпали. Помня, че имаше някакви грозници и почна всичко да се върти около тях и оттам насетне взеха да се изчерпват.

 

Грим ми е приятен, но отдавна не са пускали нова серия

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Transporter The Series

 

Задник в първите 5 минуте, после цици, последвани от още цици, пак задник...само от това може да му стане ясно на човек колко качествен ще бъде този сериал. :)

Link to comment
Share on other sites

Transporter The Series

 

Задник в първите 5 минуте, после цици, последвани от още цици, пак задник...само от това може да му стане ясно на човек колко качествен ще бъде този сериал. :)

Супер! Какво повече му трябва на човек. :ghost Жалко че са похарчени 42 милиона за този сериал. Можеха да ми ги дадат на мен примерно. :)

Много го хвалят този Boardwalk Empire. Да взема да му хвърля едно очо ли?

Link to comment
Share on other sites

Breaking Bad - най-после се реших да го почна от скука. Приятно изненадан съм, радвам се че имам няколко сезона на куп натрупани.

Link to comment
Share on other sites

По принцип не съм фен на българските филми /с изключение на старите, които са си класика/... Някак изкуствени са ми, не ме грабват, нито като актьорска игра, нито като идея... "Под прикритие" ме изненада много приятно... Е, има какво да се желае, естествено, но общо взето са го изпипали, препоръчвам.

Link to comment
Share on other sites

Захапи го. Много е удачен за бичене на айляк. Верно - на места е по типично американски тъп, също като The Ghost Whisperer, но като цяло е приличен за гледане. Аз си го следя.

Link to comment
Share on other sites

Моето лично предложение (съжалявам ако е споменато някъде из 50+ страниците назад изчетох до 15-та някъде... нямам цял ден :)

 

Eureka - забавно, технологично винаги има някоя простотия в серия ..

Warehouse 13 - интересен сериал определено различен с доволно смешни моменти всеки епизод

Alphas - сега се канеше някоя телевизия тепърва да започва да го излъчва с някакъв смотан превод на името естествено

Primeval - за обичащите динозаври

Kyle XY - интересно сериалче, за съжаление малко бавно тръгва интригата, но става за убиване на времето.

Link to comment
Share on other sites

Аз да питам за някой сполучлив сериал ? Ето ще дам посока за да се ориентирате за някакви предложения, ако може и съответно - препоръчвам на всеки,който не ги е гледал, следните (в този ред) : Hustle, Sherlock, Mentalist,Fawlty towers, Californiction, Shameless, The Inbetweeners, Breaking bad и т.н.

 

- добавям Newsroom, не знам даже как го пропуснах... :confused

Edited by go6etoefalos
Link to comment
Share on other sites

Psych, Lie to Me, Weeds, Studio 60 on the Sunset Strip, Black Books, The West Wing, Perception, Mental.

 

Ето значи още 2 пропуснати : ] psych ми писна с времето а Lie to me... мн добър, жалко че няма повече сезони, инъче мерси !

Link to comment
Share on other sites

Започнах да гледам класиката TALES FROM THE CRYPT... Стигнах обаче до сезон 3 и стана пълно мазало съ субтитрите. Наличните са тотална каша и не отговарят на епизодите, отделно е засран и тайминга... Други субтитри до 7 сезон не откривам изобщо в двата популярни сайта... НЕ че ми трябват толкова, но ме мързи да се напъвам да се заслушвам - пречи ми да си бича айляка...Идеи?

Link to comment
Share on other sites

Започнах да гледам класиката TALES FROM THE CRYPT... Стигнах обаче до сезон 3 и стана пълно мазало съ субтитрите. Наличните са тотална каша и не отговарят на епизодите, отделно е засран и тайминга... Други субтитри до 7 сезон не откривам изобщо в двата популярни сайта... НЕ че ми трябват толкова, но ме мързи да се напъвам да се заслушвам - пречи ми да си бича айляка...Идеи?

дръпни си английски субс http://subscene.com/subtitles/title.aspx?q=tales+from+crypt&l=

Link to comment
Share on other sites

Някой гледал ли е Weeds? Стигнах до 8-ми сезон за само 2 седмици. Първите 4-5 сезона са страхотни, след това става една боза.

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Последната серия на 2.5 мъже - БЕЗУМНА тъпотия!!! angry1.gif

 

То да беше само последната sick1.gif Но определено с последната удариха дъното!

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Някой гледал ли е Weeds? Стигнах до 8-ми сезон за само 2 седмици. Първите 4-5 сезона са страхотни, след това става една боза.

Затова гледай Breaking Bad.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...