Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

За шишето със сироп, може, защото доколкото знам, те повечето се пият в точна доза, защото са силно пристрастяващи. Особено има един "Димекс", за него най-силни думи съм чувала.

За "Валериан"-а, ако си котка, може и да има кой знае какъв ефект, ама за хора... Всъщност, най-добре да питаме letalis, той е най доктор от всички нас.

За кафето - друг случай : Преди изпит идва една приятелка, ама не може да седи на едно място, "свири на пиано" с ръцете, поти се, ала-бала. Тя не пиеше кафе, никакво, освен 1 път на седмицата "Nescafe 3 в 1". Та не спала цяла вечер, пила 3 Pitbull-а, 3 Nescafe-та, не яла, учила цяла нощ. Наистина видимо не беше добре. Сигурно имаше всички симптоми за предстояща нервна криза. Ама бързо и мина, като я скъсаха... :wacko:

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ся като се замисля явно има доста такива неща, от които като страничен ефект можеш съвсем качествено да си се надрусаш.

Link to comment
Share on other sites

Хах, аз с кафе съм постигал нещо подобно, но не с толкова брутални резултати . Бях изпил на гладно две доста силни кафета, след което бая здраво ми се беше ускорило биенето на сърцето и бях доста превъзбуден, но до сега не съм пробвал с повече кафета.

Иначе това с валериана го попитах поради две причини- първо бяха ми разкзвали за някъв пич, който изпил цяло шише сироп за кашлица, в резултат на което здраво се надрусал, с някви големи ефекти. И второ един друг познат ми беше казал как един път когато бил много нервен преди важен изпит се нахакал с 3-4 валериана. Та в следствие на първата история най-вече аз започнах някакви размишления и чуденки дали не е възможно да предрусаш и с валериана :D

 

За сиропа е истина. Вземи едно шише сироп и гледай ефекта. В САЩ, учениците обикаляли и се друсали със сироп за кашлица. Смесица между халюциноген и трева се получава.

Link to comment
Share on other sites

Не е ясно но аз успях с кафе да постигна доста странен ефект преди години, чак свят беше почнал да ми се вие, после взе да ми се гади, повърнах и се оправих :) Това след може би 12 кафета едно след друго а бях млад и зелен и не бях свикнал да пия толкова кафе колкото сега

 

Ако си беше измерил кръвното в тия моменти щеше да ти стане ясно какви си ги сътворил tounge.gif

 

А с тия Валериани ефекта е както Галя го описа. Възможни са и по-тежки последици, но както казах трябва много старание и IQ под 40. Ефект на надрусване не може да има, тъй като като се прекали се заспива. Ползваха Паркезан навремето разни келеши с подобна цел. По-тежък вариант - Реланиум, който си е вече опасен. Като цяло - пълна простотия. Има си пиене за тая работа!

Link to comment
Share on other sites

Ако си беше измерил кръвното в тия моменти щеше да ти стане ясно какви си ги сътворил tounge.gif

 

А с тия Валериани ефекта е както Галя го описа. Възможни са и по-тежки последици, но както казах трябва много старание и IQ под 40. Ефект на надрусване не може да има, тъй като като се прекали се заспива. Ползваха Паркезан навремето разни келеши с подобна цел. По-тежък вариант - Реланиум, който си е вече опасен. Като цяло - пълна простотия. Има си пиене за тая работа!

Диазепана къде го забрявяш, обичаха да го удрят с твърд алкохол, какъв е ефекта не мога да кажа, просто никога не съм пробвал.

 

Иначе за кафетата си е до свикване, мен след 7-мо 8-мо кафе ме кара на заспиване вече.

И за всички дето казват без кафе не мога да се събудя, кофейна който се приема от кафето почва да действа след 2 часа ( предполагам и редбул, пит бул и тн. е същото), другото е мисловна нагласа.

Edited by naka_g
Link to comment
Share on other sites

Ако си беше измерил кръвното в тия моменти щеше да ти стане ясно какви си ги сътворил tounge.gif

 

Ами по онова време точно си бях взел нова кафе машина, взехме няколко различни кафета за да пробваме с кое какво става и как е на вкус късото, нормалното и дългото от тях... и докато се усетя, че не пия швепс ами кафе и така стана. При това всичкото това на гладно и леко уморен, а вечерта трябваше да пътувам по работа за Русе с влака. И като ме пораздруса и стана страшно. Тогава още тичах доволно бързо и успях да стигна до кенефа навреме... няколко пъти :)

 

Диазепана къде го забрявяш, обичаха да го удрят с твърд алкохол, какъв е ефекта не мога да кажа, просто никога не съм пробвал.

 

Иначе за кафетата си е до свикване, мен след 7-мо 8-мо кафе ме кара на заспиване вече.

И за всички дето казват без кафе не мога да се събудя, кофейна който се приема от кафето почва да действа след 2 часа ( предполагам и редбул, пит бул и тн. е същото), другото е мисловна нагласа.

 

Диазепама сега е със зелена рецепта, но и преди не се е продавал свободно. Той както и по-новите подобни, като Ксанакс водят до пристрастяване освен това са много опасни ако се прекали. А смесиш ли го със алкохол става още по-страшно.

Link to comment
Share on other sites

Малко странен въпрос,но да знаете къде има change бюро близо до ТУ-София ?

Някъде около Г.М. Димитров

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Ами по онова време точно си бях взел нова кафе машина, взехме няколко различни кафета за да пробваме с кое какво става и как е на вкус късото, нормалното и дългото от тях... и докато се усетя, че не пия швепс ами кафе и така стана. При това всичкото това на гладно и леко уморен, а вечерта трябваше да пътувам по работа за Русе с влака. И като ме пораздруса и стана страшно. Тогава още тичах доволно бързо и успях да стигна до кенефа навреме... няколко пъти :)

 

 

 

Диазепама сега е със зелена рецепта, но и преди не се е продавал свободно. Той както и по-новите подобни, като Ксанакс водят до пристрастяване освен това са много опасни ако се прекали. А смесиш ли го със алкохол става още по-страшно.

 

 

 

И това е спирало някога някой. Паркезана също е с рецепта.

В България се чудя, ако поискам да си купя атомна бомба дали няма да се намери кой да ми я продаде, при това на безценица, че е откраднал повече от колкото му трябват.

 

 

Edit: виц по темата.

Баба ми се обажда:

- Трябва ми коноп, като средство за пушене.

Абсолютно шашнат, почвам да мисля, какво мога да направя:

- Хашиш ще стане ли?

- Не, последната буква е "А".

Edited by naka_g
Link to comment
Share on other sites

Трябва ми някой с опит в общ. централен при изкараване на разрешителни за въвеждане в експлоатация на търговски обекти и смяна на статут.

Link to comment
Share on other sites

Малко странен въпрос,но да знаете къде има change бюро близо до ТУ-София ?

Някъде около Г.М. Димитров

Банки бол в тоя район. Иначе ако ти трябва "класическо" чейндж бюро, се сещам на първо четене за това на спирката над колелото на Цариградско (и Г.М. Димитров). По-близо до ТУ не се сещам в момента.

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

Банки бол в тоя район. Иначе ако ти трябва "класическо" чейндж бюро, се сещам на първо четене за това на спирката над колелото на Цариградско (и Г.М. Димитров). По-близо до ТУ не се сещам в момента.

Питах в societe general и ми казаха 5.50 комисионна.Което хич не ми изглежда нормално.Утре ще видя някъде на центъра.

 

@d3Mag в София най-добре е в Борово,Васил Левски,Лозенец или Красно село,но от там до центъра нямаш много транспорт.

Link to comment
Share on other sites

Моля,препоръчайте ми оптика,където да занеса мои стари диоптрични очила на които да използват рамките и да им сложат стъкла за работа с комп.

Ако ти е удобно - на бул. "Цариградско шосе", първия военен блок след кръстовището на Полиграфията ако вървиш на изток по булеварда. Отдолу под блока има една оптика, много сме доволни - на жена ми на едни рамки от слънчеви очила и сложиха диоптрични стъкла с екстри. Всеки път, когато прибягваме до техните услуги, оставаме доволни. Включително и от цените.

По принцип в повечето оптики биха могли да ти свършат тази услуга, но ставаше дума да препоръчаме нещо изпитано.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Някой ще ходи ли на рожденния ден на Доби ? Знаете ли дали ще има нужда от още "снежанка" ?

 

http://www.facebook.com/event.php?eid=212424362108468

 

Ама коя е тази Добромира?

http://www.facebook.com/event.php?eid=212424362108468#!/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%94%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0-%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%BE-%D0%B2-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B8%D0%BB%D1%8A%D1%82-%D0%B9/136055519799490?sk=info

"More Info

xixi

stavAm nA 22

apArtAmentA mi e mAlak no katO se pOsabErem 6te otIdEm nqkAde drugAde

AKO NE SI KANEN SE MAHAI!!!!

MAHAITE SE WEEEEEEE NE VI POZNAVAM NQMA MQSTO U NAS ZA TOLKOVA HORA!"

Link to comment
Share on other sites

АЗ ЩЕ ХОДЯ!АХАХАХАХ АХХНМЕ ХМАБЕХ АЙК БКЙХ4В5 КЙХ45В КЙ4ХВ5 КЙАХ 4ВКЙА ХА ХХХАХАХХААХАХХААХХВ ЙХЙК 5ХАВ4 Х5АВ4ХГ 5ЙХАВ45Г ЙХАВ4Г ЙХАВ ЙАКХКЙ АХВ4ЙК5 ХАВ4ЙК5 ХВ4Й 5АХ4В5АХХХАХАХХАХАХ

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ходи ли на рожденния ден на Доби ? Знаете ли дали ще има нужда от още "снежанка" ?

 

http://www.facebook....212424362108468

 

Вие нормални ли сте? Между другото тая простотия пълзи из целия Фейс благодарение на разни хора.... С какъв акъл го правят това не знам...

Link to comment
Share on other sites

Вие нормални ли сте? Между другото тая простоия пълзи из целия Фейс благодарение на разни хора.... С какъв акъл го правят това не знам...

 

тролололололололололо :) и все пак мисля, че би било забавно дори 500 човека да се съберат на 9ти на уреченото място :)

Link to comment
Share on other sites

Хубаво и качествено ли искаш да стане или евтино за парлама?

 

Евтино, колкото да не е изкривена ламарината, и цвета на боята да не е в някакъв съвсем различен отенък. Основно ме притеснява да не почне да ръждясва, отколкото някви бегли дефекти по външния вид.

Link to comment
Share on other sites

АЗ ЩЕ ХОДЯ!АХАХАХАХ АХХНМЕ ХМАБЕХ АЙК БКЙХ4В5 КЙХ45В КЙ4ХВ5 КЙАХ 4ВКЙА ХА ХХХАХАХХААХАХХААХХВ ЙХЙК 5ХАВ4 Х5АВ4ХГ 5ЙХАВ45Г ЙХАВ4Г ЙХАВ ЙАКХКЙ АХВ4ЙК5 ХАВ4ЙК5 ХВ4Й 5АХ4В5АХХХАХАХХАХАХ

 

Хахахаххахаха. Айде да се чакаме на пощата!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...