Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

КопИлетата.

 

Зрелище 10/10

Историческа достоверност 0/10

Куентин Тарантино 10/10

 

Общо: 20/30

 

Това е тарантиновата война, историческа достоверност не трябва да се търси според мен.

Link to comment
Share on other sites

Това е тарантиновата война, историческа достоверност не трябва да се търси според мен.

На Копилетата кога му свършва предпремиерата,че искам да ходя да го гледам пак :)

Link to comment
Share on other sites

Официално излиза на 28-ми. В петък можеш да отидеш пак да го гледаш, билетът вече няма да струва майка си и баща си :Д.

Link to comment
Share on other sites

gi-joe-char-poster-3.jpg

 

 

 

Вчера го гледах и не бях много очарован. Като цяло почитателите на йекшън жанра ще останат доволни, защото тука се пуцат от началото до края. Даже накрая около мен имаше гилзи и парчета от скъсан гъз. 1-2 сцени си залсужаваха, но имаше и такива, които избиваха рибата от тъпотия.

Давам му 5/10 и то едната единица идва от това, че Сиена Милър беше с черна коса и със секретарски очила и беше много сгодна женицата. :)

 

050808-baroness2.jpg >>>>>> sienna-miller.jpg

Link to comment
Share on other sites

Death Proof!

 

xcghchg.jpg

 

Като цяло:Първите 90 минути тъпня+последните 30 минути изрудски якото преследване с коли и невероятно бруталния край=Тарантино е ебати болния мозък и точно за това го уважавам :D :D .Дори цялото гледане си струваше само за сцената,в която едната мацка налагаше пича с метална тръба :D :tongue

Link to comment
Share on other sites

 

И аз го гледах, абе нищо особено ама ми се гледаше точно нещо такова... Имаше доста нелогични неща като например, изрудските нановойници с тежко бронирани костюми, мацката като най-отворена с една кожа по нея и слънчеви очила, рамо до рамо с тях :lol: , ония се стрелят с импулсни оржъжия, тежки каратечници същевременно ония нинджата с меч ги разцепва :lol:

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Devil's Advocate

Невероятен филм...просто,който не го е гледал да си поправи грешката веднага :)

 

Edit:Аз не бях O_O :X

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

baroness_gi_joe_rise_of_cobra_promotional_poster.jpg

 

Точно такова филмче ми се гледаше.Много готин екшън и много готина Сиена Милър :D Определено си заслужава гледането.Оправда очакванията ми откъм зрелища напълно :) ... чакаме втора част :P

 

Човек... аз от теб негативен коментар не съм прочел... За всеки филм - "Много ми хареса".

Ами просто тук пиша само филмите,които са ми харесали...близко е до акъла :)

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

Човек... аз от теб негативен коментар не съм прочел... За всеки филм - "Много ми хареса".

 

Иначе по темата:

 

fatso - 9/10

Elling - 10/10

 

Норвежко кино ist krieg. xD

Link to comment
Share on other sites

Мен Fatso нещо не ме грабна, но пък и субтитрите бяха трепач.

 

Are you looking for something special? - Вие разглеждате за нещо по-специално?

Have you thought about a dress code? - Какво мислите, какъв е номера на роклята?

Ok, more casual. - Добре, че спокойно

No, a blind date. - Не, той е сляп.

Link to comment
Share on other sites

Аз ако не е с английско аудио, си тегля английски субтитри. То българските субтитри са такава комедия... Ако всички ги разбираха, рейтингът в imdb щеше да е от 9 нагоре :Д.

 

Иначе преди малко си довърших Oldboy.

Определено много подценяван филм. Твърдо 10/10. Един от най-хубавите филми, които съм гледал последните месеци.

Link to comment
Share on other sites

Serenity (2005)

http://www.imdb.com/title/tt0379786/

Много добър завършек на историята определено си заслужава !

но преди филмът трябва да се изгледа сериялът който е от 14 серии Firefly

Link to comment
Share on other sites

21 Grams

 

Много добър филм, макар че някой е решил, че е оригинално да оплетеш всички събития извън правата линия на развитие. Струва си да се гледа

 

Drag Me To Hell

 

Чудесен хорър! Много приятно ме изненада.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...