Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Drag Me To Hell

Чудесен хорър! Много приятно ме изненада.

Този филм можеше да се нарече хорър, ако ги нямаше някои покъртително дебилни моменти:

1) бабата, която олигави главната героиня поне 3 пъти и "боят", който си спретнаха в колата;

2) говорещата коза;

3) сцената в гроба;

4) ужасно глупавият край.

 

Inglorious Basterds не ми хареса.

Брад Пит е пич, затова 2/10.

С играта си Брадолф Питла не успя да ме накара да възликна Щиви Вундаба.:) Доста посредствен беше поне според мен. Обаче точките обра The jew hunter - пълен изрод.

 

 

how_to_lose_friends_and_alienate_people_poster3.jpg

 

 

Много свежа комедия. Препоръчвам.

Link to comment
Share on other sites

Този филм можеше да се нарече хорър, ако ги нямаше някои покъртително дебилни моменти:

1) бабата, която олигави главната героиня поне 3 пъти и "боят", който си спретнаха в колата;

2) говорещата коза;

3) сцената в гроба;

4) ужасно глупавият край.

 

По твоята "логика" нито един подобен филм не би трябвало изобщо да се прави.

 

--------------------------------------

 

BANLIEUE 13 ULTIMATUM

 

Браво на френчетата! Много добър йакшан - ефекти, стойки, чалъми - пълен пакет. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Blood and Bone доста добро филмче се оказа.Мислех си че ще е някоя голяма боза,но щом има чупене на ръце и хора които носят на бой става.

 

ПС:Абе тая Кирстен Дънст според мен не става за нищо,След лиготиите и в Спайдърмен.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

По твоята "логика" нито един подобен филм не би трябвало изобщо да се прави.

По моята "логика", по твоята "логика", филмът не струва :). Лично мнение.

Link to comment
Share on other sites

С играта си Брадолф Питла не успя да ме накара да възликна Щиви Вундаба.:) Доста посредствен беше поне според мен. Обаче точките обра The jew hunter - пълен изрод.

 

Наистина по-скоро филма се въртеше около полковника от СС.Тарантино дори е бил готов да прекрати филма,ако не намерил подходящ актьор за ролята.Аз го препоръчвам,даже мисля да го гледам още веднъж.

Link to comment
Share on other sites

Final Destination 4

Актьорска игра - 0

История - 0

БОЛНИ НАЧИНИ, ПО КОИТО УМИРАТ - 100

3D ЦИЦИ - 100

УМИРАТ ХОРА - 100

3D - 100

Общо - 58964756 от 10! Това е най - якия филм ЗА КИНО излизал някога в досегашните ми 21 години!

СПОЙЛЕР: ГЛАВНИЯ ГЕРОЙ УМИРА! АХХАХАХАХ ХАКВЙ4Х КВХ45 ХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА[/color]

Link to comment
Share on other sites

Final Destination 4

Актьорска игра - 0

История - 0

БОЛНИ НАЧИНИ, ПО КОИТО УМИРАТ - 100

3D ЦИЦИ - 100

УМИРАТ ХОРА - 100

3D - 100

Общо - 58964756 от 10! Това е най - якия филм ЗА КИНО излизал някога в досегашните ми 21 години!

СПОЙЛЕР: ГЛАВНИЯ ГЕРОЙ УМИРА! АХХАХАХАХ ХАКВЙ4Х КВХ45 ХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА[/color]

 

След като едвам изтраях 1 и 2 мисля да пропусна и този. Не мога да повярвам че изобщо има хора които да решат да гледат подобна тъпотия. Между другото 2 го гледах на кино защото не се бях усетил какво му е оригиналното заглавие после бях инат и не исках да си излезна по средата защото имах още много пуканки :)

Link to comment
Share on other sites

Final Destination 4

Актьорска игра - 0

История - 0

БОЛНИ НАЧИНИ, ПО КОИТО УМИРАТ - 100

3D ЦИЦИ - 100

УМИРАТ ХОРА - 100

3D - 100

Общо - 58964756 от 10! Това е най - якия филм ЗА КИНО излизал някога в досегашните ми 21 години!

СПОЙЛЕР: ГЛАВНИЯ ГЕРОЙ УМИРА! АХХАХАХАХ ХАКВЙ4Х КВХ45 ХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА[/color]

...Не че нещо ама спойлера ти се чете без проблем :laughing: .Аз сега от 5 и 30 ще ходя да го гледам...очаквам яко зрелище.

 

И за да не е спам поста ми слагам тук едни Grumpy old men които гледах вчера,за да си ги припомня :laughing:

Link to comment
Share on other sites

District 9 (2009)

http://www.imdb.com/title/tt1136608/

Определено си заслужава заглавието много различен и интересен филм !

Много въпроси на които в тази част няма отговори !

А и се подразбира че би трябвало да има продължение

Link to comment
Share on other sites

KEITH

keith765.jpg

 

Филма ми хареса много, сценария наподобява A Walk To Remember ролите са разменени и някак си драмата е в повече. Лично много ми хареса, преди време го бях гледал, преди седмица го пуснаха по HBO, и ония ден пак го гледах, рядко да гледам филм чак 3 пъти :).

Ще се хареса на хора които харесват подобен тип филми.

 

THE PROPOSAL

the-proposal.jpg

 

И една свежа комедия, с уникалната Санда Бълок, незнам, тази жена не старее! Уникална баница е :)

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

District 9 добър филм нестандартен, освен забозания край, но въпреки това си заслужава гледането :)

 

Blood and Bone става за губене на време, има яко тупалки, малко фантастични, но бива :P

Link to comment
Share on other sites

Run Fatboy Run - 8/10

 

Горещо препоръчвам. Много приятна комедия с наистина комедийни моменти. Без да е нужно героите да се правят на бавно развиващи, за да стане смешно. Нищо преувеличено.

 

Същото се отнася и за

 

How to lose your friends & alienate people, който беше споменат по-нагоре. И на него му давам оценка 8/10. Ако сте харесали хумора в единия, 100% ще харесате хумора и в другия. А и главния герой е един и същи.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

607116134a9abbc3d11a5.jpg

 

 

Противно на очакванията ми, филмът много ми хареса.

Лична оценка 7,5/10

 

 

2:30 часа като миг ми се сторихав киносалона. Този филм надмина всичките ми очквания многократно. 9.5/10

Link to comment
Share on other sites

С играта си Брадолф Питла не успя да ме накара да възликна Щиви Вундаба. :) Доста посредствен беше поне според мен. Обаче точките обра The jew hunter - пълен изрод.

На Брадолф му се кефя заради акцента, който изкара, беше готин.

The jew hunter верно беше много як, обаче...

Spoilers ahead По много тъп начин се предаде, това не ми хареса във филма. Нямаше никакви гаранции, просто се уговори по телефона с няк'ъв :confused O` Аз ако бях бих го гръманл веднага...това, че му е обещана къща по телефона не значи нищо, за война говорим все пак. /Spoilers end

How to loose friends and alienate other people

Run fab boy, run

The Proposal

Готини филмчета за айляк.

 

State of Play - готин филм, въпреки, че действието се развива около хора, които ненавиждам - политици и журналисти :angry:

 

Следва Ghosts of girlfriends past, но ме е страх да не е някоя самоубииствена тъпотия. Някой да го е гледал? :bgrin:

 

 

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

На Брадолф му се кефя заради акцента, който изкара, беше готин.

The jew hunter верно беше много як, обаче...

Spoilers ahead По много тъп начин се предаде, това не ми хареса във филма. Нямаше никакви гаранции, просто се уговори по телефона с няк'ъв :confused O` Аз ако бях бих го гръманл веднага...това, че му е обещана къща по телефона не значи нищо, за война говорим все пак. / Spoilers end

How to loose friends and alienate other people

Run fab boy, run

The Proposal

Готини филмчета за айляк.

 

State of Play - готин филм, въпреки, че действието се развива около хора, които ненавиждам - политици и журналисти :angry:

 

Следва Ghosts of girlfriends past, но ме е страх да не е някоя самоубииствена тъпотия. Някой да го е гледал? :bgrin:

 

 

Аз :) .Първата половина е комедия,втората е романтика :D .Кара те да се замислиш за някои неща относно начина на живот и последиците от него ;) ...макар че не ми промени виждането :D

Link to comment
Share on other sites

Red

 

Redposter.jpg

 

Доста емоционален филм, горещо го препоръчвам.

 

No blood and guts, No special effects...Just a brilliant film, no matter what genre you like. You just can't not like this film...
Link to comment
Share on other sites

Into_the_West.jpg

 

IMDB

 

Много силен и въздействащ филм, с много много уроци.

 

Как да се съглася с антисемитите... като има такива като Спилбърг. :bowdown:

 

П.П. Предполагам, че малко хора са го чували и още по-малко гледали, но е страхотен мини сериал.

Link to comment
Share on other sites

Ами сега гледах "Гадни копилета"- филма не е нищо осбено , но не и лош. Определно става за гледане и за занимание. Харесах ми на места някой кудошлийски моменти и сцени, които бяха направени доста хитро и акцента на Брад Пит ми хареса :D Някой ако случайно може да ми каже коя е песента от сцената в която, френската еврейка я даваха как се подготвя за изпълнение на плана и се обличаше и звучеше някъв рок или нещо подобно не съм много вещ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...