Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой знае ли къде се намира ресторант Каменград?

в Тракия.ако не се бъркам,от Мебелна къща като тръгнеш в посока пощата в Тракия,на първото колело,малко след поделението на ВВС,завиваш наляво и след това караш направо и след около 100-200 метра отдясната ти страна се пада ресторанта

карта

Link to comment
Share on other sites

Къде мога да намеря от големите дървени поставки, върху които продават пиците на парче?

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив могат да се намерят обувки на фирмата MERRELL ?

На 2 места.

1. Магазин Formula на Гладстон, до онзи магазин където преди продаваха игри нинтендо ала бала..

2. На главната на 2-ри или 3-ти етаж на Ексалсиор или както там се казва.

 

На първото място правят отстъпки. За жалост нямаха моя номер там, та закупуването от другия магазин ми костваше 30 лв отгоре.

 

 

Аз съм с тези: http://www.merrell.com/US/Product/NZGP/Men...ens/Apollo.aspx (тъмно кафяви с черна подметка) Предполагам щях да си взема други, ако имаше всичко, което и в сайта ;)

Edited by poznai
Link to comment
Share on other sites

В Profil най-вероятно... :devil

 

Аз имам и да пазарувам оттам B)

За съжаление нямат дори подобни.

 

Като тръгнеш да пазаруваш от там, врътни една шайба.

Link to comment
Share on other sites

Въпросът ми е следният:възможно ли е да получа информация от екипът на "Mtel.com" за SMS пратен от сайта им,т.е. IP или нещо такова :unsure:
Ако е нещо злоумишлено или пък заплаха - мисля, че можеш да подадеш оплакване (сигнал?) към оператора. Услугата не е анонимна и това го пише в правилата при регистрация. Оттам нататък си имат процедури по установяване извършителя на деянието.
Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив мога да си купя от тези?

Едно време ги имаше в Халите, но сега не намерих. Отделно по разните магазини с джунджурий по Заимов също нямаше :(

Link to comment
Share on other sites

къде мога данамеря дигитални термометри с външен датчик в пловдив?пробвах в метро и в техно.. нещо си до него ама нямаха

ако някой има такъва,може да препоръча марка и модел,щото аз хич хабер си найн

Link to comment
Share on other sites

Чета в нета за безшумна клавиатура на някаква японска фирма Thanko. Някой срещал ли е такова нещо в България? Въобще можете ли да препоръчате тихи клавиатури?

Link to comment
Share on other sites

В тва до метро .. техномаркет ли беше .. технополис ли .. ще те излъжа .. абе в голямата синя сграда :lol:

има едни гумени дето хем грам звук не издават , хем са водоустойчиви (ако обичаш да "черпиш" клавиатурата с разни питиета) , хем и на ролце може да си я свиваш ... до колкото помня бяха usb plug and play и не искаха драйвери .. към 20 лв ги гледах последно преди около месец :)

Link to comment
Share on other sites

Ако е нещо злоумишлено или пък заплаха - мисля, че можеш да подадеш оплакване (сигнал?) към оператора. Услугата не е анонимна и това го пише в правилата при регистрация. Оттам нататък си имат процедури по установяване извършителя на деянието.

 

Тъй като съм тествал да ви кажа: подава се молба в полицията, полицията изисква от оператора необходимата информация, операторът я предоставя по задължение и т.н. Иначе оператор на клиент няма да предостави подобни данни.

Link to comment
Share on other sites

В тва до метро .. техномаркет ли беше .. технополис ли .. ще те излъжа .. абе в голямата синя сграда :lol:

има едни гумени дето хем грам звук не издават , хем са водоустойчиви (ако обичаш да "черпиш" клавиатурата с разни питиета) , хем и на ролце може да си я свиваш ... до колкото помня бяха usb plug and play и не искаха драйвери .. към 20 лв ги гледах последно преди около месец :)

За тях съм чел, че са много неудобни.

Link to comment
Share on other sites

къде мога данамеря дигитални термометри с външен датчик в пловдив?пробвах в метро и в техно.. нещо си до него ама нямаха

ако някой има такъва,може да препоръча марка и модел,щото аз хич хабер си найн

В baumax има 2 вида и в практикер също. И в двата са при автомобилните аксесоари. Цената е около 7,50 до 9 лева. Този от 7 е с батерии вътре, а този от 9 е без, но с лампичка за през нощта.

 

хем и на ролце може да си я свиваш ...
хем и лятото да трепеш мухите с нея. :D Много е удобна, широка е и няма бягане (за мухите). ;) Edited by break
Link to comment
Share on other sites

За тях съм чел, че са много неудобни.

 

Наистина са много неудобни, поне за непривикнал човек

 

 

Колко пара са в момента ШАфиорските курсове?

 

Ако имаш късмет можеш да намериш за 600 лева с изпитите

Link to comment
Share on other sites

Какъв е цветът на мишката, която изпозлва Curunir? :confused

Е на това му викам нестандартен въпрос...

 

С колко ще си взема изпита утре ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...