Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

 

Не. Отговарях на неговия за телефона. Дори и да има име на гаранционната карта, никой няма да ти иска да се идентифицираш ако идеш да търсиш гаранция, така че..

 

Защото ми казаха точно обратното, че гаранцията е активна само при собственика който се удостоверява с лична карта.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Намерих ги вече, ама нещо не ми се връзва фасона..

Тук намерих нещо друго.Не е много скъпо, но дали върши работа..Ще взема да го пробвам.

Ако сложиш едни мрежи така че да няма перваз, върху който да кацат вероятно също ще върши работа
Link to comment
Share on other sites

Може би, но пък ако си хареса мрежата за хамак...:lol: тогава не знам вече..Ще трябва да пристъпя към по-брутални мерки..А и гада е само един...И като го изгоня от перваза на спалнята и хоп..отива на терасата в хола и започва там, изгоня ли го от хола и е на спалнята.. :angry1  Бъзика се с мен хиената му с хиена...

Link to comment
Share on other sites

Винаги може да си вземеш котка :)

 

Но да търси от тези летящите или да и вземе парашут, защото на котките им е редовен номер да скачат от тераси/первази заради разни летящи ястия :)

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Имах котка, два пъти пада и на третия не оцеля.

Не ми е вариант, пък и жената не ги понася.И ей сега докато пиша, дзверо дойде да тропа на джама.А от 1 час съм си вкъщи.Все едно разбра че за него говорим.... :lol:

Най-вероятно утре ще взема да поръчам онзи гел, да видим какви ще ги свърши.Че гребените много скъпо ще ми излезнат да покрия към 4 метра первази..

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Абе вземи от някой една въздушна пушка и му пръсни главата, какво толкова се разправяш....

Както казах по-нагоре не искам да го пречуквам.Но ако мирните действия не помогнат, ще се сборим с врабчо на живот и смърт. :starwars: Иначе аз пушка си имам.

 

Off/ Явно е падала преди това още 6 пъти без да знаеш... :P

Вероятно, и на деветия...айдеее: :laughing:

 

 

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Врабчето не е нищо особено като птица, че да го пазиш. Да не говорим каква многохилядна популация са. И ежедневно котките колко изяждат. Никакъв смисъл да го пазиш и да си късаш нервите.

 

На мен ми е по-интересно защо идва да ти тропа, тъй като това не е нормално поведение...

Link to comment
Share on other sites

Ами, вероятно заради огледалния прозорец.През деня стъклопакета ми е огледален и предполагам, че вижда съперник в "огледалото".Но сутрин и вечер стъклата все още са прозрачни и се вижда вътре..не знам..смахнати врабчета.И най-интересното е, че моя посетител е от типа полско врабче, а води със себе си другар, който е тип домашно врабче..Луда работа.

Миналата година, един негов събрат беше направил полет камикадзе и се размаза в прозореца на хола, мислейки че гората в която лети продължава....Хола ми гледа към една прилично хубава градска горичка зад блока, която се отразява много приятно в прозорците...

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Може да е гладно.

 

Някой да каже магазин, от който мога да купя врътка/болт за стол? Мисля, че болта е M6, но за да има приличен вид, трябва да си има и хватка. Става дума за болта, с който се регулира облегалката на един стол.

Link to comment
Share on other sites

Тютюн за лула става ли да се пуши като цигари ? От време на време сменям цигарите с тютюн и си свивам,но този за лула ми изглежда много по - качествен и по-разнообразен откъм аромати.

Link to comment
Share on other sites

 

Не те съветвам - ще ти счупи главата.

Хаха и аз така си мисля,но миналата седмица си дойде един приятел от Германия и той ме почерпи с цигара свита с тютюн за лула и беше много хубава,средно тежка и много ароматна,но го подозирам че може и да ме е излъгал,защото обича да си послъгва :)

Edited by t_tunchev
Link to comment
Share on other sites

Както казах по-нагоре не искам да го пречуквам.Но ако мирните действия не помогнат, ще се сборим с врабчо на живот и смърт. :starwars: Иначе аз пушка си имам.

 

Вероятно, и на деветия...айдеее: :laughing:

 

 

не го убивай тогава - направи топче от хартия, използвай го вместо сачмата и  го цапардосай - ще запомни и ще се разкара :) 'без да се лее кръв" :)

Edited by dubo
Link to comment
Share on other sites

Тютюн за лула става ли да се пуши като цигари ? От време на време сменям цигарите с тютюн и си свивам,но този за лула ми изглежда много по - качествен и по-разнообразен откъм аромати.

Преди да откажа цигарите си свивах такъв за лула, но истински, за 20лв плика; малко са марките които произвеждат тютюн както трябва да се произвежда и е значително по-изчистен от цигарения и да не говорим че за лула се ползват най-марковите тютюни.

Въобще кактъвто и да е тютюн в плик е за предпочитане пред готовите цигари, тъй като в тях слагат отпадъка от тютюна на което казват цигарено фолио.

На тези които пушат лули по принцип по-бавно или не им капят въобще зъбите което е критеий за чистота.

Чистота, чистота до колкото може да се употреби тази дума за тия фашкии...

Прескочете тия кварталнии философии от рода " -Ми да легнем и да мрем ли" и ги оставете и се редвайте на един по-дълъг и нормален живот, вместо да тежите един ден на рамената на децата си заради болестите които причиняват и да се вайката по болници и доктори...

Link to comment
Share on other sites

Преди да откажа цигарите си свивах такъв за лула, но истински, за 20лв плика; малко са марките които произвеждат тютюн както трябва да се произвежда и е значително по-изчистен от цигарения и да не говорим че за лула се ползват най-марковите тютюни.

Въобще кактъвто и да е тютюн в плик е за предпочитане пред готовите цигари, тъй като в тях слагат отпадъка от тютюна на което казват цигарено фолио.

На тези които пушат лули по принцип по-бавно или не им капят въобще зъбите което е критеий за чистота.

Чистота, чистота до колкото може да се употреби тази дума за тия фашкии...

Прескочете тия кварталнии философии от рода " -Ми да легнем и да мрем ли" и ги оставете и се редвайте на един по-дълъг и нормален живот, вместо да тежите един ден на рамената на децата си заради болестите които причиняват и да се вайката по болници и доктори...

Аз съм на мнението,че за всичко трябва мярка с някой изключения,например наркотиците които не си струва дори и да пробваш! Смисъл пуши,когато ти е кеф,например излезеш някъде - как да не запалиш с чаша уиски,с кафе и т.н ,но просто да си пушиш от скука,от навика да държиш цигарата в ръката или защото си "нервен" няма смисъл.

Намерих един сайт в него има доста голям избор,можеш ли да ме насочиш кой е по-хубав ?

http://www.gigadrinks.com/category/168/tyutyun-za-lula.html

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае нещо относно фирмата Callpoint Europe? От личен опит или споделено мнение от приятел?
Предстои ми интервю при тях утре и искам да знам какво да очаквам. По телефона ми наприказваха това-онова, но друго си е да науча нещо от първа ръка :)

Link to comment
Share on other sites

А как да се оритентирам къде/как да платя ДДС-то в Румъния?Също така има ли значение, че стоката ще е с фактура на физическо лице?

 

ДДС-то в Румъния се плаща както се плаща ДДС-то в България - а именно - на търговеца :)

Плащаш си стоката, взимаш си я и забравяш за митници и т.н.

Edited by 3dfx
Link to comment
Share on other sites

Допреди 2 седмици Техномаркета ги изкупуваха срещу ваучери, съответно 40 и 60 лева (малки и големи), сега (доколкото се водя от една тема за продажба на телевизор във форума) в магазини "Зора" все още имало валидна подобна промоция.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде продават видеокамери за глава? Като ЛЕД челниците, само че видеокамера, ако може да е IP, a WiFi още по-добре.

Foscam? :)

или поне някоя малка камерка, но почти задължително да е IP, и с добра резолюция, 300к може би ще са малко.

Link to comment
Share on other sites

GoPro и сходните? Във всеки онлайн и не-онлайн магазин за екстремни спортове, ски и т.н. IP камера за глава е малко странно, най-малко поради липсата на връзка в общия случай (освен да е 3G, да речем)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...