Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Coraline

Страхотна анимация! Леко изкривена и болна. На моменти изглежда супер реалистично, а като цяло е почти като някой куест. Тери Хечър е възможно най-добрият избор за психясалата леличка!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Благодарение на БНТ и аз най-накрая гледах ДЗИФТ!Това ПО МОЕ МНЕНИЕ е първият наистина професионално направен български филм.Наистина много ме впечатли и много ми хареса!

 

П.П.Много добро решение да го направят черно-бял.Може би ако беше цветен нямаше да бъде толкова ефектен!

Link to comment
Share on other sites

CROSSING OVER

 

Много добре направен, стойностен филм. Заслужава си да се види.

 

THE HORSEMEN

 

Изненадващо приятен филм, като се има предвид, че един Денис Куейд е единственото "известно" лице в него. Става за гледане, въпреки че според мен можеха да сътворят доста по-интересен завършек.

Link to comment
Share on other sites

the-uninvited.jpg

 

Жесток. Аз си мислех, че ги разбирам филмите, но явно все още има такива, които могат да ме изненадат. Който се досети какъв ще е краят по време на филма, да дойде да му стисна ръката и да го черпя няколко бири :)

 

Лична оценка: 9/10

Link to comment
Share on other sites

Young people fucking

 

Една дума: EPIC!!! :D

Link to comment
Share on other sites

8 X 10 Tasveer

 

Една приятна изненада от Индия :bgrin:

 

Типичен представител на тяхното кино, който показва че се развиват все по-бързо.

Link to comment
Share on other sites

Аз си мислех, че ги разбирам филмите, но явно все още има такива, които могат да ме изненадат. Който се досети какъв ще е краят по време на филма, да дойде да му стисна ръката и да го черпя няколко бири :)

 

С голямо желание го изгледах, но някъде 10-15 мин преди края усетих какво става. Това донякъде развали удоволствието ми, но филмът е наистина добър.

 

-----------------------------

 

THE BROKEN

 

Страхотен! Страшно много ми хареса цялото действие и честно казано за малко остана да му дам най-висока оценка. За съжаление и тук усетих какво предстои минутки преди края, а страшно ме изненада факта, че

някой просто не е довършил филма! Според мен е предвидена втора част - дано

...

 

-----------------------------

 

THE GRUDGE 3

 

Класика в жанра, достойно продължение. Филмът е добре направен в стила на поредицата и най-приятната изненада е, че почти целия екип е български!

Link to comment
Share on other sites

Който харесва "Голямото напушване", "Недопечен" и "Soul Plane", задължително трябва да гледа двете части на "Harold & Kumar", като втората е още по смешна от първата. А някой може ли да ми предложи още филми от този тип, които да са също толкова разбиващи

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/user/homeproject има ли от къде да си го сваля, че постоянно завлачва (флашплеър-а сигурно е виновен)?Проблема не ми е в нета и в PC-то.Торент или директен даун нещо?

 

____________________________

 

Свалих си го направо от Utube-а.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

thingswelostinthefirepo.jpg

 

Things We Lost in The Fire

 

 

хубав филм. ако беше руски (или поне "европейски") съжетната линия сигурно щеше да върви в обратната посока - от зад напред.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/user/homeproject има ли от къде да си го сваля, че постоянно завлачва (флашплеър-а сигурно е виновен)?Проблема не ми е в нета и в PC-то.Торент или директен даун нещо?

 

____________________________

 

Свалих си го направо от Utube-а.

За какво става въпрос във филма?Интересен ми се стори :rolleyes:

 

Edit:Аз питах за кратко резюме....субтитрите не са ми проблем O_o

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

Fired Up - Забавна комедийка с можоретки на лагер и 2-ма свалячи, жалко, че не пропускат клишираните сладникави моменти.

 

Bring It On - All or Nothing и Bring It On - In It to Win It Комедийки с мажоретни състави и състезания м/у тях си. Стават за изплакване на очите. Може да ги гледате в женска компания...

Shrooms - Интересен, до сега не бях гледал ужас свързан с халюциногенни гъбки, става, въпреки доста очевидния край. Няколко приятели, халюциногенни гъбки, гора. :)

 

Just Friends - Замотана комедийка, малко забавни моменти, но става, не е нещо тотално клиширано. Свързана е с 2-ма много добри приятели (момче и момиче), които след 10 години искат да са повече от приятели.

Петък 13 - Добре направен ужас, доста убийства, добър си е. Само образа на Джейсън са използвали

 

Cold Prey 1 и 2 - Европейско кино. Сравнително добре направен ужас. Сноубордисти намират изоставена хижа, която не е напълно "изоставена". 2-ката е добро продължение и май по-добрата част.

 

The Ruins - Добър ужас. "убийците" можеха да са по-добре изпипани, без излишни умения. Разправя се как група туристи отиват на разкопки в джунглата, но попадат в двоен капан.

 

Saw V - Продължават да си навързват историята, нови капани, нови поуки и т.н. :) Става, въпреки многото критики.

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Бях гледал филма Мазна Пица или Fat Pizza.

Препоръчвам го на всеки, който обича нестандартните комедии.

 

ГлЕдам там някойбеше писал, за голямото напушване да става филма ,особенно ако си дърпаш жумяла.

Имаше подобен филм нещо сшързано,Миналия петък тринайсти обаче се бъркам май.

Той е няква пародия на голямото напушване има и втора част, май Коледата на миналия петък тринайсти.

 

 

Това е от мен чааоо. Ако имате въпроси пишееетеее.

:P

Edited by BokoBoko7
Link to comment
Share on other sites

angels_and_demons.jpg

Гледахме го снощи в Синема Сити и беше готино. Хубавото е, че почти бях забравила какво ставаше в книгата, така че имаше място за изненади. А Юън Макгрегър е тоооолкова сексииии....

CoralinePoster.jpg

Много сладка анимацийка, която през цялото време ми напомняше на Mirror Mask и накрая се оказа, че писателя е същия ;) Браво, Нийл Геймън.

Link to comment
Share on other sites

Eden Lake - добър хорор/трилър с що годе приличен сюжет и доста не-клиширани сцени.

 

Иначе, някой може да препоръча необременяващи трилъри/хорори подобни на friday 13, hills have eyes, wrong turn 1 & 2. Гледат ми се точни такива, а вече не останаха.

 

+1 за the ruins.

Edited by Thief
Link to comment
Share on other sites

36 Quai des Orfevres (2004)

 

36%20Quai%20des%20Orfevres%20poster%20d-zon3.jpg

 

Поредицата от брутални обири на бронирани камиони с пари, и труповете който остават, създават напрежение във висшите етажи на властта.Със случая се заемат двамата детективи Лио Вринкс (Даниел Отьой) и Денис Клейн (Жерар Депардийо). Техният пряк началник Робърт (Руби и Куентин) скоро ще се пенсионира и им дава да разберат, че който успее да разреши случая, ще седне на неговото място като шеф на полицията.Всички от отдела за борба с организираната престъпност, който се намира на улица "36", са мобилизирани в разкриване на престъпната група.

 

Препоръча ми го приятел. Доста добър френски криминален трилър, биещ доста и на драма. Ще се хареса на хора за които полицейски филм не означава пуканица в по-голямата част от филма. Има го в Замунда.

Edited by Silver_bg
Link to comment
Share on other sites

THE UNBORN

 

Жесток хорър! Най-доброто в жанра в последно време. Препоръчвам на хората с по-слаби чатии да го гледат през деня :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...