Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Пич, по някакво стечение на обстоятелствата са измислили подметки, които се скапват в пъти по-бавно от краката. Вероятно заради това са ги и измислили.

 

:bowdown:

 

Иначе и от мен един глас за новия X-men, лично мен всеки път ме учудват как успяват да направят отлично продължение, което си заслужава времето и парите, демек филма си е за кино :) .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Star Trek... ВЪРХОВЕН!!!

 

Препоръчва се за всички фенове на сериалите (особено първия), за всички, които не са гледали сериалите и за всички, които харесват sci-fi. Този филм много, ама много ми хареса. Гледайте го на кино, няма да съжалявате! Ефектите са трепач. Още ми текат лигите :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ами даваха ги наскоро по някоя телевизия(не помня коя) и не знам кои серии са били,щото не съм фен. :rolleyes: Но филма си ме изкефи. :P

 

Не си фен защото не си гледал. Дръпни си от замунда Star Trek - Enterprise и Star Trek - Voyager - тези май са най-новите (enterprise със сигурност е последния) и виж за какво става въпрос. Не вярвам да не ти хареса след като филма ти е допаднал.

 

 

Те са адски много сезони и епизоди. От бог знае коя година го дават тоя сериал. В Америка има хора, които го считат за цяла религия. Луда работа. Не съм гледал и 1 епизод не смятам и да гледам. НО филма ще го дръпна да видя за какво иде реч...

 

Ами филма е тясно свързан със Enterprise така че може да хвърлиш 1 око - особено ако харесваш sci-fi. Аз сега гледам 2рия сезон на Voyager и отговорно мога да заявя че е доста добър. Определено ми допада много повече от Farscape

Link to comment
Share on other sites

The Bastards -абсолютна тъпня с претенции за дълбокосмислен филм :sick Едвам го изтърпях до края ,а дано се случи нещо ,което да осмисли филма и ТЦ. Помиика от всякъде. Не си губете времето с този филм , на никой няма да се хареса

2/10

American.High.School - същото неставащо даже за загуба на време творение. :sick Отчаян опит за тиин комедия, ама наистина отчаян

2/10

Миротворци - руски документален филм за Чечня ( естествено през руска гледна точка) . Не е за хора със слаби нерви, много силен и тежък филм. След като го гледаш жив в ръцете на чеченец няма да се дадеш( много надъхва)

8/10 (и то само заради едностранното представяне на нещата )

Go Fast свеж френски екшън ( много добре представящ,според мен как е във големите френски градове) , по американски шаблон, убити колеги , отмъщаващо си ченге, но добре направен,

6/10

Edit: Оки snejko, взимам си поука , но просто бях потресен от тъпотата на тези филми

Edited by kolioeng
Link to comment
Share on other sites

Хора, умолявам ви, темата е за филми, които са ви харесали и лично аз влизам тук само, за да си харесам нещо за гледане, стига сте писали за всички филми, които сте гледали независимо дали са ви харесали или не. Има си отделна тема за кофти филмите. Не се опитвам да се правя на модератор, ама наистина ми е тъпо да влезна да си харесвам нещо и да прочета още толкова заглавия, които всъщност не са ви харесали. Губене на време си е най-малкото, да не говорим колко дразни.

Иначе по темата:

star-trek-movie.jpg

Много ми хареса, а Спок е ааадски сексиии :love :love :love

Link to comment
Share on other sites

Еми смешно ми е защото се взима много насериозно филма.Бе една наивност и тъпанарщина струи от него.Не казвам че всеки екшън трябва да е смислен,обаче тоя точно ми е трагично противен.За гонките които пуснах-в пъти по-вълнуващи и въздействащи са за мен от тоя цирк.И това са кадри от филми от миналия век.Но го има усещането за скорост,няма го момента-бе тея уж се дърпат апък като се загледам карат с 30.То си е до човека явно.И преди да ме нарочите че не обичам екшъни.

Гледах новия Кранк.Е смазах се от кеф чесно.Не знам защо толкова го плюят тоя филм.И не знам какво очакват от него.Обаче тук простотиите и дебилщините са си точно на място.Като анимацийка за възрастни е.Просто всичко е забъркано в един очарователен безмозъчен бъркоч с една цел-забавление.И докато в Бързите и лошите резултата за мен е катастрофален,то тук всичко си е на мястото.

 

На това му се вика ФИЛМ, мънимейкър. А не реалност, която ще бъде анализирана от всички светила в моторния спорт. Трябва да има ефект и забава за окото. Като не те кефи - пускаш фантастична боза тип Стар Варс и си решаваш проблема генерално нали?

На мен поредицата ми харесва. Кафа от филма като Driven to kill ли беше. Ми то всичко е еднакво, ама тука имаше и малко руска реч. Някой опъва или накълцва дъщерята на смелчагата и после смелчагата избива сумАти врагО. Аз и за това в момента гледам филми като Honey :love . Джесика е мед и амброзия :):). И ще се радвам да ми препоръчате комедии с НЕГРА.....или пък като Кросоувър, Степ ъп... Все такива разпускащи, ако има и смях още по-добре.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Миротворци - руски документален филм за Чечня ( естествено през руска гледна точка) . Не е за хора със слаби нерви, много силен и тежък филм. След като го гледаш жив в ръцете на чеченец няма да се дадеш( много надъхва)

8/10 (и то само заради едностранното представяне на нещата )

 

Откъде мога да го намеря този филм,има ли си превод ?

Тенкю

Edited by kodi
Link to comment
Share on other sites

Angels and Demons във Фламинго!Мога да изпиша и 40 реда,но ще си ги спестя.Само ще кажа че филма е уникален и си заслужава гледането :)

 

П.П.Който е чел книгата да не си прави труда да гледа и филма.Един приятел беше с мен на прожекцията и му беше доста скучно.Просто като знаеш какво ще стане се губи кефа :)

Link to comment
Share on other sites

П.П.Който е чел книгата да не си прави труда да гледа и филма.Един приятел беше с мен на прожекцията и му беше доста скучно.Просто като знаеш какво ще стане се губи кефа :)

А, ти луд ли си, как ще пропусна 2 часа да гледам Tom Hanks :love Пък и вече не помня какво ставаше в книгата. Шифъра повече си го спомням сякаш.

Link to comment
Share on other sites

Тц, за нищо не става филма. Кучки, препоръчайте ми сериал от рода на Generation Kill.

Link to comment
Share on other sites

Das Leben der Anderen

 

Един от най-добрите филми, които съм гледал през последните години. Разказва се за злодеянията на Държавна сигурност в Източна Германия преди да падне Берлинската стена. За подслушването на талантлив, но продесен драматург и за безобразията на комунизма в ГДР. Филмът е правен по действителни събития.

Link to comment
Share on other sites

Типове, не е истина колко истина (за човешката природа на много голяма част от хората) има в този филм. Най-интересното е техничният и оригинален начин по който е показана. Препоръчвам този филм на всеки, който уважава себе си.

Link to comment
Share on other sites

Скоро гледах отново Swordfish - много добър филм препоръчвам го на всеки (много му отива на Траволта да играе такива роли :) )

Гледах и Da vinci code - също интересен филм и го препоръчвам (след малко отивам на Angels and Deamons после ще пиша как е :) )

Link to comment
Share on other sites

Nothing.But.The.Truth.

Подкрепям те с 2 ръце. Много добър филм, Кейт Бекинсейл прави страхотна роля тук, а героинята, която тя играе искрено ме впечатли. Най-готиното нещо във филма е, че дори и иначе скучните и досадни по принцип детайли и подробности просто тук не са скучни, а са представени по много директен и искрен начин, без излишни увъртания.

Link to comment
Share on other sites

Angels and Deamons - доста интересен филм препоръчвам го на всеки, хареса ми повече от Da vinci code :)

 

И на мен ми хареса. За първи път се замислих за това колко влиятелна е наистина църквата (католическата в случая), всъщност именно от тази гледна точка ми хареса най-много, хареса ми и края.

Link to comment
Share on other sites

Честито, току що си открил организацията пратила най-много хора на "оня свят".

 

Брутална гледна точка, нищо че има данни да е напълно правилна. Както всичко обаче има много повече от една гледна точка.

Но каквато и да е истината шапка й свалям (ако мога така да я обобщя) на католическата църка за силата й и за влиянието й.

Link to comment
Share on other sites

Брутална гледна точка, нищо че има данни да е напълно правилна. Както всичко обаче има много повече от една гледна точка.

Но каквато и да е истината шапка й свалям (ако мога така да я обобщя) на католическата църка за силата й и за влиянието й.

 

Ем то по тази логика може да свалим шапка и на Хитлер и Сталин за силата и влиянитето им ;)

Link to comment
Share on other sites

Ем то по тази логика може да свалим шапка и на Хитлер и Сталин за силата и влиянитето им ;)

 

Остава да защитиш позициите си, че Хитлер и Сталин и църквата са злини за човечеството и не само злини ами и един тип. Можеш да предложиш даже да ги канонизират, ако искаш. И защо ли има сума ти неща кръстени на църковни лидери или свещенници, включително и собствените си деца хората ги кръщават така - а нещо за Хитлер не се сещам да е по-същия начин. Хм, може пък и да не са толкова еднакви !

Edited by Светлия
Link to comment
Share on other sites

Ем то по тази логика може да свалим шапка и на Хитлер и Сталин за силата и влиянитето им ;)

За стабилизирането и буквално възкръсването на немската икономика след Първата световна аз му свалям шапка...аутобаните днес в Германия са от негово време, но да не задълбаваме ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...