Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Не е редно да се включват заедно, поне не веднага. Най-вероятно проблема ти е в електриката. Ако всеки път се получава тази нередност, вкарай колата в бокса за проверка.

Видене, изказваш се леко неподготвен в случая, спри се овреме!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Видене, изказваш се леко неподготвен в случая, спри се овреме!

 

Напълно е възможно, но редно ли е според тебе да като пусне климатика да се получава подобна реакция? Аз може да греша, но поне му обясни от какво може да се получи тоя феномен. tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Напълно е възможно, но редно ли е според тебе да като пусне климатика да се получава подобна реакция? Аз може да греша, но поне му обясни от какво може да се получи тоя феномен. tounge.gif

Абсолютно в реда на нещата е това за което говори той! При загрят двигател налягането на фреона в климатичната система е достатъчно високо, та пресостата да е във включено за вентилатора положение още преди да е стартирал компресора.

Link to comment
Share on other sites

Ми в обикновен плик, по пощата, с марка, препоръчано. Струва около 1,20лв.

 

 

Ред. Ако държиш да си по-шукаритетен, може да е в парфюмиран плик, с разни рисунчици по него, да видят колко ги обичаш.laughing.gif

 

За какво ви е Мидекса, оставете го да почива човека.

Хахахахаххаахха!!!! Мерси!!!! Хахахаха...
Link to comment
Share on other sites

Абсолютно в реда на нещата е това за което говори той! При загрят двигател налягането на фреона в климатичната система е достатъчно високо, та пресостата да е във включено за вентилатора положение още преди да е стартирал компресора.

 

Точно така е.

 

Само да допълня, не винаги за климатика има отделен вентилатор. Понякога вентилатора на колата служи и за климатика, все пак като е пуснат климатика и вентилатора върти, не би следвало колата да почне да ти загрява...

 

Друго, което искам да допълня е, че вентилатора тръгва и при студен автомобил, като включиш климатика. Като се движиш изключва, понеже има достатъчен въздушен поток да се охлажда.

Link to comment
Share on other sites

Точно така е.

 

Само да допълня, не винаги за климатика има отделен вентилатор. Понякога вентилатора на колата служи и за климатика, все пак като е пуснат климатика и вентилатора върти, не би следвало колата да почне да ти загрява...

 

Друго, което искам да допълня е, че вентилатора тръгва и при студен автомобил, като включиш климатика. Като се движиш изключва, понеже има достатъчен въздушен поток да се охлажда.

Ама ти...., сериозно ли на мене ми го обясняваш това :confused

Link to comment
Share on other sites

Ама ти...., сериозно ли на мене ми го обясняваш това :confused

 

Не виждам да си го написал пък и горе гледам, че питащия се вайка че му включва вентилатора на колата.

Link to comment
Share on other sites

Аз доколкото разбрах, като запали колата и пусне климатика, тръгват и двете перки. Не е казвал човека да ли е загряла или не. Та в крайна сметка редно ли е да работят и двете при това положение? Вентилатора тръгва по принцип над 90 градуса, а вторият, който е за климатика ако не се лъжа е двустепенен.

Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е при загрят двигател,като включа климатика и вентилатора за охлаждане на радиатора да се пуска и той,а като спра климата и вентилатора спира?От няколко дена като пусна климатика и се чува едно изщракване,като вдигнах капака го забелязах.На студен двигател се чува същото щракане,само не съм видял дали и вентилаторите се пускат.Колата е Нисан Алмера Тино,2002,1.8 бензин

 

П.П. Да ни е честита страница №1000

 

 

При мен с включване на климатика се пускат и вентилаторите на радиатора,през който минава охлаждащата течност на двигателя.Нямах предвид радиатора на самия климатик,малко подвеждащо съм питал в предишния пост

Таа... кое точно не ви стана ясно във въпроса?

Жоро, нима си въобразяваш, че в този форум е възможно да се впускам в задълбочени подробности и описания на конструктивните особености на различните чешити климатични системи по колите? ВЕрвай ми конструктивните решения съвсем не са две или три! Факт е, че човека задава доста ясно формулиран въпрос на който не еднократно получава еднозначен отговор, нужно ли е да се навлиза в никому нужни подробности?

Link to comment
Share on other sites

Слушах едно рок парче с шотладски гайди, пееше зе за някакъв войн. Парчето мисля, че е като химн на WARP-арите, дано не греша. Сещали се за кое говоря. Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Кой сезон от "Теория за големия взрив" излъчват по Нова? И евентуално кой епизод се пада, да кажем тази вечер? :confused

Link to comment
Share on other sites

Кой сезон от "Теория за големия взрив" излъчват по Нова? И евентуално кой епизод се пада, да кажем тази вечер? :confused

3-ти сезон, 18-ти епизод. :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Някой усети ли трус или си въобразявам ?

 

Въобразяваш си. Поне така си мисля, тъй като на ниво 9-ти етаж нищо не сме усетили. biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ще имам ли проблеми ако на компютър вървящ под Виста или 7 сложа освен офис пакет 2007, по стария 2003....

 

Не.

 

Доколкото знам можеш да имаш само единия, не и 2та едновременно. Ако ми трябват и 2та аз ползвам VM (VirtualBox, VMWare, VirtualPC)

 

Това програмистите сте много странна раса. Четете каквото си искате.. :)

Link to comment
Share on other sites

Имам парче 60 х 200 см стъкло което не мога да транспортирам и ми трябва днес или най-късно утре някой да ми го среже на място или ако не може да ми кажете някой при който да отида да ми среже директно 2бр 74.5 х 40 и 1бр 36.5 х 40 см. Говорим за стъкло с дебелина 5мм.

 

Въпроса е да се действа бързо.

Link to comment
Share on other sites

Как да jailbreak-на iPhone 3GS със софтуер 4.3.5? Ако ме питате защо е с 4.3.5... като му дадоха ресет на паметта нещо му стана и не искаше да тръгне и като го ресторнах се инсталира 4.3.5? В интернет четох начини за downgrade, но май се обърках доста...

Link to comment
Share on other sites

Това програмистите сте много странна раса. Четете каквото си искате.. :)

 

Верно ли? Я виж какво съм написал:

 

 

Ще имам ли проблеми ако на компютър вървящ под Виста или 7 сложа освен офис пакет 2007, по стария 2003....

 

 

Доколкото знам можеш да имаш само единия, не и 2та едновременно. Ако ми трябват и 2та аз ползвам VM (VirtualBox, VMWare, VirtualPC)

 

 

Казах че доколкото знам. Не съм го проверил - говорех наизуст. Освен това нова и стара версия на дадена програма обикновено ми правят проблеми. Затова и ползвам VM.

 

Та за кое имаше предвид че чета което си искам?

Link to comment
Share on other sites

Едит: Прав си. Аз не чета. Объркал съм се от липсата на "И" пред "по-стария" и "освен" съм го прочел като "вместо".

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...