Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Къде в Пловдив има закрити плувни басейни (освен Младост и ВСИ) и какви са цените?

Link to comment
Share on other sites

Видях че има тема "От къде да си купя..." , но мисля че беше само за електроника , та да попитам тук :

 

Някой знае ли от къде мога да си купя верижка за часовник , която да представлява проста кожена гривна (и се закопчава или с катарама или капси ) на която от двете страни има две "ушенца (също кожени)" който захващат часовника и той буквално няма допир с ръката :unsure: . На джумаята няма ! В повечето часовникарски магазини - също .

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Абе при девиация на носен септум с хипертрофия на конхи;хроничен фарингит с тонзиларни тапи в дясна тонзила;отоскопия защо ме пращат и на невролог?Питам от любопитство.

Link to comment
Share on other sites

А бе, радвай се че не са те пратили на патолог.Мен една "лекарка" направо ме отписа."Отивай" - ми казва - "И да видим какво ще каже".Аз погледнах,почесах се там дет не ме сърби, теглих и една хубава, и се прибрах вкъщи.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив продават такива подложки за кола ? Нано подложка

И също къде има GSM/GPS/PDA стойки за стъкло ?

И също къде има силиконови калъфчета?

Целия център прерових и няма никакви стойки... е да освен на Nokia за 100 ЛВ :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив продават такива подложки за кола ? Нано подложка

Във всяка бензиностанция на OMV - ~15 лева струва. Последно ги видях в омв-то преди централна гара.

И също къде има GSM/GPS/PDA стойки за стъкло ?

И също къде има силиконови калъфчета?

Провери тук и на младежка :)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив има закрити плувни басейни (освен Младост и ВСИ) и какви са цените?

 

Закрит басейн има в Новотела... За цени - вече нямам спомени...

Link to comment
Share on other sites

Някой да се сеща за магазин с МНОГО офис столове и то хубави? Дотук само в Офис 1 намерих 2 стола по-хубави, а преди знаех 3-4 магазина с доста богат избор.... Юск и Метро не се броят, там са долнокачествени евтинии - говоря за стол от естествена кожа с механизъм за накланяне който може да се застопори в повече от 1 позиция

 

http://www.siton-bg.com/

Link to comment
Share on other sites

 

Аз май точно тези се утрепах да ги търся и не ги намерих но като не се сетих за името им и нямаше как да им издиря телефон... и там отзад чак нямаше да ми дойде на ум да ги търся, а обиколих комплекса на винзавода няколко пъти и никой от работещите в онези магазини даже не беше чувал за подобен магазин...

 

Иначе онова магазинче за което се бях сетил и за което Виден днес ми напомни се оказа много точен човека и ще ми достави който стол си харесам на доста по-добра цена (поне спрямо офис 1) - днес си поговорих с него надълго и нашироко, остава да си харесам стол първо, а не мога да го харесам по каталог. Оказа се че магазина на Офис 1 срещу метро обаче е много голям и добре зареден но успях да стигна там 5 минути преди да затворят и бяха почнали да гасят лампите...

 

Офис Експрес нямат никакви сглобени тука и страшно ограничени наличности в слада в Пловдив - при тях избора ми е да се разходя до техния "шоурум" (бахти тъпата дума написана по този начин на кирилица) на Цариградско шосе.

 

 

Явно понеделник ще ходя да избирам стол за претенциозния си задник :)

 

 

И pazu, рекламирам е когато правя реклама, а когато правиш рекламация се казва "правя рекламация". А за "хайде да караме картинг" можем да поспорим, но това ще стане когато дадеш по-добро време от мен на поне 5 обиколки че последни я пътк като карахме имаше какво още да учиш :P

 

Къде в Пловдив продават такива подложки за кола ? Нано подложка

И също къде има GSM/GPS/PDA стойки за стъкло ?

И също къде има силиконови калъфчета?

Целия център прерових и няма никакви стойки... е да освен на Nokia за 100 ЛВ :laughing:

 

Има едни хубави стойки в orderbg.com

 

Аз имам една излишна точно такава ако искаш мога да ти я подаря :)

Link to comment
Share on other sites

Харесах си един апартамент,който не е в Пловдив,а в Карлово,двустаен,с паркет,климатик за 60k лв

Разполагам с около 55 000,ама и 58 съм склонен да дам.Та въпросът ми към вас е,ако сте продавач,бихте ли свалили толкова пари,

при условие,че има да се плащат куп работи (комисионни,на нотариуси) и,че жилището седи по сайтовете от месеци?

Edited by gecaaa
Link to comment
Share on other sites

тук си абсолютно прав.имах предложение за 275 евро квадратния м в Пловдив,но на мен работата ми е в Карлово,детето учи в Карлово,жената работи в Карлово...Майка и татко са ми близо,за това питам дали е възможно да ми бутнат от цената.

Edited by gecaaa
Link to comment
Share on other sites

Изнудвай бе човеко, в близките 8 месеца жилището на този човек е НЕПРОДАВАЕМО.Натискай докато слезе поне на 235 евра.Всичко повече за мен е лудост, че и тия пари може да са доста - зависи какво е жилището.

Link to comment
Share on other sites

60 000 евро ли струва тоя апартамент ?! :blink: Пловдив не е толкова далеч от Карлово, а детето ти можеш да го прехвърлиш сигурно и в Пловдив да учи. Честно казано по-добре седни и поговори със собственика да видиш колко е склонен да падне от цената, защото не всички са на зор да продават апартаменти, земи и т.н. Според мен ако му ги платиш кеш ще падне 2000 евра...

Edited by clio
Link to comment
Share on other sites

Жилището е перфектно в тих и спокоен квартал,самият блок е 4 етажа - тухла. тва дето аз съм го харесал е на третия.

Собствениците строят и им трябват пари.Мисля,че няма да се навият за 55,но дано да кажат поне за колко са склонни да го дадът,а и не мога много да го натискам да смъква,че излиза 825 лв м2

Edited by gecaaa
Link to comment
Share on other sites

Жилището е перфектно в тих и спокоен квартал,самият блок е 4 етажа - тухла. тва дето аз съм го харесал е на третия.

Собствениците строят и им трябват пари.Мисля,че няма да се навият за 55,но дано да кажат поне за колко са склонни да го дадът,а и не мога много да го натискам да смъква,че излиза 825 лв м2

мммм....... хвърлих лещата и покава че ще се съгласят и на ............ 125$м2

нали не сме форума на ясновидци.ком ?

седнете и поговорете мъжка приказка и се разберете ние тук как да ти помогнем ако ти се съгласяваш ей така с първата тяхна оферта

аз съм си харесал един Ford Focus c max 2.0 TDCI и му скъсах телефона да му звъня с оферта и накрая може би ще кандисам но с уговорка да ми го докара до пловдив

така че сядай и говори със собствениците на апартамента

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ме светне как се монтират дисковите спирачки на колело (на главината - тва ясно) , на всяка главина ли стават , къде продават евтини главини (колелото ще се кара само около блока , ама гъзарията да имаш дискови спирачки е явно голяма) , и колко излиза най-евтиният комплект дискови спирачки (комплект = дръжка , жило , диск , апарат и феродо) и евентуално главината , ако трябва специална ...

Link to comment
Share on other sites

преди болница "Св Георги" на светофарите в дясно има един магазин за вело части,там продават дискови спирачки и вилки и всичко,момчетата са любезни ще те светнат как да монтираш.преди време и аз бях купувал за едно колело и на повечето места цялата спирачка струваше 50 кинта там сам ги взимал за по 35 лв.вилките са малко по-скъпи към 80-100 лв,абе ще си ги видиш

Link to comment
Share on other sites

От доста време им някви непрестанни проблеми с Флашгет. Първо докато бях с една версия 1.9.6.1073 започна да се появяа някво съобщение за ерор като пишеше нещо от сорта на "Internet explorer script error", "An error has occured in the script of this page" . Тва беше някъв бял прозорец в самия Флашгет, на които имаше да се натисне Yes или No , но квото и да се натисне нищо фатално не става и може да се продължи работата с програмата. Тоя ерор се отнася за едно поле, което се намира в дясната част на Флашгет-а, когато се влезне в програмата и там има някви реклами на различни продукти или програми. Тва съобщение продължава да се показва колкото и пъти да преинстална съответната версия на програмата и от колкото и различни места да намирам и свалям файла на програмата. Търпях го тва нещо известно време, след което ми писна и си свалих друга версия, по-нова -2.11.0.1188 и уж всичко вървеше както трябва, но само до едно време, в което когато вклъча Флашгет-а без да му задам някви задачи или пък когато реша да сваля нешо и цъкна върху торента Флашгет-а трябва автоматично да се отвори и да почне да сваля, но и в двата случая той просто не "отговаря" и не се включва. Та ако някой зане как да ми помгне, да ми каже какво точно да направя за да оправя нещата или да ми даде някякъв съвет.

П.П Дано успеете да разберете проблема според описанието, което направих, постарах се да бъде максмално точен, детаилен и цялостен.

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Eдно динамо за колело прави 6v ток , две динамота от двете страни на гумата ще правят ли обаче заедно 12 v ток ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...