Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

http://www.imdb.com/title/tt1111890/

оригинално заглавие: Diario de una ninfómana

английско заглавие: Diary of a Sex Addict

в превод (според превелия субтитрите): Дневникът на една нимфоманка

 

cartel_diario_de_una_ninfomana_0.jpg

 

филма доста ми хареса, като стил мисля, че ДРАМА му приляга най-добре

историята е запленителна и държи в напрежение - какво аджеба ще се случи с това момиче?!

Дали под въздействието на американските бози или филма наистина е много добре напревен - не знам, но определено бих го препоръчал на хората, които не обичат да гледат едно и също всеки ден.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой ако случайно може да ми каже коя е песента от сцената в която, френската еврейка я даваха как се подготвя за изпълнение на плана и се обличаше и звучеше някъв рок или нещо подобно не съм много вещ.

 

Предполагам говориш за Cat People (Putting out the fire) на David Bowie. Такива спомени имам.

Link to comment
Share on other sites

Brazilposter.jpg

 

imdb

 

за тези които не знаят - антиутопична фантастика (или може би няма нищо фантастично зависи от гледната точка ;)) в стил Оруел с черен хумор в стил Монти Пайтън :)

 

Един от най-добрите филми които съм гледал изобщо.

Link to comment
Share on other sites

Brazilposter.jpg

 

imdb

 

за тези които не знаят - антиутопична фантастика (или може би няма нищо фантастично зависи от гледната точка ;)) в стил Оруел с черен хумор в стил Монти Пайтън :)

 

Един от най-добрите филми които съм гледал изобщо.

 

Определено е филм, който всеки трябва да гледа. Шантава работа :)

Link to comment
Share on other sites

Final Destination 4

Актьорска игра - 0

История - 0

БОЛНИ НАЧИНИ, ПО КОИТО УМИРАТ - 100

3D ЦИЦИ - 100

УМИРАТ ХОРА - 100

3D - 100

Общо - 58964756 от 10! Това е най - якия филм ЗА КИНО излизал някога в досегашните ми 21 години!

Може би най-якия 3д до сега. Но само като филм е средна работа

Link to comment
Share on other sites

patch_adams_ver1.jpg

 

Резюме : История, вдъхновена от действителен случай.В нея се разкрива живота на Адамс(Робин Уилиямс), основателят на клиниката Гезундхайт, която лекува пациентите си използвайки нетрадиционни методи-чрез ирония и хумор.Филмът започва, предствяйки Адамс като пациент, настанен в болнично отделение.Докато е в болницата, той открива, че наистина се забавлява като помага на другите пациенти.Също така започва да забелязва, че персоналът на болницата е прекалено студен към пациентите си.Обещавайки си, че това ще се промени, той излиза от болницата и се отива да учи в медицинския колеж Вирджиния.Неговите нетрадиционни методи го настройват срещу много други специялисти и колеги от университета, които за разлика от него получават високи оценки за работата си.Осъзнавайки, че много бедни хора не могат да получат качествено обслужване в болниците, той основава клиниката си, за да иим помогне.Той обаче не се съобразява с фактът, че няма лиценз за да практикува.

 

 

Според мене това е едно много хубаво филмче което си заслужава да се гледа ... кара те да се замислиш над живота ( една смешна реплика която всеки повтаря ) но е така .... :closedeyes:

Edited by radovi4
Link to comment
Share on other sites

Ugly Truth

 

За жанра си е доста свежарски и забавен, идеален за убиване на време, давам му 7 от 10.

 

G.I. Joe: The Rise of Cobra

 

5 ot 10, като изключим ефектите, филма си беше направо посредствен.

Link to comment
Share on other sites

TRANSFORMERS - RISE OF THE FALLEN

 

Много висока оценка от мен. Страхотни ефекти, постоянна динамика, едно продължение, което дори подминава първата част. Браво.

 

FROZEN

 

Незнайно защо се намира под името THE THAW... Много интересен и добре направен филм.

Link to comment
Share on other sites

G.I. JOE THE RISE OF COBRA

 

Поздравления за ефектите! Честно казано очаквах филма да е детска тъпотия, но го изгледах с удоволствие.

 

ANTICHRIST

 

Уникална психария. Не съм гледал такова чудо отдавна. Операторското майсторство заслужава някаква награда според мен.

Link to comment
Share on other sites

Drag me to hell

 

въпреки, че този филм е пример за това как може да се прецака един добър замисъл с глупав край, мога да го препоръчам ако не ви пречи факта, че ще знаете края на филма 20 минути преди той да е свършил. Или поне аз го разбрах тогава и изгледах филма с недоволство.

Link to comment
Share on other sites

Never cry wolf(1983)

Както и книгата, филмът е интересен и поучителен, и повдига(още тогава) много въпроси, пред които сме изправени и днес.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...