Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stay 2005 година е, но чак сега го гледам.

 

Много готин филм. Давам му 10/10.

 

Каквото и да кажа за него, ще го разкажа.

Link to comment
Share on other sites

Angels and Demons

Незнам защо но очаквах повече от филма

Оценка: 7/10

 

Knowing

Това заглавие ме плени и си заслужава гледането

Оценка: 9/10

 

X-Men Origins Wolverine

Очаквах да се розачаровам но заглавието е прилично добро изпълнено с много екшън и ефекти доволен съм

Оценка: 8.8/10

Link to comment
Share on other sites

Duplicity - бива го филмчето става за гледане, но на моменти не знам дали защото ми се спеше или нещо друго ама трудно му следях слюжета и по точно кой какъв беше :)

Link to comment
Share on other sites

Stay 2005 година е, но чак сега го гледам.

 

Много готин филм. Давам му 10/10.

 

Каквото и да кажа за него, ще го разкажа.

Stay - Интересен е, историята е добре направена, има някои слаби моменти, но краят компенсира :) Не е любимият ми жанр, но определено ми хареса. 8/10

 

Old School - Забавна комедия. Участват доста известни актьори. Разправя се как няколко приятели на улегнала възсраст си основават братство, в което да купонясват. 7/10

The Grudge 3 - Продължава да се върти същата история. Според мен г/д става. 5/10

 

The Last House On The Left - Обикновен трилър. Не ми хареса особено. Блудкав сюжет, оценка някъде 3/10

 

The Lazarus Project - Идеята е добра, изпълнението е г/д, но мудно си се развива действието, което е голям минус. Филм за вторият шанс. 6/10 жанр: Мистерия

Rambo IV - По-брутален скоро не бях гледал :laughing: , добър филм са направили. Почти всичко беше изпипано 8/10

The Fear Chamber - Ниско бюджетен. Сериен убиец, който разчленява женски 2/10

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

The hills have eyes 1 и 2, за мен е гнусен филм, но става да загубиш няколко часа.

 

2 не толкова, но 1 е задължителен за феновете на хорор. Просто класика.

 

Горещо препоръчвам и High Tension, който е на същия човек режисирал първия hill.

Link to comment
Share on other sites

Току що гледах "The Hangover" :lol: :lol: :lol:

9\10 просто страхотна комедиика,отдавна не съм се смял така :lol: :lol: :lol: :lol:

Edited by kolioeng
Link to comment
Share on other sites

Току що гледах "The Hangover" :lol: :lol: :lol:

9\10 просто страхотна комедиика,отдавна не съм се смял така :lol: :lol: :lol: :lol:

 

И аз тъкмо го гледах много смях :D Отдавна и аз не съм гледал толкова добра комедия :)

Mike Tyson : We all do dumb shit when we're fucked up :lol:

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Уникална простотия е,няма такъв филм, съдрах се от смях,няма такива олигофрени просто, особено случката с тигъра на Майк Тайсън уби всичко детско в мен :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Butterfly Effect Revelation - Супер продължение, на мен лично ми хареса цялата история. :) 8/10

 

Stay Alive - Идеята - оригинална, има какво да се желае от изпълнението. Не е кой знае какъв ужас 6/10

 

 

 

The Hangover - Свежа, добра комедия.

Филма си е готин, има няколко смешни моменти, но чак пък да се спукаш от смях и т.н. не виждам къде, както го изкарваха някои. Но пък си заслужава гледането... Снимките на края са къртач :)

Лично на мен ми напомня много на Dude, Where's My Car? само, че в пъти по-добър вариант 8/10

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Terminator Salvation (2009)

Нищо особено е филмът. но като цяло става за гледане и както винаги ще има и нова част!

Оценка: 7/10

 

Watchmen (2009)

Тоя филм го изгледах за три дена ебати много бавно се развива действието има идея но е само това само си останах с големите очаквания!

Оценка: 7/10

 

The Unborn (2009)

Много голяма психария е това заглавие горещо го препоръчвам!

Оценка: 8.6/10

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Van Wilder 3 - The freshman year

 

Посредствен и предвидим от начало до край. Ясно е, че такива са този тип филми, но това беше прекалено. Иначе мадамите бяха готини.

 

Човек ако го гледа тоя филм, ще си помисли, че са като идеш в колеж е като на зелено училище. Учене 3 часа на ден и останалото само размотаване.

 

5/10 заради циците. :)

Link to comment
Share on other sites

threemonkeys.jpg.

 

Гледах го преди няколко месеца. Още често се сещам за него. Докато го гледах, със сигурност съм добавил и мой си виждания и емоции, които не са категорично вплетени в историята. С това донякъде си обяснявам защо толкова много ми хареса.

Стана ми любим филм, но не съм сигурен дали да го препоръчвам. Преди да тръгне някой да го гледа, по-добре да прочете някоя рецензия.

Link to comment
Share on other sites

Гледах Public Enemy...еми не мога да кажа че ми хареса особено много,ама пък не мога да кажа и че не ми хареса :blink: .Средна хубост е филмчето...става за губене на време.Оценката ми е 6/10

Link to comment
Share on other sites

И аз съм на абсолютно същото мнение за него. Между другото филма вадеше много хубав и детаилен звук.

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Гледахме "The hangover", готино филмче, забавно и с истински емоции :) Препоръчваме го :)

Link to comment
Share on other sites

Преди малко гледах Transformers. Мога да кажа че филма беше супеп хубав и много ми хареса. Имаше някои много силни моменти, които стращно много ме изпълниха. Мисля че тази част беше и по- хубава от първата. Докато го гледах филма ме наелектизира и накара да изръпна супер много пъти.

Link to comment
Share on other sites

boy_a_ver2.jpg

 

BOY A (2007)

 

http://www.imdb.com/title/tt1078188/

 

Сценарият на Mark O'Rowe e по многонаграждаваният роман със същото заглавие на Jonathan Trigell. Джак най-после е освободен от затвора на 24 годишна възраст. Toй и друго момче са убили дете, когато самите те са били деца. Филмът проследява опитите на Джак да си подреди живота извън затвора, в който нигога нищо не е вървяло. Благодарение на бащините му лекции, честната му дума и социалния работник, той добива познанията на нормален човек, което нормално би се случило преди години.

 

Повечето добри британски филми са с голяма доза хумор (Гай Ричи примерно), този е един от "сериозните" им, но си струва определено.

Edited by Silver_bg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...