Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

398020_2715881271838_1423680866_n.jpg

 

3-ти сезон на Shameless започва ударно. Имам чувството, че тези сценаристи са някви психясали и постоянно напушени. За всеки който не го е гледал, просто си свалете една серия и ще видите за какво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Fringe свърши ... реве ми се... :cry

А как е последният сезон. Тази вечер ще пусна да се свали и следващите няколко дена ще има какво да правя :).Сега е и най - доброто време от годината за мен. Насъбрали ми са се няколко сериала които следя да изгледам. През това време ще свършат сезоните на още няколко.

Link to comment
Share on other sites

А как е последният сезон. Тази вечер ще пусна да се свали и следващите няколко дена ще има какво да правя :).Сега е и най - доброто време от годината за мен. Насъбрали ми са се няколко сериала които следя да изгледам. През това време ще свършат сезоните на още няколко.

последният сезон е като финална серия на сеиала, иска ми се и аз да бях изчакал да го гледам наведнъж

иначе сега като фриндж свърши, не знам кога пак ще има подобен сай-фай :(

Link to comment
Share on other sites

Последния сезон е... разичен, но ако кажа с какво ще ти го спойлна, така че просто се приготви за по-мрачни времена и по-сива действителност. Все пак смятам, че трябва да направят един пълнометражен филм, в който да довършат недовършените неща, защото има още много за разказване след края.

Link to comment
Share on other sites

Тази нощ приключих с втори сезон на Homeland. Не мога да разбера защо имаше негативни коментари относно него. Според мен е доста по - добър от първият. След една година ще видим какво ще са направили с трети сезон.

Link to comment
Share on other sites

Защо никой не е споменал It's Always Sunny In Philadephia? Много тъпанарски сериал е това..

Също така и The Sopranos не видях..

 

А последния сезон на Фриндж ми беше толкова скучен, че след 4-ти епизод не съм го гледал. Малко като с Heroes. И него го спрях няколко епизода преди края от скука.

Трябва да взема да ги догледам поне.

Link to comment
Share on other sites

"Аrrow" според мен върви на едно добро ниво. Даже врътката с острова става доста интересна след последния епизод. :)

Link to comment
Share on other sites

The Following

 

Пилотът не е особено впечатляващ, но краят му е интригуващ и ме кара да мисля, че ще има интересно развитие по-нататък.

Честно да си кажа, писна ми от сериини убиици по сериали и филми. Все едно и също, само Декстър беше по-оригинално и е интересно. Голямо клише станаха иначе.

Link to comment
Share on other sites

Тъй като никой - нищо не пише реших, че може и да сте пропуснали, а може би не се и интересувате, но се появи първа серия от последния сезон на Spartacus: War of the Damned

Още с началните си кадри първият епизод - Enemies of Rome ни облива с много кръв, зрелищни кланета и моменти, които определено не са за хора със слаби сърца. Много от познатите ни герои от предния сезон се появяватв тази серия, но има и доста нови лица - повечето са от страната на Римляните.

Отново се спазва концепцията - позната ни и от предните сезони - на много кръв с брутални сцени на насилие + секс и голотии.

 

P.S. Вярно, ама то много кратко. Изобщо не съм го видял, съжалявам.

Link to comment
Share on other sites

Аз писах. :) Иначе какво да кажа... който го е гледал преди и му е харесал, значи пак ще му хареса.

 

Aаа никакав проблем. :) Аз го писах преди да гледам серията и просто нямаше какво друго да напиша. :laughing:

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

изгледах първия сезон и не ми се струва по-добър от Weeds. Дано нататък стане по-интересно.

Доста по-интересен е, но е различен от уиидс - не е комедия, макар и да има комични (за зрителя) моменти. Тежичък си е за гледане.

Link to comment
Share on other sites

Забелязах, че много често не се показват някой събития във филма. Примерно загадват, че нещо ще става, но не го показват изобщо. И на другия епизод просто го разбираш, че е станало. Даже понякога си мисля, че съм пропуснал епизод. Забелязал ли си го това?

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

изгледах първия сезон и не ми се струва по-добър от Weeds. Дано нататък стане по-интересно.

 

Няма да стане по-интересен. Доста бавен и скучен за гледане сериал.

Link to comment
Share on other sites

Suits продължава да ме кефи супер много, доста добър адвокатски сериал, бих казал по-забавен от повечето. Last Resort го приключиха само с 13 епизода, жалко, харесваше ми. Californication и House of Lies започнаха новите сезони на скорост.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...