Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Гълъбите обикновено се настаняват в подвъздушните пространства над таванната плоча на последния етаж и под тази на покрива. Обикновено там е е топло и уютно и се образуват цели колонии понякога, понеже и зимата е идеално за тях.

 

Намираш откъде се влиза в това пространство и откриваш къде са. Съветвам да се носи маска и очила. По принцип в зависимост от блока пространствата са поделени между входовете. Навсякъде има отвори за вентилация, откъдето фактически птиците влизат. Общо взето горе им е като идеален апартамент - защитени, стоплени - класика. Решението е запушване на тези отвори - аз съм го направил над моя апартамент още когато поставих изолация. Направиш ли го (все пак гледай да нямат малки в момента, защото ги обричаш на ужасна смърт), ще се преместят другаде.

 

 

 

 

Мисля, че те разбрах. Но не знам дали в тази кооперация е точно така. Живях преди в панелка, качвал съм се на тавана и мисля, че знам какво ми описваш. Но тука керимидения покрив почва фактически от терасата, така че не знам за тези пространства.

 

Май ще трябва ръчно да се премахват. Май ще е най-добре да се обадя на някоя фирма/организация, че не виждам какво мога да направя сам.

 

 

Мерси за помощта и на модератора, че не е затрил темата :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Открий къде гнездят (там се събират най-много) и тогава ще мислим.

 

-------------------------------------

 

confused.gif КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ... confused.gif

 

---------------------------------------

 

И един нестандартен въпрос - къде са Копчето и Валя???

Link to comment
Share on other sites

-------------------------------------

 

confused.gif КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ... confused.gif

 

---------------------------------------

 

 

И к'во толкова...3 бона за видео карта. А как ти се струват 30 за 1 микрофон, че и стар при това? :lol:

 

И един нестандартен въпрос - къде са Копчето и Валя???

 

 

А тях сигурно ги е хванала липсата, както и други редовни (преди) посетители, които не засичам (като sasho_1989 например). Наскоро Бънди се появи за малко, Злобил вече не пише, макар че няма наказание, Сандмен се обиди незнайно на кого и забегна, Пазу, Афекс и още някои ги баннаха...малко ми е скучен форумът без тях.

Link to comment
Share on other sites

Получих СМС, каква е уловката ?

 

Ела и вземи твоята безплатна връзка с неограничен мобилен интернет. Магазин Globul Тракия блок 1(бившата Карина 4)
Link to comment
Share on other sites

Получих СМС, каква е уловката ?

Най-вероятно ти изтича договора скоро и те примамват да го подновиш.

Като отидеш да питаш сиг ще ти кажат, че имаш голям избор от програми(разбира се по-скъпи от твойта)които ще ти дадат този безплатен трафик за няколко месеца, като бонус за това, че си преподписал с по-висок план или нещо от този сорт...

 

И аз получих подобно на м-тел преди известно време.

Link to comment
Share on other sites

Пак добре звучи, аз от вивател получих "вие сте лоялен клиент и ви подаряваме безплатен телефон с 5 часа безплатни разговори" на което и малко дете ще се усети че искат да посписвам още един договор (абонамент)

Link to comment
Share on other sites

Разгледах hardware и електроника секцията на форума, но не намерих подходяща тема, затова реших да ви запитам тук. Какво мислите за Zotac като производител и по - конкретно за тази видео карта чували ли сте отзиви? http://www.amazon.com/GeForce-256-Bit-PCI-Express-Graphics-ZT-40402-10P/dp/B003UTUQUW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=electronics&qid=1281661213&sr=8-1

Link to comment
Share on other sites

Търся актуален телефон на Урологията в Окръжна Многопрофилна болница. Звъня на 905-465, който ми дадоха от централата, но никой не ми вдига. Може и да са отишли да пият кафе, де..

 

Някакви идеи? Или телефона на справки някой да ми каже? Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Много я харесвам Picasa но за толкова време така и не се научих има ли чалъм да си седи на лентата долу винаги включена още от пускане на РС-то или не? Търсих в настройките, не намирам.

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме мога ли да сменя името/профила в даден myspace.

Примерно: от Off / myspace.com/off да стане на On / myspace.com/on

:)

 

 

Can I change my Username? Sorry, you cannot change your IM Username (which is also your MySpace URL). We warned you when you were selecting your Username that you cannot change it later! The only thing you can do is add extra spaces or change the case of the letters. For example, if your Username is "myspacedude," you can set it to appear as "MySpace Dude." To do this, go to File -> Preferences, select the General panel, edit the My IM Name field, and click Update. If you try to delete characters or add anything besides spaces, it will not be updated. When you use this option, other IM users will see it. Note that others who have added you as a contact can choose to view your Username, view your MySpace display name, or they can type in a custom name (to do this, right click on a contact and select "Display As"). You have no control over which one of these options they choose. Read more: http://www.myspace.com/index.cfm?fuseaction=im.faq#chguname#ixzz0wW7sywG3 разбираш ли го или да ти го преведа? С две думи - не можеш да го смениш, но можеш да добавиш празно място или малките на големи букви (съответно и обратното).

Link to comment
Share on other sites

Много я харесвам Picasa но за толкова време така и не се научих има ли чалъм да си седи на лентата долу винаги включена още от пускане на РС-то или не? Търсих в настройките, не намирам.

 

 

Има, естествено :)

 

untitled6.JPG

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Ми той не е уточнил за коя лента пита/свиване на рамене/. При мен пикасата си е непрекъснато включена, щото съм я определил като програма по подразбиране за преглед на снимки.

Link to comment
Share on other sites

Can I change my Username? Sorry, you cannot change your IM Username (which is also your MySpace URL). We warned you when you were selecting your Username that you cannot change it later! The only thing you can do is add extra spaces or change the case of the letters. For example, if your Username is "myspacedude," you can set it to appear as "MySpace Dude." To do this, go to File -> Preferences, select the General panel, edit the My IM Name field, and click Update. If you try to delete characters or add anything besides spaces, it will not be updated. When you use this option, other IM users will see it. Note that others who have added you as a contact can choose to view your Username, view your MySpace display name, or they can type in a custom name (to do this, right click on a contact and select "Display As"). You have no control over which one of these options they choose. Read more: http://www.myspace.com/index.cfm?fuseaction=im.faq#chguname#ixzz0wW7sywG3 разбираш ли го или да ти го преведа? С две думи - не можеш да го смениш, но можеш да добавиш празно място или малките на големи букви (съответно и обратното).

 

ми уж разбрах xD

май ще правя нов профил :)

Link to comment
Share on other sites

Търся фотошопър да удари едно рамо за едно лого. За услугата, подарък от гифтшопа на ТЕРАРИУМ ПЛОВДИВ :)

Link to comment
Share on other sites

Много я харесвам Picasa но за толкова време така и не се научих има ли чалъм да си седи на лентата долу винаги включена още от пускане на РС-то или не? Търсих в настройките, не намирам.

 

Ми турни я в стартъпа де. Т.е. start -> startup

Link to comment
Share on other sites

Ми турни я в стартъпа де. Т.е. start -> startup

В момента, в който й затвориш прозореца след старт и се гаси като цяло. Не остава в таскбар. А фотовизуализацията съм я направил с нея. Аз говоря за самат а програма Picasa да е стартирана и в режим на готовност - т.е. да следи РС-то за снимки и т.н. нон-стоп.

Ама все тая. Не е болка за умиране. Просто мислех, че е мое недоглеждане.

Link to comment
Share on other sites

Защо ако пратя един пакет по DHL от Лондон до Пловдив ми излиза £49 (~115 лева) и пристига за 2 дена, а изпращането на същия пакет в обратната посока - от Пловдив до Лондон, вече ми струва 386 лева, като пътува 4 дена?

Link to comment
Share on other sites

Дъно на сокет А, ще запали ли без поставен процесор ?

Питам защото имам 2 дъна (предполага се работещи) и 1 процесор който най-вероятно е неработещ, a нямам друг проц на сокет А да видя дали работят.

(интелско дъно на 478 е палило без проц и индикиташе някаква дейност, тези не правят така)

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми каже някое хотелче във варна, близко до плажа или anyway, да не е далече?

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...