Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Баси, чак намирам компилации с реакции по GoT. И тук спойлери - май нещо наистина интересно се е случило, ще трябва да наваксам (сиреч от началото на втори сезон - не знам защо, но сериалът не ме грабна).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Като гледам същото като с дъщерите на маклауд - изтрепали са де що персонажи са хванали "за по-интересно" или който актьор се е оплакал нещо - айде вън

Link to comment
Share on other sites

GoT

 

Калисито е най-яката и без тва :) ама ми стана странно как два сезона бяха само за войната, а така да ги избият накрая. Май и аз ще взема да прочета книгите да видя какво се случва по-нататък

 

Link to comment
Share on other sites

 

Трябваше да напишеш за какво е Спойлера извън самия спойлер, че да се знае дали аджеба да се цъка или не. :) Сега е рулетка работата.

 

Иначе, за Game Of Thrones:

 

 

Преди няколко епизода отворих да прочета за това братство без банери, но информацията на която попаднах беше от книгите, а не от сериала и без да искам прочетох за този момент тук. Просто мислех, че са били убити в някаква битка, а не така позорно.

 

Аз и без това съм за момиченцето с драконите, което се справя доста добре и ми се струва, че ще цъфне с армия в стотиците хиляди от другата страна на морето. И дракони.

 

GoT Спойлер

 

 

Доста долно беше наистина това маскаре.Не вярвам да остане ненаказано.Инч`и и жената е върла фенка на Халееси  :)

 

Edited by L1v3ruS
Link to comment
Share on other sites

GoT Спойлер

 

 

Доста долно беше наистина това маскаре.Не вярвам да остане ненаказано.Инч`и и жената е върла фенка на Халееси  :)

 

GoT Спойлер

 

 

Споки, всичко е по сценарий/книга. Мрът си редовно всякакви важни ора. Червената сватба е доста по-цветна в книгите. има ебане на трупове, зашиване на рязани глави на животни върху трупове на хора, черва наляво-надясно. абе яко кръв навсякъде.

За Калисито(тва всъщност е титлата й, надяввам се знаете) не се бойте - шава с променлив успех чак до пета книга, т.е. пети сезон. може би ша мре в шестата.

Ултраспойлер:

 

Абе не трябваше ли в тоя сезон за сватбата на малкия дришльо да се появят дорнците? пък и той да пукяса предсвадбено от яд на вуйчо си?

да не би най-сетне да се разделят филма от книгите?

 

 

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Честно казано не бях особено впечатлен от последния епизод. Много повече ми хареса как преди това Таргариеница

прецака робовладелеца в Астропол. Още в момента, в който се съгласи да му даде драконче, ми стана ясно, че крои нещо пъклено. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Едно е да се слагат спойлери за имзинали епизоди, съвсем друго е да се подмятат коментари за неща, които предстоят.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Сериала 90% драма ли е, че се чудех да го гледам ли (бях гледал първите 5 серии - до момента в който момченцето падна от една кула и още 1-2 епизода и ми стана скучен тогава), но добивам усещането че коментирате някой турски сериал по-скоро :)

Link to comment
Share on other sites

GoT Spoilers - то си има отделна тема за сериала, но така и така сте почнали тук

 

Трети сезон е само около 2/3 от 3-та книга, та за другия сезон остава

 

Още една сватба на едно малко копеленце и една тоалетна където се сере злато :evil

 

 

Иначе за финал на 10 епизод очаквам

 

Undead Cat

 

Link to comment
Share on other sites

Сериала 90% драма ли е, че се чудех да го гледам ли (бях гледал първите 5 серии - до момента в който момченцето падна от една кула и още 1-2 епизода и ми стана скучен тогава), но добивам усещането че коментирате някой турски сериал по-скоро :)

Моля те не прави такива сравнения ! :) Великолепно направен сериал е това.Не съм чел книгите, но сюжета и актьорската игра са на ниво според мен.Заслужава си да му се отдели време.

Link to comment
Share on other sites

Той го направи това сравнение на база 5те серии.И аз горе-долу там спрях да го гледам,защото беше адски муден...

Link to comment
Share on other sites

Той го направи това сравнение на база 5те серии.И аз горе-долу там спрях да го гледам,защото беше адски муден...

Не мисля така.Сравнението идва от коментарите ни,а не защо е спрял да го гледа :)

Link to comment
Share on other sites

Честно казано не бях особено впечатлен от последния епизод. Много повече ми хареса как преди това Таргариеница

прецака робовладелеца в Астропол. Още в момента, в който се съгласи да му даде драконче, ми стана ясно, че крои нещо пъклено. :)

 

 

И аз така го виждах и все пак се изкефих на сцената.

 

Едно е да се слагат спойлери за имзинали епизоди, съвсем друго е да се подмятат коментари за неща, които предстоят.

 

Съгласен съм, но той беше написал, та аз изобщо не го и цъкнах.

 

Сериала 90% драма ли е, че се чудех да го гледам ли (бях гледал първите 5 серии - до момента в който момченцето падна от една кула и още 1-2 епизода и ми стана скучен тогава), но добивам усещането че коментирате някой турски сериал по-скоро :)

 

Готин е сериала. Гледай го. С много висока стойност на продукцията, много добра актьорска игра от повечето персонажи и според мен, перфектен кастинг. Ако си харесал Lord Of The Rings, ще харесаш и това.

Link to comment
Share on other sites

Преди време бях гледал първия епизод на Touch с прескачане и ми се стори много скучен. Снощи го гледах от началото до края и много ми хареса. Това ме накара да се замисля за всички филми и пилоти на сериали, които съм пренебрегнал по този начин. Например Orphan Black - днес ще му обърна повече внимание.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Да, силна храна! И гледайте финала на Да Винчи!

до 5-ти епизод съм,гледам че 8(последния) е излезнал май днес.

 

Забавно беше как наигра магистрата с прасето :)

 

Link to comment
Share on other sites

Демоните на Da Vinci е абсолютна лудница....Финалния епизод е ... Неописуем...

На теб вече никаква вяра не мога да имам. :)

Вкарваш някакъв мега хайп, така че очакванията ми стигат до небето. Гледах я финалната серия. Нищо особено, дори беше леко посредствена, а финалът беше меко казано малоумен.

Link to comment
Share on other sites

Кво очакваш от човек, чийто разбирания за добър филм са... - Да има шум... и светлини...и...и  уааууу....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Кино, момчета и момичета, е изкуство на очите и ушите. Когато аз съм разбирал от хубави филми, вие още не сте знаели, че главният герой в SW е R2D2. Така че, много моля, мерси съм от вашата критика.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...