Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

може ли някой да ми каже магазин от който да си взема оригинални слушалки за моя тел н95, че моите взеха нещо да прекъсват вече... интересува ме и каква е цената, за следния модел става въпрос: headphones

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Какво се прави когато си пропуснеш датата за подпис в Бюрото по труда? Трябваше да ида днес, но не успях, а не искам да си изгубя обезпечението, та ако има някакъв начин да се измъкна и да не ми спрат регистрацията моля, кажете :cry

Link to comment
Share on other sites

Кой е SMTP сървъра за поща от тип someone@evrocom.net ?

smtp.evrocom.net

 

преди повече от година го направиха така и от тогава май не са го сменяли.

Link to comment
Share on other sites

Какво се прави когато си пропуснеш датата за подпис в Бюрото по труда? Трябваше да ида днес, но не успях, а не искам да си изгубя обезпечението, та ако има някакъв начин да се измъкна и да не ми спрат регистрацията моля, кажете :cry
Отиди утре рано. Преди време имаше един портиер, дето даваше добри съвети, може да е още там ;)
Link to comment
Share on other sites

smtp.evrocom.net

 

преди повече от година го направиха така и от тогава май не са го сменяли.

 

И с това не става. Не мога да пращам от тази си поща и това е. Нито с smtp.evrocom.net нито с mail.evrocom.net (последното е POP3 сървъра). Дава ми:

 

Your message did not reach some or all of the intended recipients.

 

Subject: testing

Sent: 13.08.2009 02:07

 

The following recipient(s) cannot be reached:

 

'nsimeonov@hotmail.com' on 13.08.2009 02:07

553 5.7.1 sorry, that domain isn't in my list of allowed rcpthosts (chkuser)

 

 

Освен да пусна да се логва и в SMTP-то...

 

Edit: не и това не стана... явно трябва да взимам нет от EK за да работи

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

ами може и това да е причината. въпреки че има настройка и ползвам адреса от 3ма различни оператори и дори и на лаптоп на майната си съм го подкарвал.

логвал съм се през евроком, БТК, куулбокс, 2 видински, 1 варненски и 2ма бургаски доставчици. поне тези помня. провери въобще дали ти е валидна регистрацията все още като се логнеш през уебмейла (нещо не можах да го открия), щото ако не си абонат сигурно автоматично са я затрили след определено време.

иначе настройките са си стандартни, логването става и без изписване на целия e-mail адрес като потребител. бачка си и ИМАП и ПОП3. задължително без използване на защита на връзката при логването - нито SSL, нито TLS работят на сървърите им. то и спам защита нямат, но добре че клиента съм го научил кво да мести веднага там.

 

при мен входящия е pop3.evrocom.net, port 110.

изходящия: smtp.evrocom.net, port 25.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Я ме ориентирайте, откъде да си намеря часовникарски пилички? По възможност - не в Пловдив ;) Дори насоки са добре дошли.

Link to comment
Share on other sites

Как да си направя в Outlook като имам ново писмо да ми излиза с пликче долу в дясно? :unsure: :wacko: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Как да си направя в Outlook като имам ново писмо да ми излиза с пликче долу в дясно? :unsure: :wacko: :blink:

Tools - Options - Preferences - E-mail options - Advanced e-mail options - слагаш отметка на Display a new mail desktop alert.

А на Desktop alert settings - можеш да настройваш времето за което ще се показва и прозрачността.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

при мен входящия е pop3.evrocom.net, port 110.

изходящия: smtp.evrocom.net, port 25.

 

При мен входящия е mail.evrocom.net и се получава пощата.. с изходящия обаче мога да пращам само на себе си но не и на gmail-ската ми поща...

 

 

 

Пробвай тогава smtp.ekk.bg

 

или IP-та:

 

217.9.224.231

217.9.224.232

217.9.224.233

 

И тези не стават :(

 

 

Не че нещо - тази поща и без това ми я затрупват от спам но чат-пат някой успява да ми прати писмо там и ми се иска от там да му отговоря директно.

 

 

Tools - Options - Preferences - E-mail options - Advanced e-mail options - слагаш отметка на Display a new mail desktop alert.

А на Desktop alert settings - можеш да настройваш времето за което ще се показва и прозрачността.

 

Ако има някакво правило което автоматично сортира писмата в някоя папка не се появява.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

виж случайно да не ти е омотано нещо при логването. иначе сървъра си приема заявки както казах и от други доставчици. няколко пъти си ровя тъндърбърда за да проверя настройките на регистрацията - така са си.

а да не би да ти ги праща директно в спам-а на гмайла? щото бая спам генерират еврокомските адреси - постоянно получавам съобщения за bounce от адреси, на които не съм писал никога.

Link to comment
Share on other sites

виж случайно да не ти е омотано нещо при логването. иначе сървъра си приема заявки както казах и от други доставчици. няколко пъти си ровя тъндърбърда за да проверя настройките на регистрацията - така са си.

а да не би да ти ги праща директно в спам-а на гмайла? щото бая спам генерират еврокомските адреси - постоянно получавам съобщения за bounce от адреси, на които не съм писал никога.

 

Освен gmail да ги отказва, но пробвах и до hotmail - същата работа... освен да си направя поща в mail.bg и да пробвам с тях...

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде линк за сайт, в който да има използваните песни във всяка една от серийте от всички сезни на "Лас Вегас" сериала?

Link to comment
Share on other sites

Някой да се сеща за магазин с МНОГО офис столове и то хубави? Дотук само в Офис 1 намерих 2 стола по-хубави, а преди знаех 3-4 магазина с доста богат избор.... Юск и Метро не се броят, там са долнокачествени евтинии - говоря за стол от естествена кожа с механизъм за накланяне който може да се застопори в повече от 1 позиция

Link to comment
Share on other sites

Ники, тия дни видях магазин пълен само с офис столове, но не мога сега да се сетя къде... Жената спи и не мога да я питам... Утре ми напомни да се напънем да се сетим.

Link to comment
Share on other sites

Пробвай Офис Експрес: http://www.offex.bg/

Пловдив тел. 032/ 604 040, факс 032/ 604 050, Mobile 0889/60 40 40, plovdiv@offex.bg

 

Тия май имаха магазин до Смарт Системс някъде само дето не съм 100%, че това беше фирмата, а и на сайта не дават адрес кавалите.

 

опппа: Пловдив, бул. Мария Луиза 63; тел.: 032/63 90 70 http://www.offex-itcenter.com/

Link to comment
Share on other sites

Ники, тия дни видях магазин пълен само с офис столове, но не мога сега да се сетя къде... Жената спи и не мога да я питам... Утре ми напомни да се напънем да се сетим.

 

Аз и без туй имам да черпя а съм посъбрал някоя и друга интересна бутилка .... :)

 

Изключително благодарен ще бъда ако се сетиш къде е че офис 1 имаха 10-15 стола от които само 3 горе-долу ставаха но за нито един от тях не мога да кажа че това е Столът с главно С а аз стол при това доста свестен си имам, трябва ми нещо по-добро че и от този взе да ми се схваща гърба...

 

 

Пробвай Офис Експрес: http://www.offex.bg/

Пловдив тел. 032/ 604 040, факс 032/ 604 050, Mobile 0889/60 40 40, plovdiv@offex.bg

 

Тия май имаха магазин до Смарт Системс някъде само дето не съм 100%, че това беше фирмата, а и на сайта не дават адрес кавалите.

 

опппа: Пловдив, бул. Мария Луиза 63; тел.: 032/63 90 70 http://www.offex-itcenter.com/

 

Зад Полиграфията са, проблема е че ще трябва по каталог да избирам и да ми го сглобяват там, ще ги пробвам да видя какво имат в наличност, може да имат нещо за гледане.

 

Иначе в каталога им вече 3 ми хванаха окото обаче докато не ги пробвам не мога да кажа дали това ще ми е толкова удобно колкото ми се иска на мен: 1 2 3

 

Иначе точно от тях бях взел на жена ми един подобен но от изкуствена кожа и на някаква промоция за 160 кинта и стола стана на дроб-сърма за около година (ама дотам че след още 6 месеца излетя към коша че не можехме да го гледаме вече)

 

 

 

 

ПС: Аз се сетих за 1 магазинче със столове срещу 2ро районно (до Жан Сервиз откъдето взех кафе машината) но това беше преди доста време, сега дали са още там не знам. "Сърбина" продаваше доста хубави столове но магазина му на Победа отдавна го няма и не се сещам къде може да са се преместили (не знам сърбин ли беше собственика - така съм чувал или по-скоро запомнил но имаха доста богат избор)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Някой да се сеща за магазин с МНОГО офис столове и то хубави? Дотук само в Офис 1 намерих 2 стола по-хубави, а преди знаех 3-4 магазина с доста богат избор.... Юск и Метро не се броят, там са долнокачествени евтинии - говоря за стол от естествена кожа с механизъм за накланяне който може да се застопори в повече от 1 позиция

Я виж тук http://www.jrk-bg.com/ . Има няколко дадени. Някъде около Гладстон бях гледал хубави столове, мисля че този магазин беше. Адресите са дадени на сайта, може да ги видиш на място. Обаче си бяха скъпички.

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем със скороста . Зад рутер съм преди това го нямаше . Изгоря ми ланката , смених я дадох автоматични настройки ( само да си избира ИП ) и сега едно клипче немога да гледам . Ако клипчето е 2 мин на мен ми трябват 5-6мин да го зареди . Сложих старите настройки на ланката с ИП пак същото . Друго пц зад рутера сваля 2мин клипче за 5-6 сек . Може ли да ми се ограничава скороста ?

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...