Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Първият сезон на "Arrow" свърши интересно. Любопитно ще е продължението във втория. Доста неща има да се случват и кой знае в каква посока ще се развият. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Първият сезон на "Arrow" свърши интересно. Любопитно ще е продължението във втория. Доста неща има да се случват и кой знае в каква посока ще се развият. :)

Останах разочарована, че единствения герой, който имаше потенциал да се развива, умря. 

Link to comment
Share on other sites

Започнах да гледам Arrow. Вече съм на 6-7-ми епизод, но нещо не съм впечатлен. Става ли по - добър нататък или не?

Link to comment
Share on other sites

Започнах да гледам Arrow. Вече съм на 6-7-ми епизод, но нещо не съм впечатлен. Става ли по - добър нататък или не?

не. става смешен, което не е непременно лошо.

но не очаквай нещо силно или кой знае колко приятно - аз се отказах някъде около 10тия епизод.

Link to comment
Share on other sites

не подвеждам. предупреждавам го да снижи очакванията си, та белким остане приятно изненадан. иначе като си с големи очаквания все си разочарован :)

Link to comment
Share on other sites

не. става смешен, което не е непременно лошо.

но не очаквай нещо силно или кой знае колко приятно - аз се отказах някъде около 10тия епизод.

И аз мисля, че сериалът е пълен с абсурдни моменти и дупки в сюжета. Аз изгледах целия сезон точно, защото на моменти беше смешен.

Link to comment
Share on other sites

Когато гледам Arrow, не мога да се отърва от усещането, че е предназначен за деца. Ако "Милион и едно желания" съществуваше още, щяха да дават епизоди на Arrow.

Което не означава, че сериалът е торба с лайна (въпреки че епизодите покрай мацката-виджилантка и сцените, в които другата мацка учи нашия да стреля с лък, доста понамирисват) - просто не го приемам сериозно.

Link to comment
Share on other sites

Съгласна съм с всичко казано по-горе относно Arrow. Всички мнения са верни, но все пак продължавам да го гледам. Помага ми да си почивам и да не мисля за нищо.   Радост за очите е, но не и за ума. 

Link to comment
Share on other sites

Опа, грешна тема..

Но да си кажем за сериалите:

 

Ханибал ме изненада, доста е добър. Друго не гледам, освен Играта на тронове, или както го казват на български. 

Edited by Baba_qga
Link to comment
Share on other sites

Неееее как можаха! Гадините приключиха сезона на изключително интересно място. Грим е страхотен сериал!

Култов финал наистина,чудно къде ще го закарат нашия момък   :)

Link to comment
Share on other sites

Излезна четвърти сезон на Arrested development :)

Междувременно мисля да се престраша и да догледам Arrow, тъй като го бях зарязал някъде около 12 епизод и препоръчвам сериала Bates Motel.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм насъбрал няколко епизода на Hannibal и все не мога да се наканя да ги гледам. Ту ми е прекалено светло, ту ми е прекалено весело и т.н. Не знам защо съм решил, че трябва да имам определена нагласа, когато го гледам. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм насъбрал няколко епизода на Hannibal и все не мога да се наканя да ги гледам. Ту ми е прекалено светло, ту ми е прекалено весело и т.н. Не знам защо съм решил, че трябва да имам определена нагласа, когато го гледам. :)

Да ти имам проблемите :) Аз случайно хванах някакъв епизод по някоя от телевизиите и си спомням, че от музиката ме побиха тръпки и ме полази някакво злокобно усещане. Май скоро няма да посегна към този сериал.

Link to comment
Share on other sites

Първи сезона на Continuum ми хареса много, а и мадамата е симпатична. Когато видях,че е започнал втори сезон не се поколебах, а веднага набих download бутона. Е, май съм сгрешил. Днес изгледах четвърти епизод и не съм впечатлен въобще - даже напротив. Инерцията, която получи от първи сезон имам чувството,че тук се губи с всеки изминал епизод. Във всяка серия се подхваща ново разклонение на сюжетната линия и героите, която се развива донякъде в рамките на 40-те минути и остава да виси. В следващия епизод - пак отначало и така. Имаше някои наистина интересни насоки, но засега по тях нищо не се случва, което е леко разочароващо. Не знам защо но и мацката ми се струва погрозняла....кой знае - може да са орязали парите за грим...

Edited by Xeon
Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам документалната поредица Stephen Fry in America - 6 епизода по 1 час. Идеално за фон по време на хранене :)

Браво, Пси, много ми харесва. Голям фен съм на Стивън. В тази насока: аз препоръчвам телевизионното шоу QI, отново с участието на Стивън Фрай, изключително забавно.

Link to comment
Share on other sites

Браво, Пси, много ми харесва. Голям фен съм на Стивън. В тази насока: аз препоръчвам телевизионното шоу QI, отново с участието на Стивън Фрай, изключително забавно.

 

QI е бижу! Вкъщи сме изгледали всеки един епизод и често си припомняме златните моменти в YouTube.

 

Щом си фен, виж това: http://eztv.it/ep/45121/craig-ferguson-2013-05-22-stephen-fry-hdtv-x264-fqm/

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

 

ебати как ги избиха наще в тая серия на гейм ъф троунс, направо следващият сезон ще е напълно нов филм

 

Link to comment
Share on other sites

 

ебати как ги избиха наще в тая серия на гейм ъф троунс, направо следващият сезон ще е напълно нов филм

 

 

Трябваше да напишеш за какво е Спойлера извън самия спойлер, че да се знае дали аджеба да се цъка или не. :) Сега е рулетка работата.

 

Иначе, за Game Of Thrones:

 

 

Преди няколко епизода отворих да прочета за това братство без банери, но информацията на която попаднах беше от книгите, а не от сериала и без да искам прочетох за този момент тук. Просто мислех, че са били убити в някаква битка, а не така позорно.

 

Аз и без това съм за момиченцето с драконите, което се справя доста добре и ми се струва, че ще цъфне с армия в стотиците хиляди от другата страна на морето. И дракони.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...