Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Как да си видя IP адреса на принтера?

 

Както и да е, оправихме се :)

Edited by kopche
Link to comment
Share on other sites

Start->Settings->Printers and faxes--избираш принтера с десен бутон->Properties->Ports

Да, точно така стана, само дето аз очаквах да има 198.бла.бла.бла, а то беше изписано името на принтера. Мерси и на двамата за помощта :)

Link to comment
Share on other sites

Търся някъде из интернет едно от предаванията на Азис по Тв 2 , но не знам къде да го намеря , някой знае ли саит в които ги има ?

Link to comment
Share on other sites

Търся някъде из интернет едно от предаванията на Азис по Тв 2 , но не знам къде да го намеря , някой знае ли саит в които ги има ?

Провери в vbox7.

Link to comment
Share on other sites

от къде да си купя такъв маркер дето драскат насам натам по павилиони , по стените и навсякъде , трябва ми такъв който се трие много трудно някакви идеи къде се продава това чудо ?

Link to comment
Share on other sites

от къде да си купя такъв маркер дето драскат насам натам по павилиони , по стените и навсякъде , трябва ми такъв който се трие много трудно някакви идеи къде се продава това чудо ?

 

 

В книжарниците го има. PERMANENT-MARKER

Като те съветвам да си вземеш на REGU ако има.

Edited by artilerist
Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е вентилатора на видеокартата ми да не мърда при работеща машина, сега го забелязах и се чидя дали е нормално, когато загрява тогава ли се включва ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

мерси много :beerchug

а иначе колко скъпичко горе-долу?

да знам какви пари да заделям :punk

 

Минавала съм само покрай витрината, но в къщи ползваме продуктите им за брат ми. Той обаче си ги купува сам. Разходи се до там, влез, кажи от какво имаш нужда и поискай и съвет... Може и преглед да ти назначат. Ако те притеснява цената, никой не те насилва да купуваш веднага.

 

Сетих се за още едно магазинче на ул.Иван Вазов след светофара посока гарата. Веднага след големия магазин за дрехи на ъгъла имаше едно малко приземно магазинче за подобни неща, но и там не съм влизала - не ми се налага. Но ако аз купувам - ще купя Шол.

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е вентилатора на видеокартата ми да не мърда при работеща машина, сега го забелязах и се чидя дали е нормално, когато загрява тогава ли се включва ? :blink:

 

Стояне загаси веднага машината! Ще изгориш видеокартата ако вече не си успял. Вентилатора или е затлачен или е изгорял. Трябва незабавно да се свали и ако питаш мен - направо да се подмени. Но НЕ ползвай машината без него

Link to comment
Share on other sites

момци,някой знае ли къде се правят подложки за дюстабанлии?

че само си съсипвам обувките,квото съм и прасе... :lol:

 

А можеш ли да ми обясниш в какво точно се явява това съсипване на обувките, че и мойте ги съсипвам, а преди имах дюстабан и незнам дали не е това причината. В момента ходилото ми не е напълно равно, но все пак... знам ли.

 

Стояне загаси веднага машината! Ще изгориш видеокартата ако вече не си успял. Вентилатора или е затлачен или е изгорял. Трябва незабавно да се свали и ако питаш мен - направо да се подмени. Но НЕ ползвай машината без него

 

Компютъра може да си върви съвсем нормално, дори и да е спрял вентилатора на видеокартата. Просто ако загрее, ще даде артефакти и ще рестартира машината. И тя ще загрее само ако се пусне някое 3д приложение. Ако се ползва само OS, няма вариант при който изгаря.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Аз преди ви взех едни медицински стелки. Ако не се лъжа бяха германски. Може би на същата фирма на която имаше линк по - горе. Носих ги само веднъж. Прекалено са големи. Прекалено много повдигат крака. След няколко дена намерих едни американски. Не обхваща цялата подметка. От петата до началото на пръстите е. Супер удобни са и наистина имат ефект. Ако някои иска да му взема да ми каже. Утре ще видя на каква цена бяха.

Link to comment
Share on other sites

Преди време помня, че имаше един сайт, където при задаване на данните на даден човек, ти излиза телефонния му номер, както и обратното. Някой да има спомен за адреса, въобще съществува ли още? Търся един човек от Китен, а не се сещам за друг начин.. :bgrin:

 

Едит: става дума за домашен телефон

Edited by spot_ex
Link to comment
Share on other sites

Преди време помня, че имаше един сайт, където при задаване на данните на даден човек, ти излиза телефонния му номер, както и обратното. Някой да има спомен за адреса, въобще съществува ли още? Търся един човек от Китен, а не се сещам за друг начин.. :bgrin:

 

Едит: става дума за домашен телефон

Преди ставаше през сайта на БТК. Имаха online телефонен указател. Сега като гледам е променен и не мисля че може да стане пак.

Link to comment
Share on other sites

Преди ставаше през сайта на БТК. Имаха online телефонен указател. Сега като гледам е променен и не мисля че може да стане пак.
Пак става, ама трябва да въведеш адрес. Ето линка.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...