Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

В неделя .. "тъщата" има рожден ден . Става на 60 . Жената е суров човек , но не таи лоши чувства към мен , та идеята ми беше ... че и пращам цветя по куриер , щото няма да мога да ида да и ги предам лично , обаче не знам какво да и напиша в картичката . Идеи ? :lol:

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Мммм .. трябва да е нещо изтънчено , елегантно , изискано .. все пак от нея зависят повечето работи и развитието на сексуалният ми живот с дъщеря и ... трябва да и покажа респект :lol:

Link to comment
Share on other sites

Луд си :lol:

 

Дай да сменим контекста , че ще реши че правим секс с дъщеря и тва е някъв намек :wir

"Полежавам Ви на сватбата на правнуците хоро да играете и да не правим секс с дъщеря ви!" ;) Това обаче харабия си е сложна задача за това пожеание виж гугъла кво щи каже има бая сайтове с най различни пожелания...

Link to comment
Share on other sites

С пожелания за весело посрещане на празника, крехко здраве и щастие.

 

С уважение,

...

 

Това ти препоръчвам.

А аз това :Р

Link to comment
Share on other sites

Какво означава думата басма ?
Едното значение е вид памучна тъкан, а другото - "коктейл" от червено вино с лимонада.

П.П. Сега като се разрових из гуглето открих, че вероятния първообраз на споменатия коктейл е натурална напитка.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Някакви идеи що няма ток в "Кършияка"? Само не ми казвайте че е от газовата криза... :)

Link to comment
Share on other sites

Знам, че проблемът ми е супер ламерски, но помощ. Не мога да си подкарам едновременно клоните, слушалките и микрофона. Дъното ми е GA 7VAX-A

:blowup:

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

На 2 места.

1. Магазин Formula на Гладстон, до онзи магазин където преди продаваха игри нинтендо ала бала..

2. На главната на 2-ри или 3-ти етаж на Ексалсиор или както там се казва.

 

На първото място правят отстъпки. За жалост нямаха моя номер там, та закупуването от другия магазин ми костваше 30 лв отгоре.

Аз съм с тези: http://www.merrell.com/US/Product/NZGP/Men...ens/Apollo.aspx (тъмно кафяви с черна подметка) Предполагам щях да си взема други, ако имаше всичко, което и в сайта ;)

 

 

Мерси колега,ще ги преслушам тея дни :punk

Link to comment
Share on other sites

Плс препоръчайте ми хубав зоомагазин в Пловдив.Искам да си копувам плъхче:)

и все пак бих искал да полу4а отговор/

 

ПС мерси на мода дет ми делна темата и в последствие никой не обрърна внимание...

Link to comment
Share on other sites

Знам, че проблемът ми е супер ламерски, но помощ. Не мога да си подкарам едновременно клоните, слушалките и микрофона. Дъното ми е GA 7VAX-A

:blowup:

 

 

Да не си объркал жаковете?Или просто изключи или колоните, или слушалките.

Link to comment
Share on other sites

Микрофона го подкарах, трябваше да преинсталирам драйвърите на дъното, явно от доста отдавна нищо не съм преинсталирал на тая машина. А слушалките не тръгва в този жак, а само в жака на колоните, а да се гъза всеки път да ги сменям.....

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Микрофона го подкарах, трябваше да преинсталирам драйвърите на дъното, явно от доста отдавна нищо не съм преинсталирал на тая машина. А слушалките не тръгва в този жак, а само в жака на колоните, а да се гъза всеки път да ги сменям.....

Би трябвало да имаш програма, с която да се настройва, кой жак за какво се използва - но хем да имаш включени слушалки, хем тонколони - не знам дали и как ще вади звука.

 

Аз да попитам за да се изкара нова шофьорска книжка, само в КАТ ли се ходи или мога да отида до някое РПУ или на Волга и да си попълня бланката само с отметка за ш. книжка?

Link to comment
Share on other sites

Колко струва лист(и с какви размери) хидрофобен шперплат, възможно най-простия?

Link to comment
Share on other sites

и все пак бих искал да полу4а отговор/

 

ПС мерси на мода дет ми делна темата и в последствие никой не обрърна внимание...

За какво ти е хубав магазин, ще купуваш плъх, не панда. Отиваш в първия в който има фураж ъъ... плъхове и си взимаш който ти хареса.
Link to comment
Share on other sites

Искаме да изловим котките от двора пред къщата ни, че са станали отвратително много вече, ама не знаем къде да ги пренесем. Някой да има идея? Мислехем си за Острова.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...