Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Със замах - много добре казано. От леко поизстинала супичка, която все още става за ядене, макар и с известно количество мусене, стана на конски лиги с чесън.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ахахахахахаха, Шелдън Купър и приятелката му Ейми Фаулър къртят мивки в новия епизод! :laughing1: :bowdown:

 

То честно казано, последните няколко серии имаше моменти дето направо се сгъвах от смях :) Много добре върви сериала, да не му е уроки :)

Link to comment
Share on other sites

Аз разбрах преди година и се втрещих. Дай Боже всекиму такава визия на 40 :) А да кажеш, не е като да не прави мимики.

Link to comment
Share on other sites

Тотално го засраха и то със замах - дори при сюжет, който по начало не предполага някакво сериозно отношение. Последният епизод от вчера беше направо EPIC FAIL! :angry1

Вие пък какво сте очаквали - от самото начало е много зле сериала. Моята скромна особа го гледа единствено и само на HD заради прекрасната гледка, която ми предоставя главния герой, но се налага да правя голям компромис със себе си, за да се възхищавам на това фантастично творение на природата.

Link to comment
Share on other sites

Последният епизод на Аrrow не беше лош, даже ми хареса. Явно разбраха, че двата епизода с мадамата бяха бозави и им е дошъл акълът да пооправят нещата. :)

Link to comment
Share on other sites

Като стана дума за Шелдън - вчера разбрах, че актьорът е на 40 години. :blink:

 

Пък аз, че бил хомосексуалист:)

Link to comment
Share on other sites

Последният епизод на Аrrow не беше лош, даже ми хареса. Явно разбраха, че двата епизода с мадамата бяха бозави и им е дошъл акълът да пооправят нещата. :)

Да, само можеше някой да нашляпа сестрата, че няма по-бозаво същество от нея. И кого заблуждават с тая уж-връзка на бившето гадже и приятелят му.

Link to comment
Share on other sites

Пффф, в последния Fringe съвсем се отнесоха вече - то не бяха фантасмагории, то не беше чудо... чудя се как ще го завършат, че няма време вече. И се чудя какво ще правя след това :cry

 

Последния How I met :love :wub: :love :wub: :wub: :love

 

От последния Dexter очаквах повече.

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

Гледам:

Person of Interest (2011– ) - много добър сериал препоръчвам ви го !

от вчера взех да гледам и:

Boardwalk Empire (2010– ) - на финалната серия от сезон 1 съм определено си заслуъжава !

Link to comment
Share on other sites

Пффф, в последния Fringe съвсем се отнесоха вече - то не бяха фантасмагории, то не беше чудо... чудя се как ще го завършат, че няма време вече. И се чудя какво ще правя след това :cry

 

Последния How I met :love :wub: :love :wub: :wub: :love

 

От последния Dexter очаквах повече.

 

Как какво ще правиш, ще чакаш уникалната Анна да вземе роля в друг сериал/филм!

Link to comment
Share on other sites

 

Как какво ще правиш, ще чакаш уникалната Анна да вземе роля в друг сериал/филм!

То хубаво сериал с нея, ама кога скоро ще излезне такъв сериал като Fringe...

 

Клипчето е яко ;)

Link to comment
Share on other sites

За съжаление няма да има сигурно, това беше X-files-а на новото поколение. Освен да чакаме какво ще излезе от Space Command и новия проект на Д-р МакКей (Старгейт Атлантис), който притежава целия сет от Старгейт Юнивърс и тази година ще има някакъв проект с него, който няма да е СГ обаче.

 

Сайфай сериалите умират с Фриндж, само Др Ху ни остана.

Link to comment
Share on other sites

Новият сезон на Fringe как е?

Общо взето става за гледане.Мен лично ме дразни,че взеха да го удрят на драма.Оливия в тоя сезон ми се струва слаб персонаж,а и историята започва малко "отникъде". Като цяло го крепи това,"че е Fringe".

Edited by Xeon
Link to comment
Share on other sites

Напротив, това е един от най-силните сезони, особено пък от гледна точка на персонажите и тяхното развитие. Това е и последния сезон на Фриндж, завършват историята и след това може би само фенфикшън ще има.

 

Тези дни приключих Декстър - бях натрупал 3-4 сезона за гледане. Много съм доволен от наш Декстърчо. Жалко, че вече не остана друго за гледане, мразя го този период от годината.

Link to comment
Share on other sites

За съжаление няма да има сигурно, това беше X-files-а на новото поколение. Освен да чакаме какво ще излезе от Space Command и новия проект на Д-р МакКей (Старгейт Атлантис), който притежава целия сет от Старгейт Юнивърс и тази година ще има някакъв проект с него, който няма да е СГ обаче.

 

Сайфай сериалите умират с Фриндж, само Др Ху ни остана.

Така е,за съжаление един Doctor Who и това е. Аз толкова много харесвам тематиката за паралелни вселени, реалности и т.н. и във Fringe тази ми слабост беше много силно задоволена, а сега пак увисвам кой знае за колко, може би за години...

Link to comment
Share on other sites

Sliders гледали ли сте? До един момент много ме кефеше после изтъпяха тотално, даже имаше един-2 сезона без субтитри, но така и не ми липсваха, защото даже предния спрях да го гледам по средата.

Link to comment
Share on other sites

Sliders знам че 4ти сезон отново тръгва на добре (когато продуцент става Марк Зикри), но не съм гледал (само преди години каквото хванех по кабелната). Мисля да го подхвана тези дни, че и без това изгледах всичко.

Link to comment
Share on other sites

Sliders знам че 4ти сезон отново тръгва на добре (когато продуцент става Марк Зикри), но не съм гледал (само преди години каквото хванех по кабелната). Мисля да го подхвана тези дни, че и без това изгледах всичко.

 

За след 7ми (или 8ми) говорех :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...