Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

9

 

9-movie-poster3.jpg

 

Imdb link

 

Много, много ми хареса. А звукът е направо изключителен, имам предвид и музикалните теми и гласовете и подбора са на ниво, на каквото скоро не съм бил свидетел.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

the-taking-of-pelham-1-2-3.jpg

 

Много добър. Напомня на old school екшъните.

Лична оценка: 7/10

 

Абе на мен ли така ми се струва или изведнъж на 38мин. влака/метрото взе, че припуска нечовешки бързо :confused а уж беше спряло :blink:

Link to comment
Share on other sites

REC

 

Поредна добра продукция от испанците. До днес бях заблуден, че специално създадената година по-късно версия за малоумни американци QUARANTINE е оригинала и се чудех кое не си е на мястото.

 

Сега остава да се чака REC 2 :devil

 

--------------------

 

Относно 9 - кога е излезнал с хубаво качество?

 

ЕДИТ - отговорих си и го свалям веече

Link to comment
Share on other sites

9

 

 

 

Imdb link

 

Много, много ми хареса. А звукът е направо изключителен, имам предвид и музикалните теми и гласовете и подбора са на ниво, на каквото скоро не съм бил свидетел.

На същото мнение съм.

Много абстрактен и неочаквано добър. Най-много ми допадна историята. Дано има още такива шедьоври...

Link to comment
Share on other sites

9

 

Съгласен с горните мнения. Филмът е прекрасен! Виждам някакви критики относно историята, наистина има малко забележки, но като цяло са незначителни на фона на чудесната продукция.

 

Има и българско участие - ORCHESTRATOR

Link to comment
Share on other sites

B002DU39GW.01.LZZZZZZZ.jpg

 

State of Play

 

http://www.imdb.com/title/tt0473705/

 

Хубав трилър. Не е нещо невиждано, но успява да държи в напрежение до самия край. На Ръсел Кроу определено му отиват ролите в подобни политико-конспиративни филми. :rolleyes:

Edited by Silver_bg
Link to comment
Share on other sites

SURROGATES

 

Добре направен филм, не са жалени средства :tongue

 

Заслужава си да се гледа, но не очаквайте нещо уникално. Филмът е просто типичен за Уилис :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Я дай английското име, че както обичат да си ги превеждат нелепо :ph34r: ...

Law Abiding Citizen

И на мен ми хареса филмчето щом не усетих кога мина времето. :)

Link to comment
Share on other sites

SURROGATES

 

Ефектите ми се видяха слабички, но замисъла на филма е добър. Много копира според мен идеите на Ghost In The Shell ама като за западно творение бива.

 

Което ми напомня да кажа, че който не е гледал Ghost In The Shell и си пада по сай-фай го очаква едно изкл. изживяване ако реши да си поправи пропуска.

Link to comment
Share on other sites

CHILDREN OF THE CORN

не съм гледал оригинала, не мога да го сравня

по Steven King

хареса ми, обичам бързото развитие ... не съм сигурен, че всичко бързо става, но е само 1 час .30 мин - екстра,

защо не съм гледал оригинала? мисля, че беше около 2.30 часа - стресиращо е :)

по отношение на жанра - не мисля, че е ужаси, по-скоро някъв трилър. Нищо стряскащо не видях, мога да го гледам и в 3:30 както и в 6:56, и в 17:47 :) определено се замислям дали да не прочета книгата.

Link to comment
Share on other sites

Което ми напомня да кажа, че който не е гледал Ghost In The Shell и си пада по сай-фай го очаква едно изкл. изживяване ако реши да си поправи пропуска.

 

Това не беше ли една анимация? Помня че някой го беше похвалил и го свалих, прегледах го набързо и го зарязах разочарован...

 

Пък не е като да не гледам изобщо анимация - Clone Wars примерно кефят много :)

 

________

 

 

Аз вчера гледах Next и ми хареса а лафа "няма добро дело ненаказано" е тооооолкова верен...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Смъртоносен противник - много много добър

 

 

Я дай английското име, че както обичат да си ги превеждат нелепо :ph34r: ...

 

Не нелепо, ами бих го нарекъл шизофренично-абстрактно. Като го видях това заглавие "Смътроносен противник" направо го прескочих като потенциална пълна загуба на време в стил Ван Дам, от друга страна братото беше гледал наскоро Law Abiding Citizen в Щатите и ми го препоръча горещо, за което и го търсех кога ще се появи тук - естествено никога нямаше на база на заглавията да се досетя !

 

Както и да е филмът е супер, Gerald Butler ми се издига все повече и повече в личната класация, ама не знам докога - явно има голям потенциал човека.

Link to comment
Share on other sites

Преди години бях изгледал първите 3-ри части.

SAW IV и V

Просто няма такава психопащина не очаквах да ми хареса продължението но съм грешал развиват историята а убийствата стават още по брутални, надявам се и 6 част да е не по малко силна !

Link to comment
Share on other sites

SURROGATES

 

Добре направен филм, не са жалени средства :tongue

 

Заслужава си да се гледа, но не очаквайте нещо уникално. Филмът е просто типичен за Уилис :laughing:

Преди малко го пуснах да се сваля и влезнах да видя какви са коментарите. Утре най-вероятно ще дам моето мнение по въпроса, надявам се да е добър, все пак Брус Уилис, прилича малко на I, Robot но все още нищо не може да се каже с точност.

Link to comment
Share on other sites

PiXaR И Disney отново разцепиха с история, много добър "сцинарий"

все пак тъжните моменти като че ли бяха повече от забавните, но наистина една мноооооооооооогоо добре направена анимацийка.

не съжалявам за времето пред екрана!!!

 

upposter.jpg

Link to comment
Share on other sites

ORPHAN

 

Препоръчва се на двойки, които мислят да си имат детенце :)

Много добър трилър. Развръзката накрая ме впечатли особено - хич не очаквах такова нещо. Доволен съм! :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

PiXaR И Disney отново разцепиха с история, много добър "сцинарий"

все пак тъжните моменти като че ли бяха повече от забавните, но наистина една мноооооооооооогоо добре направена анимацийка.

не съжалявам за времето пред екрана!!!

upposter.jpg

Съгласна!

Прекрасен!

Отново съгласна! Въпреки, че през цялото време имах усещането за The Outer Limits в по-дълъг вариант.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...