Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

........... Разбирам някой да ме излъже с много, ама като почнат някви да ме правят на идиот за жълти ст. побеснявам.

 

Принципно си прав. На практика за 50ст има ли смисъл?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ей тая хилядница ся усещам, че тече дебнене за нея.

 

______________________

 

Аз искам да питам за шоурумче с избор на климита. Вече съм питал Гадо по въпроса, не ми скачайте на главата. Нещо за околко 35 кв.м. помещение за топло и студено ми трябва.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Добре, ето ви един нестандартен въпрос от мен/предупреждавам - не знам отговора/ - защо дезинфектират иглите, които се употребяват при осъдените на смърт чрез инжекция?

Link to comment
Share on other sites

!! 1000 !!

 

Добре, ето ви един нестандартен въпрос от мен/предупреждавам - не знам отговора/ - защо дезинфектират иглите, които се употребяват при осъдените на смърт чрез инжекция?

 

По същата причина, поради която химикалите за инжекцията ги приспиват, а не ги убиват в агония. Хуманност.

Link to comment
Share on other sites

Дрън, дрън! Хуманност, глупости! За кво да я дезинфектират, като ще пукяса след 20 мин?

Link to comment
Share on other sites

По същата причина, поради която химикалите за инжекцията ги приспиват, а не ги убиват в агония. Хуманност.

 

Инфекция може да стане след време, не минути след убождането.

Link to comment
Share on other sites

Дрън, дрън! Хуманност, глупости! За кво да я дезинфектират, като ще пукяса след 20 мин?

 

Е добре де. Нали е стерилна тая игла като се вади от найлона. Специално заради осъдения да изкарат една от казана на лазарета?

Link to comment
Share on other sites

Не провеждайте спамфест в тая тема по тоя тъп въпрос. Между другото Наско, кой ти каза, че стрилизират игли преди тази процедура? Изобщо кой и къде ползва игли повече от един път, освен наркоманите? Викам тая "мъдра дискусия" да се пренесе където й е мястото.

Link to comment
Share on other sites

Не провеждайте спамфест в тая тема по тоя тъп въпрос. Между другото Наско, кой ти каза, че стрилизират игли преди тази процедура? Изобщо кой и къде ползва игли повече от един път, освен наркоманите? Викам тая "мъдра дискусия" да се пренесе където й е мястото.

Ааа, не! Няма да ми спамят темата!

Link to comment
Share on other sites

щото не трябва изкуствено да му се отрязват шансовете за оцеляване. и щото палачът, съдията и всички ангажирани в процеса на отстраняване на негодните от локалната популация ще се изявят като садисти с решението си да използват "нехуманни" методи, т.е. ще са същите като осъдения и следва да започнат процес по самоотстраняване.

на гадо повече му се отдава философията и дългото словоредство. изненадам съм че не го е приложил в случая, но може би защото не го е питала трити :)

Link to comment
Share on other sites

Аз между другото, питах абсолютно сериозно, а не заради спама..Ама ваша воля.

 

Наско, аз сериозно те попитах кой ти е казал, че някой стерилизира игли в 21 век? Въпроса ти според мен съдържа невярна информация. Иглите са нови, разопаковат се преди употреба и после се хвърлят. За каквато и да е манипулация. Понеже ще тръгне разправия по тоя казус предложих да си продължи в темите за такива дискусии, тъй като тук не е мястото за подобни лакардии. Сега спокойно може да ми кажеш какъв лилав, комплексиран, агресивен терорист съм! laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятна причина е поради опасността от скоростно разлагане на трупа на умървения при заразяване с нещо (?!) . Което би се третирало от близките му зле - нормално. А дори да няма пак не е приемливо.

Link to comment
Share on other sites

Под дългия блок, който е перпендикулярно на Алехаус, там където има една малка книжарничка, чейндж бюро, а сега и някаква рекламна агенция, има и магазин за домашни потреби, където продават всичко каквото ти трябва.

Link to comment
Share on other sites

Под дългия блок, който е перпендикулярно на Алехаус, там където има една малка книжарничка, чейндж бюро, а сега и някаква рекламна агенция, има и магазин за домашни потреби, където продават всичко каквото ти трябва.

 

Благодаря ! :)

Link to comment
Share on other sites

щото не трябва изкуствено да му се отрязват шансовете за оцеляване. и щото палачът, съдията и всички ангажирани в процеса на отстраняване на негодните от локалната популация ще се изявят като садисти с решението си да използват "нехуманни" методи, т.е. ще са същите като осъдения и следва да започнат процес по самоотстраняване.

на гадо повече му се отдава философията и дългото словоредство. изненадам съм че не го е приложил в случая, но може би защото не го е питала трити :)

Утре свършва светът! Mobo сбърка, това е знака за сетния час.

Лично за мен, присъдата - смърт чрез смъртоносна инжекция е абсолютно нелепа и напълно нехуманна спрямо роднините на жертвата/жертвите. Спрямо индивидите заслужили си смъртна присъда би трябвало да се прилага максимата - Око за две, зъб за чейне, при това публично. Така, поне, смъртта им ще послужи като шамар зад врата на другите измети които са кандидат лауреати за този приз. Слабо ме интересуват понятията човешки права, хуманно отношение и т.н. когато се отнасят за отрепки, които сами са се поставили извън обществото с престъпления, които се наказват със смърт или доживотна присъда. Пример - Онзи изрод, който изби като животни шейсет и кусур юноши и възпитатели на онзи норвежки остров. Близо седемдесет семейства са почернени за цял живот, а боклука ще се кефи на хуманно отношение първо в клиника, а после и в затвора (имам приятел който е лежал три месеца в норвежки затвор, по подозрения в шпионаж и човека казва, че с удоволствие би се върнал там), като дори ще има право да иска помилване по някое време... :wacko: Найс, а!?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Сега и аз да задам един странен въпрос.

Някой знае ли дали все още и ако, да - къде продават сух сребърен феролит?

Link to comment
Share on other sites

Искам да участвам в тази хава на каменица за смартфоните, та по този повод трябва да се изпратят 20 капачки от каменица на адрес. Само че аз не съм пращал писма, колети и т.н. май никога. Въпросът ми е - как да ги пратя? С колет ли, писмо ли, ако е с писмо - с какъв плик? Колко ще струва? Някой пращал ли е до каменица?

Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е при загрят двигател,като включа климатика и вентилатора за охлаждане на радиатора да се пуска и той,а като спра климата и вентилатора спира?От няколко дена като пусна климатика и се чува едно изщракване,като вдигнах капака го забелязах.На студен двигател се чува същото щракане,само не съм видял дали и вентилаторите се пускат.Колата е Нисан Алмера Тино,2002,1.8 бензин

 

П.П. Да ни е честита страница №1000

Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е при загрят двигател,като включа климатика и вентилатора за охлаждане на радиатора да се пуска и той,а като спра климата и вентилатора спира?От няколко дена като пусна климатика и се чува едно изщракване,като вдигнах капака го забелязах.На студен двигател се чува същото щракане,само не съм видял дали и вентилаторите се пускат.Колата е Нисан Алмера Тино,2002,1.8 бензин

 

П.П. Да ни е честита страница №1000

Така трябва да е, не се притеснявай. Шракането ти е от съединителя на компресора на климатика. Моята не е Нисан, но като пусна климатика веднага тръгва перката за охлаждане на кондензатора(известен повече като радиатора на климатика :lol: ).

Link to comment
Share on other sites

Искам да участвам в тази хава на каменица за смартфоните, та по този повод трябва да се изпратят 20 капачки от каменица на адрес. Само че аз не съм пращал писма, колети и т.н. май никога. Въпросът ми е - как да ги пратя? С колет ли, писмо ли, ако е с писмо - с какъв плик? Колко ще струва? Някой пращал ли е до каменица?

 

Ми в обикновен плик, по пощата, с марка, препоръчано. Струва около 1,20лв.

 

 

Ред. Ако държиш да си по-шукаритетен, може да е в парфюмиран плик, с разни рисунчици по него, да видят колко ги обичаш.laughing.gif

 

За какво ви е Мидекса, оставете го да почива човека.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Така трябва да е, не се притеснявай. Шракането ти е от съединителя на компресора на климатика. Моята не е Нисан, но като пусна климатика веднага тръгва перката за охлаждане на кондензатора(известен повече като радиатора на климатика :lol: ).

 

При мен с включване на климатика се пускат и вентилаторите на радиатора,през който минава охлаждащата течност на двигателя.Нямах предвид радиатора на самия климатик,малко подвеждащо съм питал в предишния пост

Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е при загрят двигател,като включа климатика и вентилатора за охлаждане на радиатора да се пуска и той,а като спра климата и вентилатора спира?От няколко дена като пусна климатика и се чува едно изщракване,като вдигнах капака го забелязах.На студен двигател се чува същото щракане,само не съм видял дали и вентилаторите се пускат.Колата е Нисан Алмера Тино,2002,1.8 бензин

 

Не е редно да се включват заедно, поне не веднага. Най-вероятно проблема ти е в електриката. Ако всеки пъ т се получава тази нередност, вкарай колата в бокса за проверка.

 

Само на мен ли ми се струва или отсъствието на Midex е осезаемо в раздела "Търговия и Работа" ?

 

Мидекс е човека, който отделя най-много от личното си време за реглаж на раздела. Както сам той поясни по-рано, в момента отсъства. Логично е липсата му да е осезаема.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...