Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Искам някой да ми препоръча от къде да си купя хубав домашен мед от производител в Пловдив ? Съответно информация за цена на буркан няма да откажа .

Link to comment
Share on other sites

Искам някой да ми препоръча от къде да си купя хубав домашен мед от производител в Пловдив ? Съответно информация за цена на буркан няма да откажа .

 

Ами такъв мед съм виждал да продават и съм си копувал от Четвъртък пазара.

Цената за 700мл. буркан преди месец бе -7лв.

Медът е домашен и доста добър. Продават го на няколко места на пазара.

А ако ти трябва количество може би ще се споразумееш с някое бабе. :D

Link to comment
Share on other sites

Имам дебитна карта Visa Electron от ДСК, но всеки месец ми удържат по 1.5 лева, за това че ползвам услугите им и ми пращат писма да ме уведомяват.Аз не съм искал такива извлечения и изглежда това е политиката им.Знам, че Райфайзен правят същите дебитни карти и ме интересува и при тях ли ще ми удържат пари всеки месец?

Link to comment
Share on other sites

Искам някой да ми препоръча от къде да си купя хубав домашен мед от производител в Пловдив ? Съответно информация за цена на буркан няма да откажа .

дядо ми е пчелар цял живот

ако се интересуваш пиши ми лс да се уточним какъв точно мед и на каква цена ще е

Link to comment
Share on other sites

Имам дебитна карта Visa Electron от ДСК, но всеки месец ми удържат по 1.5 лева, за това че ползвам услугите им и ми пращат писма да ме уведомяват.Аз не съм искал такива извлечения и изглежда това е политиката им.Знам, че Райфайзен правят същите дебитни карти и ме интересува и при тях ли ще ми удържат пари всеки месец?
Аз съм клиент на Райфайзен и съм много доволен от условията.

Друг е въпросът, че мой приятел е кредитен експерт там и той ми задвижи нещата с картата, уцелих някаква промоция. Няма никакви месечни удръжки (каквито и аз съм имал към смотаната ДСК). Таксата за теглене на пари е 15 ст (ако не се лъжа) от всеки автомат и (пак ако не се лъжа) безплатно от банкомати на Райфайзен...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм клиент на Райфайзен и съм много доволен от условията.

Друг е въпросът, че мой приятел е кредитен експерт там и той ми задвижи нещата с картата, уцелих някаква промоция. Няма никакви месечни удръжки (каквито и аз съм имал към смотаната ДСК). Таксата за теглене на пари е 15 ст (ако не се лъжа) от всеки автомат и (пак ако не се лъжа) безплатно от банкомати на Райфайзен...

А за самото издаване заплаща ли се нещо?Защото в ДСК беше "уж" безплатно, но те задължават да си вкараш веднага 10 лева в картата.При Райфайзен същата ли е сумата за издаване (вкарване на пари в картата при издаване) ?

Link to comment
Share on other sites

За мое учудване никъде по тракерите не намирам сериите на Спешно отделение (ER). ДЦ++ също не дава резултати. Много странно... Някой да ги е срещал някъде?

Link to comment
Share on other sites

За мое учудване никъде по тракерите не намирам сериите на Спешно отделение (ER). ДЦ++ също не дава резултати. Много странно... Някой да ги е срещал някъде?

 

В замундата намерих от сезон 1 / 1-12 Е.Р Пробвай да го търсиш под името Emergency Room.Може да има повече.

Edited by t_tunchev
Link to comment
Share on other sites

Кой ще бъде така добър да ми обясни предимствата на термочашата, пред обикновения термос?

Link to comment
Share on other sites

Предполагам едното е термос, а другото чаша... директно от термоса кофти се пие... представи си един термос литър и половина и ти го надигаш... чашата е за това... като е термо, освен че е удобна за пиене и забавя изтиването на напитката... не се предполага да има предимства пред термоса - просто служат за различни цели, как едното да има предимства пред другото? така като питаш без да показваш за какво иде реч, как да ти отговорим...

 

Малко звучиш като оная дето питала в ресторанта "Извинете каква е разликата между зелевите и лозовите сърми?"... Ми едните са със зелев лист, а другите с лозов лист, ебати... :)

Link to comment
Share on other sites

то това "ебати" не е за теб бе ебати :) просто израз...

 

Ми не знам марки термоси... Това което мога са споделя, е че съм супер доволен от домакинските джаджи на Факелман (Fackelmann) -ако имат термоси, ще са яки...

 

Иначе... гуглирай...

 

http://www.thermos.com/

 

http://www.thermosonline.com/

 

Въпроса е как ще ги намериш тук.... Ако има магазин на Дженезис - провери при тях, имат мноогооо добри неща...

 

Примерно аз сега си харесах ето това - http://www.thermos.com/Product_detail.aspx...p;ProductID=521 ще ми заспи на бюрото :)

Link to comment
Share on other sites

Сестрата си домъкна някаква лъжица на Факелман от Чешко...Ъмх, ясно какви са им предимствата пред термосите, благодаря.Магазин на Дженезис в Пз - едва ли...Някой вносител евентуално, но пък в четвъртък и без това ще обикалям из Софията за екипировка...Пак благодаря, ебати :P

Link to comment
Share on other sites

Heeelpp!!!!

Искам да се регна в едно Руско сайт :lol:

Кто висит на стене и ходит? Тараканы, Глюки, Марсиане, Часы

И трябва задължително да отговоря на този въпрос... :excl: :(

Офф, май си отговорих...колко съм остър comando.gif бива ли да съм толкова кухх

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

Heeelpp!!!!

Искам да се регна в едно Руско сайт :lol:

Кто висит на стене и ходит? Тараканы, Глюки, Марсиане, Часы

И трябва задължително да отговоря на този въпрос... :excl: :(

Офф, май си отговорих...колко съм остър comando.gif бива ли да съм толкова кухх

Часовника. Иначе за заблуда са дали хлебарка (таракан), но тя пълзи (скользить).
Таракан е хлебарка ;) Паяк си е паук.
Абсолютно си прав. Поправям се. Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Часовника. Иначе за заблуда са дали паяка (таракан), но той пълзи (скользить).

Таракан е хлебарка ;) Паяк си е паук.

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, сигурен съм, че е питано и казано някъде, но все пак... какви алтернативи на Евроком има в Пловдив що се отнася до кабелна телевизия?

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже евентуално от къде мога да намеря/пусна звука които издава Бербериана от Диабло 2, когато се бъфва ?? :confused

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...