Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Можеше да работи ако беше от основните функции на самия facebook. Подобно нещо за да работи трябва и другия да си го е сложил. Ако изобщо работи наистина а не да вади случайни глупости както каза w00x

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Можеше да работи ако беше от основните функции на самия facebook. Подобно нещо за да работи трябва и другия да си го е сложил. Ако изобщо работи наистина а не да вади случайни глупости както каза w00x

 

Това прави. Вади на произволен принцип 10 човека и ти казва "ей това е". Хората просто не знаят, че това няма как да стане. Няколко приятели са ме питали дали е истина. И това не е първото, просто това само праща покани до всички и е по-разпространено от другите.

Link to comment
Share on other sites

Деца, откъде мога да изтегля последните епизоди на Grey's anatomy и Desperate housewives?

Няма ги в Zamunda.net, няма ги в Arena-bg.com

Link to comment
Share on other sites

Деца, откъде мога да изтегля последните епизоди на Grey's anatomy и Desperate housewives?

Няма ги в Zamunda.net, няма ги в Arena-bg.com

 

Нещо си се объркала.

 

Последния епизод на Desperate Housewives - http://zamunda.net/details.php?id=255298&hit=1

Последния епизод на Grey's Anatomy - http://zamunda.net/details.php?id=257261&hit=1

 

Единия качен преди 20, другия качен преди 2 дни.

Link to comment
Share on other sites

Специално за "Анатомията", нямаше го допреди ден някъде, всеки ден съм проверявала. А за "Отчаяни" няма нов епизод от многооооо време, да не са го спрели? (16-ти съм го гледала).

Link to comment
Share on other sites

Специално за "Анатомията", нямаше го допреди ден някъде, всеки ден съм проверявала. А за "Отчаяни" няма нов епизод от многооооо време, да не са го спрели? (16-ти съм го гледала).

 

Не се шашкай. Ако гледаш някакви сериали, отваряш TV.com преди да се шашкаш, че няма нови епизоди и гледаш там. Много полезен сайт. Много го уважавам.

Link to comment
Share on other sites

някой който разбира от банки би ли ми казал - Ако при изтеглен вече кредит от дадена банка ,мога да искам още пари чрез overdraft ?

Link to comment
Share on other sites

Зависи и от банката и дали си плащал редовно.

Аз 3г плащам редовно към Прокредит, останаха ми 3м. и тъй като сегашната фирма в която работя се обслужва от Уникредит, отидох там за да тегля една работна заплата като кредит, защото за овърдрафта иска много документи.

Та одобриха ме, ама вийш ли с рефинансиране през jetcredit. И като тегля чертата се получаваше, че ще трябва да платя 20% лихва вместо стандартните 9%.

На края си взех една кредитна карта ( от 3та банка ), платих си с нея и сега ще си внасям там.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде мога да намеря радио антена за Фиат Брава? Обиколих всички морги около Пловдив + 1 - 2 сервизни магазина и нямат. :(

В някой от европейските сайтове на ebay.

Link to comment
Share on other sites

По кой канал мога да гледам тренировките във F1.

 

 

Едит: по ТВ7.

 

ТВ7 не излъчва тренировките. Могат да се гледат на Филм+ ако имаш Булсатком (при другите оператори не знам как е положението). Ако не - търси начин за гледане онлайн.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам,дали е възможно да се надрусаш с Валериан ?

 

 

Бая трябва да се постараеш laughing.gif

 

 

Освен това ако се прекали твърде много просто ще припаднеш...

Link to comment
Share on other sites

Бая трябва да се постараеш laughing.gif

 

 

Освен това ако се прекали твърде много просто ще припаднеш...

 

 

Май с достатъчно количество алкохол се постига тоя ефект, ама не съм сигурен, за комбинация говоря.

Аз съм си фен на алкохола и никакви други субстанции. Черния ми дроб малко протестира, ама още го търпя, пък и шефа ми е обещал фирмата да ми плати за нов черен дроб.

Edited by naka_g
Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам,дали е възможно да се надрусаш с Валериан ?

 

Не е ясно но аз успях с кафе да постигна доста странен ефект преди години, чак свят беше почнал да ми се вие, после взе да ми се гади, повърнах и се оправих :) Това след може би 12 кафета едно след друго а бях млад и зелен и не бях свикнал да пия толкова кафе колкото сега

Link to comment
Share on other sites

Не е ясно но аз успях с кафе да постигна доста странен ефект преди години, чак свят беше почнал да ми се вие, после взе да ми се гади, повърнах и се оправих :) Това след може би 12 кафета едно след друго а бях млад и зелен и не бях свикнал да пия толкова кафе колкото сега

 

Тоя ефект съм го постигал със 7 кафета до обяд, без повръщането.

 

Та съвет към всички: Над 5 кафета на гладно не пийте.

Edited by naka_g
Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам,дали е възможно да се надрусаш с Валериан ?

 

Аз мисля, че не можеш. Бившата ми съквартирантка беше изпила 2 блистера наведнъж, защото се беше скарала с гаджето (Боже, какви хора познавам)... Та така де, беше заспала и разтърсвайки я, за да я събудим, се опитваше да говори, издавайки само нечленоразделни звуци, та спа около 20 ч. и се събуди като нова.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че не можеш. Бившата ми съквартирантка беше изпила 2 блистера наведнъж, защото се беше скарала с гаджето (Боже, какви хора познавам)... Та така де, беше заспала и разтърсвайки я, за да я събудим, се опитваше да говори, издавайки само нечленоразделни звуци, та спа около 20 ч. и се събуди като нова.

Поне посъветвахте ли се с лекар? От така не писаното не си личи да сте го направили. Ако е така нямам думи просто.

Link to comment
Share on other sites

Не, аз дори не знаех. Прибирам се, тя спи, на следващата сутрин пак спи, не става, викам на другата съквартирантка : "Поли, Мариела няма ли да става за лекции?". Тя ми каза каква простотия е направила, аз се опитах да я събудя, но след като вече беше почти в нормално състояние, дори се чудих как да реагирам. Трябваше да изляза, та я поверих на приятеля и. Той е бил цял ден с нея. Не знам какво се е случвало междувременно. Ама следобеда като се прибрах, всичко си беше ок.

Ако се опитваш да ме накараш да се чувствам виновна, не си прави труда.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Хах, аз с кафе съм постигал нещо подобно, но не с толкова брутални резултати . Бях изпил на гладно две доста силни кафета, след което бая здраво ми се беше ускорило биенето на сърцето и бях доста превъзбуден, но до сега не съм пробвал с повече кафета.

Иначе това с валериана го попитах поради две причини- първо бяха ми разкзвали за някъв пич, който изпил цяло шише сироп за кашлица, в резултат на което здраво се надрусал, с някви големи ефекти. И второ един друг познат ми беше казал как един път когато бил много нервен преди важен изпит се нахакал с 3-4 валериана. Та в следствие на първата история най-вече аз започнах някакви размишления и чуденки дали не е възможно да предрусаш и с валериана :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...