Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Прегледайте Anger Management с чичо Чарли. Не че е нещо кой знае какво, но става за убиване на време. Последната серия беше доста забавна.

Link to comment
Share on other sites

Прави ли ви впечатление, че в Спартак всички са дрипави, мръсни и окървавени, но зъбите им са ослепително бели? :D

То да беше само в този филм/сериал...

Link to comment
Share on other sites

Прави ли ви впечатление, че в Спартак всички са дрипави, мръсни и окървавени, но зъбите им са ослепително бели? :D

Също така се оказа, че римляните са измислили силиконовите цици, с цел тунинговане на робините. :shy:

Link to comment
Share on other sites

Ако не сте го гледали, Touch продължава с втори сезон вече и за момента още е доста интересен. Очаквам да го сбозясат по някое време, но до тогава - струва си гледането.

Link to comment
Share on other sites

Това беше най-добрият епизод на сериал... правен някога. Изобщо. Ever.

 

Подозирам, че тоя сериал е тъп... А тоя му епизод - брутално тъп.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Като е тъп не го гледай, сезон 1 и пред историята на Спартак са си супер, вече сезон 2 и последният 3 който вмомента се излъчва пак са на ниво, но можеха да ги направят къде къде по добри !

Тази вечер ще се излъчва Игра на Тронове сезон 3 еп1, утре сутрин ще е видин на познатите ни места за сваляне !

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Втори сезон на Спартак беше трагичен. Нищо общо с първия. Нито като игра, нито като ефекти. CGI-я беше просто комичен. Дори във Final Fantasy е по-добър в пъти! А тоя префънцунен изказ, направо ми бърка в мозъка.
Жалко, че трябваше да го развалят така..

Link to comment
Share on other sites

Втори сезон на Спартак беше трагичен. Нищо общо с първия. Нито като игра, нито като ефекти. CGI-я беше просто комичен. Дори във Final Fantasy е по-добър в пъти! А тоя префънцунен изказ, направо ми бърка в мозъка.

Жалко, че трябваше да го развалят така..

 

Нямаше начин да се откажат от тлъстата пачка която щяха да вземат за продължението (2ри сезон).

След загубата на Andy Whitfield (Spartacus), смяната на Lesley-Ann Brandt с Cynthia Addai-Robinson (Naevia) и липсата на лица като John Hannah (Quintus) сериала изгуби чара си.

 

П.С. Първи сезон и пред историята смело се нареждат до заглавия като: Rome, Heroes, Battlestar Galactica, OZ, Lost, Prison break и т.н. и т.н.

П.С2. Не знам дали някой се е интересувал от сериалите които HBO са пускали през годините, но се оказа, че имат доста добри попадения.

Препоръчвам: The Wire и OZ

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

П.С2. Не знам дали някой се е интересувал от сериалите които HBO са пускали през годините, но се оказа, че имат доста добри попадения.

Едни от най - култовите сериали са точно техните. Имат в доста различни жанрове.
Link to comment
Share on other sites

Който сподели за Banshee, жив и здрав да е :D Много интересен сериал . На един дъх го изгледах, Жалко само , че сезона е толкова кратък . 

 

Едит: Някой може ли да ми каже някакъв сериал, който да е като него или например Prison break - екшън, с много добра и завързана история. Преплетен, с някакви забъркани и навързани моменти. 

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Banshee съм го дръпнал и аз но още не съм го пробвал, но то сериалите нещо взеха да излизат като топъл хляб :)

9-та серия на Спартак ми хареса изобщо не мога да предполагам какъв ще е финала, освен че по логиката всички от наще трябва да измрат !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...