Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Road Trip Beer Pong

 

Само и единствено за губене на време. Нищо друго. 4/10

 

Miss March

 

Като горния. Само губене на време. Нищо новаторско. Дори на моменти ме изнерви супер много действието. 5/10

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

18700879.jpg

 

Великолепен и силно въздействащ филм за драматичния живот на Едит Пиаф, изиграна по фантастичен начин от Марион Котияр. Задължително трябва да се гледа от хората, които харесват биографични и/или музикални филми.

Link to comment
Share on other sites

Току-що гледахме "12 rounds" с Джон Сина. Даваме 9/10. Интересно беше, то се знаеше как ще свърши де, но пък скоро не бяхме гледали добре направен екшън, с изключение на няколко измислени елемента и малко, наистина малко компютърна графика. Заслужава си отвсякъде филмчето. Иначе е към 2 ч. :)

Link to comment
Share on other sites

Ще спомена поредните 2 "блокбъстъра".

 

12 Rounds - 5/10

 

Невероятно скучен филм. Супер нареден от всякъде. Супер измислен. Фантастичен (разбирай - научна фантастика) направо. Актьорска игра - 3. Убедителност на героите - 0.

 

 

Street Kings - 4,5/10

 

Не стига, че беше 2 часа тоя филм (спокойно час и половина), а и Киану Рийвс избрали за ролята. Човека с еднаква интонация във всеки един момент на всеки един филм. Историята имаше някаква основна идея, но беше провалена от убедителните герои и некадърната режисура. Никаква ама никаква връзка не почувствах между тия хора. Даже и привързаност между Рийвс и отредената му половинка. Сякаш си бяха далечни познати и до там.

 

Толкова беше объркана и нелепо подадена развръзката, че ако ме беше заинтригувало, трябваше да си ги нахвърлям на един лист, за да ги навържа.

 

Как може тоя човек (К. Рийвс), да играе извънземен, отговорен за бъдещето на земята и полицай, за който законния ред не важи, по един и същи начин? Ако бяха смесили кадри от двата филма, даже нямаше и да се усеща, че са коренно различни герои.

Link to comment
Share on other sites

Радвам се :)

 

Гледах новия Ice Age - невероятно сладурски, по нищо не отстъпва на предишните две части. Няма как да не ви разсмее.

 

Освен това гледах и Banlieue 13: Ultimatum - паркур и кютек от най-висока класа :) Който е харесал първата част, ще хареса и тази.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

ICE AGE - DAWN OF THE DINOSAURS

 

Както винаги сладурски забавен и пълен с весели моменти и фрази

 

Talk to the trunk, tourists! :laughing:

 

----------------------------------------

 

DOLAN'S CADILLAC

 

Не блести с нещо особено, но го изгледах с удоволствие.

Link to comment
Share on other sites

boy_a_ver2.jpg

 

BOY A (2007)

 

http://www.imdb.com/title/tt1078188/

 

Сценарият на Mark O'Rowe e по многонаграждаваният роман със същото заглавие на Jonathan Trigell. Джак най-после е освободен от затвора на 24 годишна възраст. Toй и друго момче са убили дете, когато самите те са били деца. Филмът проследява опитите на Джак да си подреди живота извън затвора, в който нигога нищо не е вървяло. Благодарение на бащините му лекции, честната му дума и социалния работник, той добива познанията на нормален човек, което нормално би се случило преди години.

 

Повечето добри британски филми са с голяма доза хумор (Гай Ричи примерно), този е един от "сериозните" им, но си струва определено.

 

+1

 

За пореден път се убеждавам какви добри филми правят англичаните, особено на фона на хамериканските бози които ни заливат напоследък.

Link to comment
Share on other sites

I love you man много приятна комедиика,но малко ме отегчи до към средата,след което стана много забавен

7/10

The.Haunting.In.Connecticut отдавна не бях гледал така добре направен хорор

8/10

Link to comment
Share on other sites

I love you man много приятна комедиика,но малко ме отегчи до към средата,след което стана много забавен

7/10

The.Haunting.In.Connecticut отдавна не бях гледал така добре направен хорор

8/10

О, да. Определено The.Haunting.In.Connecticut има глас и от мен.

Link to comment
Share on other sites

The boat that rocked.

Уникален!!! 9.5/10

Link to comment
Share on other sites

Miss March - не очаквах много, но бях приятно изненадан, страхотна комедия, много простотия, много настроение. 8/10

9/10

иначе подкрепям горното с тази разлика, че очаквах много по-тъп филм, а се оказа може би дори по-добър от the hangover сред комедиите, защото случките до сега не ги бях гледал и всичко беше повече от неочаквано.

 

влязох да видя дали някой не е гледай State of Play, но не намерих нищо - актьорския състав е готин, ще напиша полсе за изпълнението...

Link to comment
Share on other sites

Страхотен филм е

State of Play

state-of-play.jpg

(знам, че прилича като обложка на диск, но само искам да не отежнявам страницата :D )

интрига, драма, тръпка, напрежение и бързо действие - така мога да го опиша този филм.

Играта сценария са добри, отново 9/10

Link to comment
Share on other sites

51P6STNJGFL.jpg

 

I AM SAM

 

Брутален филм, направо ми отвори куфара...

А Шон Пен каква роля прави - просто не е истина...

 

10/10

Edited by Deftur
Link to comment
Share on other sites

District No. 9

С две копитца махам за филма!

 

На TS калпав ли го гледа или някъде другаде?

 

I AM SAM

 

Брутален филм, направо ми отвори куфара...

А Шон Пен каква роля прави - просто не е истина...

 

10/10

 

Шон получи Оскар за тази си роля в този велик филм.

 

-----------------------

 

WHITECHAPEL

 

Много приятна британска продукция в три части. Заслужава си да се гледа.

Link to comment
Share on other sites

GROTESQUE

 

:excl: Внимание! Само за фенове на хардкор хорър с много силни стомаси! Японците за пореден път доказват, че са тотални изроди :devil

Link to comment
Share on other sites

Шон получи Оскар за тази си роля в този велик филм.

 

-----------------------

Много обичаш да говориш глупости. :rolleyes: Май е от възрастта. :unsure:

2002 Nominated Oscar Best Actor in a Leading Role

Sean Penn

Но не го спечели. След това го компенсираха в "Реката на тайните".

2004 Won Oscar Best Actor in a Leading Role

Sean Penn

Link to comment
Share on other sites

А ти се научи да четеш. Запиши курсове по английски или нещо такова.

Правиш ли разлика м/у Nominated и Won?

 

 

Best Actor in a Leading Role

Winner:

 

 

* Training Day (2001) - Denzel Washington

 

Other Nominees:

# A Beautiful Mind (2001) - Russell Crowe

# Ali (2001) - Will Smith (I)

# I Am Sam (2001) - Sean Penn (I)

# In the Bedroom (2001) - Tom Wilkinson (I)

Edited by PrettyLittle
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...